Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

JURNAL DE CAMPANIE

De ce sîntem un județ roșu de 22 de ani?

MRU la Slobozia

Miercuri, 6 iunie 2012, la Casa de Cultura Municipală, fostul prim ministru al României a participat la lansarea oficială a lui Mădălin Tecuelscu în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Slobozia.

O mare de anonimi
Lansarea oficială a lui Mădălin Teculescu și a echipei sale nu a ieșit cu nimic din tiparele acestui tip de manifestare. Timp de o oră și jumătate, candidatul și echipa sa au lansat mesaje stîngace și puerile la adresa PSD și a fostului primar Gabi Ionașcu. De la «ciuma roșie» și pînă la «primarul Ionașcu e vinovat», totul s-a spus, s-a repetat, s-a urlat în speranța că, o dată preluate pe sticla televizoarelor, mesajele vor convinge alegătorii.
Singurul discurs credibil (și absolut remarcabil în condițiie în care vorbim de un om recunoscut ca un slab vorbitor!) a fost cel al președintelui PD-L, Cazacu Marinică: «vreau să vă spun că în 2000 Mădălin Teculescu m-a adus în politică și, cu sprijinul lui, am ajuns primar la Ion Roată. Și împreună am încercat să facem ceva pentru Ialomița. De aceea, în 2004, eu l-am adus pe el în PD. (...) Ceea ce îl recomandă pe Mădălin Teculescu să fie primar pe 10 iunie e că lucrează de patru mandate în administrație. Și face administrație de la 19 ani! Face administrație cel mai bine, de aceea pe 10 iunie trebuie să votați Mădălin Teculescu!».
Paradoxal, discursul lui Cazacu Marinică etalează o concluzie care ar putea fi extrem de dureroasă, dacă politicienii locali ar putea simți durerea: nu electoratul este de vină pentru faptul că de 22 de ani Ialomița este un județ roșu. Vina aparține, aproape exclusiv, miilor de anonimi (cei din sală sunt doar vîrful ice-berg-ului) lipsiți de coloană vertebrală, insignifianți și retarzi care se autointitulează «Opoziția». La fel de adevărat e că nici PSD și nici PNL nu arată altfel. Dar ei reprezintă «Puterea» de acum și de dincolo de 10 iunie 2012 și orice revoltă a devenit inutilă...

Un președinte în campanie
La fel de paradoxală în acest context, prezența lui Mihai Răzvan Ungureanu, fostul premier al României, a reușit să salveze din anonimat banala reuniune electorală a candidatului Teculescu. Adulat pînă la greață cu apelativul «excelența sa» și revendicat ca personalitate locală pentru că unul dintre stră-stră-bunicii lui a vîndut țuică într-o crîșmă din Slobozia acum mai bine de 100 de ani (grație unei oripilante demonstrații a lui George Stoian, adulatorul de serviciu al PD-L, după ce ani de zile a jucat același rol la PSD și la PCR).
Mihai Răzvan Ungureanu și-a jucat onorabil rolul. Un rol de candidat la Președinția României, gata să ofere viitorilor săi susținători și rețete de succes în politică: «Toată lumea vine și îmi spune că Ialomița este un județ roșu. Ialomița a fost un județ roșu. Dar din 10 iunie 2012, după vot, va fi un județ al civilizației, nu al hoției. (…) Cuvîntul dat este esențial în definirea oricărui om. Și eu sînt părinte, cum sînt mulți din sala. Și eu spun copilului meu: „dacă nu poți, explică, iar dacă este rău, nu face!“. Aceste lucruri le spunem copiilor noștri, aceste lucruri le spunem aleșilor noștri. Întotdeauna!».
Deși electrizant (MRU a vorbit timp de un sfert de oră și a punctat de cîteva ori faptul că pentru el Slobozia este «a doua casă») discursul a ricoșat peste capetele celor 300 de membri prezenți în sală și recomandați în repetate rînduri ca fiind «nucleul dur» al API. Iar sala, același nucleu atît de dur înăuntru, s-a trasformat o dată ieșită din transa indusă «de excelența sa, viitorului președinte al României», într-un jeleu uriaș care se lamenta șoptit: «Nu iese! Așa-i că nu iese?! Tu ce zici?».

7 Iunie 2012, 13:47 (29869 vizualizări - 17 comentarii)

Citiți și:
Ministrul Agriculturii, Petre Daea a verificat stadiul lucrărilor de infrastructură la sistemele de irigații din Ialomița
Rovana Plumb, interesată de eficiența autorităților județene
Ialomița: Ambasadorul Danemarcei s-a întîlnit cu autoritățile județene

Comentariile cititorilor:


Nimic Nou la Slobozia:
(13 Iunie 2012, 17:17)
ROSU, PORTOCALIU, VERDE, GALBEN, ALBASTRU, VIOLET ..... Mai credeti in chestiile astea? Nu vi se pare ca sunt toate la fel?
un alt votant:
(10 Iunie 2012, 11:50)
Nu v-ati saturat sa fiti controlati de securisti? Ne-au controlat vietile zeci de ani si apucaturile le-au ramas...psd-ul este cel mai corupt si mai mizerabil partid dupa 89.; senilul ciuperca apare pe fundal si cu asta ne-am lamurit, psd-istii sunt facuti dupa chipul si asemanarea lui iliescu-kgb, cel scolit la moscova: diversionisti, tradatori, lingusitori. E momentul ca prin votiul vostru sa-i trimiteti unde au vrut ei sa ne trimita: la cosul de gunoi.
Mihai:
(9 Iunie 2012, 20:34)
    Din surse sigure, doamna prof. Ciocea Daniela , protejata domnului viitor primar Stoica, va fi numita directoare la LMF. Ii doresc succes doamnei profesoare. Nu stiu cum se va intelege cu lumea , ca ii barfeste pe toti. Mai ramane prof. Gheorghe Ion la Constructii si se inchide cercul. Domnul Gheorghe a fost in carti pentru Inspector general.
  Il sfatuiesc pe  Stoica sa le asigure dozele zilnice de rudotel si laxative si sa se ingrijeasca sa le primeasca la timp.
Lasand gluma la o parte, cei mai pagubiti sunt elevii din a XII-a aflati in bac.
pedro slobozia:
(9 Iunie 2012, 17:11)
votati schimbarea votati sa fie bine.
badea cartan:
(9 Iunie 2012, 08:30)
Nu v-ati saturat sa fiti controlati de securisti? Ne-au controlat vietile zeci de ani si apucaturile le-au ramas.pdl-ul este cel mai corupt si mai mizerabil partid  dupa 89.(cre)tinel apare pe fundal si cu asta ne-am lamurit.fostii portocalii, actualele verzituri sunt facuti dupa chipul si asemanarea chelului chior : diversionisti, tradatori, lingusitori. E momentul ca prin votul vostru sa-i trimiteti unde au vrut ei sa ne trimita: la cosul de gunoi.
Moni...:
(8 Iunie 2012, 21:01)
Vasile,cumva esti piticul porno din spital?Nu intelegi ca vremea voastra a apus?Tinerii vor democratie ,nu comunism  condus de niste mafioti ca voi in frunte cu pontanacul vostru care  sare din gafa in gafa.E drag si lui sa stea toata ziua la televizor, ca a inceput sa-mi fie teama sa mai deschid t.v.-ul, ca imediat apare Ponta.Nu m-as mira daca intr-o zi a-si salta capacul de pe oala cu ciorba  si ar sari ,ghice cine...?
victor:
(8 Iunie 2012, 16:15)
,,ion'' anapoda incerci sa improsti cu bale psd! Oricum, spune-ne si noua, pe stoica-incompetentul, cine a venit sa-l sprijine? paros, traseistul, ha, ha, ha!
ion :
(8 Iunie 2012, 14:30)
Cum dracu sa alegi unul ca Teculescu ? Numai daca te uiti la el, fara sa vorbeasca si ii curge bale din gura ca la aia de la scoala 13.
Andrei:
(8 Iunie 2012, 12:40)
@ vasile, Stoica n-o sa iasa primar si stii de ce? - Pentru ca din pozitia 3 nu poti castiga nimic, nici macar la loz in plic, mai lasa-ne cu fonfaitul tau balbait, LASA-NEEEEEEEEEEE
doru clarvazatoru':
(8 Iunie 2012, 12:36)
,,vasile'', habar n-ai sa te exprimi, plus ca opinia publica din Slobozia este clar impotriva incompetentului stoica-psd, secondat de niste incompatibili (emil constantinescu) sau nesimtiti (bacanu). Mai lasati mita electorala, mincinosilor psd!
vasile:
(8 Iunie 2012, 10:44)
ba muriti ca tot iese stoica primar si psd in ialomit.

JORJ:
(8 Iunie 2012, 06:36)
CE TOT VA C....I PE VOI      CA  ASTA A FURAT  CA ASTIA NU FURA . TOTI AU FURAT SI NOI ACOLO UNEDE LUCRAM TOT LUAM CATE CEVA SI BAGAM AN BUZUNAR ASA CA TOTI FURAM.

LASATI OMU SA TERMINE CU APA.CU CE MAI ARE ANCEPUTE ETC. ETC...

MERGI ANINTE DOMN  IONASCU..Banditi a fost astia BACANU si STOICA.S-A dat pe langa IONASCU SA-I AFLE TOATE CHICHITILE si pe urma HAI jos cu IONASCU.
               
             BAFTA nea GABI             SA-TI AJUTE D-ZEU .......
MIHAI:
(7 Iunie 2012, 20:20)
suntem un  judet de tampiti, de aceea suntem de 22 de ani "rosii"
dan buzdugan:
(7 Iunie 2012, 19:25)
BA IESE! Lasati defetismul, tandemul stoica-bacanu N-A FACUT NIMIC PETRU SLOBOZIA, i-o fi timorat ionascu, te pomeni, ha, ha, ha...
saturatus stresatus:
(7 Iunie 2012, 17:17)
cu unele lucruri va dau dreptate(despre stoian si criticile puerile uneori la adresa lui ionascu si a lui ciuperca), dar il atacati prea dur pe teculescu, personaj care este pana la urma(cu bubele lui) singura solutrie mai normala la problemele noastre. credeti ca mie-mi convine ca este sustinut de un escroc precum cazacu(si hot si cu apucaturi de mafiot) sau un spagar ca panturu? nu-i suport. dar decat un stoica, o marioneta gretoasa a lui ciuperca, sau un paros labil politic, prefer raul cel mai mic. teculescu.
legat de politic am urmarit cu stupoare un fragment dintr-o emisiune electorala la antena 1 sl azi pe la 3.30 cu ciupi si stoica si am ramas scarbit de nonsalanta, tupeul si atitudinea de eunuci ai celor doi. stoica l-a atacat in cel mai idiot mod posibil pe ionascu. cu si despre problema apei. astia de la psd au nevoie masiv de lecitina ptr ca noi nu avem nevoie. si din pacate ptr ei noi stim ca stoica si ciupi au stiu mereu ce face ionascu. doar au fost colegi, unul de partid, altul de servici. si sa lansezi iar chestiunea apei( la care au fost partasi multi pesedisti de frunte - constantinescu, cornel vasile, bacanu etc) inseamna ca ne iau de tampiti. nu tovarasi si voi sunteti vinovati.
in alta ordine de idei ma surprinde faptul ca alte ziare si entitati media nu au suflat o vorba despre vizita lui mru si mini-congresul api.
ps ptr redactie. ati vazut fituica "buletinul electoral" lansat de informatorul dutu? e super gretos.

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Luni 20 Iul 2026
261 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Anunț

Biserica NOUA SPERANȚĂ. Ești în căutare de speranță? Pace și împlinire?
DUMNEZEU este RĂSPUNSUL!
Sunați-l pe pastorul Marius Pop la numărul de telefon 0766/272.306 ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2010, 18:37
(9358 vizualizări - 0 comentarii)


Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2010, 18:32
(8028 vizualizări - 0 comentarii)


Ziua Națională, sărbătorită prin sport la Amara

Săptămîna viitoare va avea loc la Amara «Cupa 1 Decembrie», competiție sportivă aflată la ediția a XIV-a. Acest eveniment, organizat de Consiliul Local Amara, Direcția Județeană pentru Sport și Asociația ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2010, 09:51
(11449 vizualizări - 0 comentarii)


Astra Ploiești-Unirea Urziceni 1-0: Îngenuncheați de slobozeanul Mihalcea

Astra Ploiești-Unirea Urziceni 1-0: Îngenuncheați de slobozeanul Mihalcea

Unirea Urziceni s-a prezentat la meciul cu Astra de la Ploiești îmbrăcată în galben-albastru, culorile tradiționale ale Petrolului. Senzația de afacere locală a fost dată și de prezența pe banca tehnică ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 20:20
(15955 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Unirea Urziceni


Ialomița: Fără permise și beți, în trafic

Ialomița: Fără permise și beți, în trafic

Doi bărbați sînt cercetați penal pentru că au condus, băuți bine, propriile vehicule. Aceștia au fost depistați de polițiștii ialomițeni în acest week-end, unul dintre șoferi neavînd permis.
Astfel primul ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 15:23
(15810 vizualizări - 0 comentarii)


68,7 milioane de lei, sprijin pentru autoritățile locale

Guvernul a aprobat, la propunerea Ministerului Administrației și Internelor, alocarea sumei de 68,7 milioane de lei pentru sprijinirea autorităților locale, a anunțat purtătorul de cuvînt al Guvernului ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:52
(12228 vizualizări - 0 comentarii)


Sfârșit de săptămână însângerat în Ialomița: Trei morți și opt răniți în accidente

Sfîrșit de săptămînă însîngerat în Ialomița: Trei morți și opt răniți în accidente

Trei persoane și-au pierdut viața și alte opt au fost rănite în urma a 5 accidente rutiere produse în acest week-end pe arterele județului. Cele trei persoane decedate erau pietoni și s-au angajat în traversarea ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:45
(13052 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Doar 51 de locuri de muncă vacante

Potrivit Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă, în Ialomița sînt vacante doar 51 de locuri de muncă. Dintre acestea, 11 sînt pentru absovenții cu studii superioare, 11 pentru cei cu studii medii ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:42
(12583 vizualizări - 0 comentarii)


Braconajul, în atenția polițiștilor

Braconajul, în atenția polițiștilor

În noaptea de vineri spre sîmbătă, în baza unui plan de acțiune, 19/20 noiembrie a.c., polițiști din cadrul IGP și IPJ Ialomița, împreună cu reprezentanți ai AVPS Vulturul, AVPS Acvila București precum ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:36
(17146 vizualizări - 1 comentariu)


Prefectul Teculescu mulțumește autorităților

Printr-un comunicat de presă, prefectul județului Ialomița, Mădălin Teculescu a ținut să mulțumească tuturor autorităților și reprezentanților instituțiilor pentru «profesionalismul» dovedit în gestionarea ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:34
(11235 vizualizări - 0 comentarii)


Sărățeni: A intrat cu mașina în pod

Sîmbătă, 20 noiembrie, la Sărățeni, un autoturism a intrat într-un pod. Surprinzător, în urma impactului deosebit de violent nu s-au înregistrat victime, însă mașina a fost cuprinsă de flăcări. Pompierii ...[citește_toată_știrea]

22 Noiembrie 2010, 14:24
(11732 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Doi elevi chiulangii, prinși de polițiști

Miercuri, 17 noiembrie, timp de două ore, polițiștii slobozeni au organizat o acțiune preventivă în apropierea unităților de învățămînt din municipiu. În plus, în cadrul acțiunilor au fost verificate localurile ...[citește_toată_știrea]

18 Noiembrie 2010, 13:55
(12336 vizualizări - 3 comentarii)


Fetești: Beat la volan a provocat un accident

A băut și apoi a plecat cu mașina. Și de parcă asta nu ar fi fost de ajuns, șoferul a vrut să-și etaleze pe străzile din Fetești și calitățile de vitezoman. Sfîrșitul a fost un accident rutier.
S-a întîmplat ...[citește_toată_știrea]

18 Noiembrie 2010, 13:55
(12893 vizualizări - 0 comentarii)


Atenție la cîntar!

Slobozenii furați la cîntar în Piața Agroalimentară din localitate au luat atitudine! Sătui să fie înșelați de comerciați, oamenii au sesizat Poliția Municipală, în speranța sancționării agenților economici ...[citește_toată_știrea]

18 Noiembrie 2010, 13:53
(11890 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: «Atelier Protejat de Tîmplărie pentru copiii instituționalizați»

Reprezentanții Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Ialomița au inaugurat miercuri, 17 noiembrie, «Atelierul Protejat de Tîmplărie pentru copiii instituționalizați». Acțiunea s ...[citește_toată_știrea]

17 Noiembrie 2010, 17:21
(13221 vizualizări - 0 comentarii)


Preșcolarii Grădiniței «Junior» au donat legume pentru familii nevoiașe

Preșcolarii Grădiniței «Junior» au donat legume pentru familii nevoiașe

Două grupe de preșcolari ai Grădiniței «Junior» s-au alăturat campaniei pentru sprijinirea familiilor defavorizate, denumită strategic «Săptămîna legumelor donate». Acțiunea, cuprinsă în planul de activități ...[citește_toată_știrea]

17 Noiembrie 2010, 07:22
(12398 vizualizări - 0 comentarii)


Secțiunea Sport a fost actualizată!

Cele mai noi știri din sportul ialomițean. ...[citește_toată_știrea]

16 Noiembrie 2010, 19:37
(7806 vizualizări - 0 comentarii)


Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. ...[citește_toată_știrea]

16 Noiembrie 2010, 19:11
(8556 vizualizări - 0 comentarii)


Evaziunea din panificație, în vizorul Gărzii Financiare

La jumătatea săptămînii trecute, joi, 11 noiembrie, Garda Financiară Secția Ialomița a demarat o serie de controale avînd ca obiectiv diminuarea evaziunii fiscale pe linia producerii și comercializării ...[citește_toată_știrea]

16 Noiembrie 2010, 19:05
(16666 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Incendii în lanț

Aproximativ 15 ha de vegetație uscată au fost cuprinse de flăcări în după-amiaza zilei luni, 15 noiembrie, în apropierea gării din localitatea Platonești. Potrivit declarațiilor autorităților, cauza probabilă ...[citește_toată_știrea]

16 Noiembrie 2010, 19:00
(13244 vizualizări - 0 comentarii)


Hoți cu mandate, prinși la Fetești și Slobozia

Sîmbătă, 13 noiembrie a.c., ofițeri din cadrul Poliției Fetești au identificat un bărbat, de 28 de ani, din localitatea Stelnica, pe numele căruia exista un mandat de executare a pedepsei privative de libertate ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 17:57
(16473 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Fosfat de fier de contrabandă

Vineri, 12 noiembrie a.c., în urma unui control efectuat de polițiștii din Urziceni, împreună cu comisarii Gărzii de Mediu, la o societatea comercială cu sediul în municipiu, au fost identificați 151 saci ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 17:56
(14477 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Acțiunea RIPOSTA, la final

30 infractori prinși, 3 reținuți și 360 de sancțiuni contravenționale aplicate. Acestea sînt rezultatele acțiunii RIPOSTA desfășurată în sistem integrat, în perioada 11-13 noiembrie a.c ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 17:54
(12874 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 60 locuri de muncă vacante

Potrivit AJOFM, în Ialomița sînt vacante 60 locuri de muncă. Cele mai multe, 27, sînt cele pentru muncitori calificați, la mare căutare fiind șoferii și confecționerii. Alte 20 de locuri de muncă sînt pentru ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 12:35
(14488 vizualizări - 0 comentarii)


Cadavrul unei femei, scos din Ialomița de pompieri

Pompierii ialomițeni au scos cadavrul unei femei din apele rîului Ialomița. Operațiunea de salvare s-a desfășurat sîmbătă, 13 noiembrie, după ce un cetățean a alertat pompierii. Bărbatul aflat în treacăt ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 12:06
(11652 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: înecat Ialomița


Anunț angajare

Salon de masaj erotic din Constanța angajează fete cu aspect fizic plăcut, cu sau fără experiență, cu vîrsta între 18-30 ani.
Angajarea se face cu carte de muncă. Oferim cazare ...[citește_toată_știrea]

15 Noiembrie 2010, 11:48
(8112 vizualizări - 0 comentarii)


Furau animale din două județe!

Polițiștii ialomițeni, în colaborare cu cadre ale IPJ Buzău, au reușit documentarea activității infracționale a unei grupări de hoți de animale ce acționa pe raza celor două județe. Astfel, ancheta polițiștilor ...[citește_toată_știrea]

12 Noiembrie 2010, 20:17
(11580 vizualizări - 0 comentarii)


Sf. Gheorghe: Femeie de 55 de ani, băută la volan

Polițiștii rutieri aflați în trafic pe raza localității Sfîntu Gheorghe au oprit, joi, 11 noiembrie, pentru control, un autoturism condus de o femeie, de 55 de ani, din București. Fiindcă mirosea a băutură ...[citește_toată_știrea]

12 Noiembrie 2010, 20:12
(10426 vizualizări - 0 comentarii)


Hoți prinși de polițiști și nearestați de procurori

Trei tineri cu vîrste cuprinse între 20 și 21 ani, din Slobozia, au fost identificați ca fiind principalii suspecți ai unor furturi de cabluri electrice. Furtul a fost comis în noaptea de 9 spre 10 septembrie ...[citește_toată_știrea]

12 Noiembrie 2010, 20:10
(14714 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: hoți Ialomița


«Riposta», acțiune de siguranță în Ialomița

În cursul zilei de joi, 11 noiembrie, polițiștii ialomițeni, în colaborare cu mai multe structuri, au desfășurat pe raza județului acțiuni de menținere a climatului de siguranță publică. Potrivit polițiștilor ...[citește_toată_știrea]

12 Noiembrie 2010, 20:08
(15041 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
casă Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 15 iulie 2026 Mary în Primăria Slobozia și DIICOT-Structura Centrală, război în instanță pentru preluarea fostului cinematograf «Ialomița» spațiu comercial Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 15 iulie 2026 casă Bucu în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 15 iulie 2026 Nimeni Altu' în Casele PLUTITOARE de la Slobozia garsonieră de închiriat Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 15 iulie 2026 casă Amara în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 15 iulie 2026 Pililon în Slobozeanca Irina Stoica sfidează limitele la «L'Étape du Tour de France 2026» Plombați șoseaua în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL MEME în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL Aghata în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL @poluare în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL Piață. în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL #pasajladrajna în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL Poluare în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL Zuza în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL @anca ion în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL Istrate în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL coco în Primul obiectiv al Unirii Slobozia: «stabilizarea»! Anca ion în Tribunalul București a anulat decizia de concediere a Dorinei Milea din funcția de director al Servicii Publice Slobozia SRL

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...