Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Iazu: Adolescent de 16 ani, mort în accident rutier

O persoană și-a pierdut viața și alte două au fost rănite în urma unui grav accident rutier produs în noaptea de joi spre vineri, respectiv 26 spre 27 august la ieșire din localitatea Iazu către Smirna. Principala cauză a tragediei a fost stabilită ca fiind imprudența și lipsa de exeriență în conducere a unui tînăr de 16 ani din comuna Traian care, fără a poseda permis de conducere, s-a urcat la volanul unei mașini. Astfel, într-o curbă a pierdut controlul direcției de deplasare, mașina răsturnîndu-se pe cîmp. Tînărul «șofer» a decedat, iar cei doi ocupanți au fost răniți ușor fiind duși la spital.

30 August 2010, 12:38 (19874 vizualizări - 5 comentarii)

Taguri: Iazu accident
Citiți și:
Accidente la Căzănești și Iazu
Iazu: Două persoane rănite în urma unui accident rutier
Accidente la Stelnica și Iazu

Comentariile cititorilor:


anonim:
(7 Noiembrie 2010, 23:29)
comentez pt k stiu si am fost la locul accidentului imediat dupa accident:soferul era kiar propietarul masini(bety)iar el a declarat la spital k a condus mortul crezand k skpa mai ieftin dar in cele din urma si schimbat declaratia si a declarat exact cum a fost.mentionez faptul k locul soferului aproape era neatins in nici un kz nu murea soferul masini la cum arata masini se vedea clar k nu avea cum sa moara soferu
mady:
(25 Septembrie 2010, 23:29)
si inca cva!pana la urma cei de la smurd stiu ce au gasit acolo!!!daca ei lau gasit pe minorul de 16 ani la volan,inseamna ca el a condus!
mady:
(25 Septembrie 2010, 23:24)
daca posesorul masinii a condus,dc tocmai ady(baiatul de 16 ani)a murit pe loc??pana la urma ei stiu adevarul!!!asa ca nimeni sa nu mai vb daca nu stiu adv!
lu celalalt ocupant:
(2 Septembrie 2010, 22:26)
alt curios
curios: