Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

POLITICĂ

«Victor Moraru a greșit!»

La judecata Comitetului Executiv al PSD Ialomița

«Victor Moraru a greșit!»

bonus: DREPT LA REPLICĂ

Acuzațiile făcute de Victor Moraru la adresa organizației PSD Ialomița atrag repercusiuni. Joi, 6 iunie 2019, la orele 16,00, el va da explicații Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Am pledat întotdeauna pentru unitate în cadrul filialei. Victor Moraru a greșit!» a declarat președintele PSD Ialomița, Marian Pavel, în cadrul unei conferințe de presă.

Declarațiile costă Președintele Consiliului Județean Ialomița, Victor Moraru riscă să fie sancționat pentru acuzațiile făcute împotriva propriei Organizații. El a declarat public că există lideri PSD angrenați în ceea ce domnia sa a numit «sistemul mafiot mizerabil». Ca reacție la aceste declarații, președintele PSD Ialomița, Marian Pavel a precizat în cadrul unei conferințe de presă că Victor Moraru va trebui să explice ce a declarat în cadrul unei ședințe a Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Am pledat întotdeauna pentru unitate în cadrul filialei. Victor Moraru a greșit! Trebuia să discute aici, cu noi, despre problemele pe care le are... El este președintele Consiliului Județean Ialomița susținut de PSD. Astăzi, în cadrul CEx, Victor Moraru va trebui să dea niște explicații pentru declarațiile sale... O eventuală sancționare a sa nu ține de voința mea! Vom hotărî împreună ce e de făcut...» a declarat Marian Pavel, printre altele. Surse din cadrul PSD au confirmat faptul că, pentru declarațiile sale, Victor Moraru riscă retragerea sprijinului politic. Reamintim că nu este prima dată când Victor Moraru face acuzații belicoase despre Organizația PSD Ialomița. El a declarat, cu diferite ocazii, că «nu lucrează cu penalii partidului» și că «unii primari PSD sunt proști, incompetenți și corupți». Poziția președintelui PSD Ialomița, Marian Pavel a fost susținută și de deputatul Ștefan Mușoiu, președintele executiv al Organizației, precum și de Costel Brateș, secretarul general al PSD Ialomița.

DREPT LA REPLICĂ
CĂTRE,
ZIARUL INDEPENDENT

Municipiul Slobozia, bld. Chimiei, nr. 10, Club Tineret, județul Ialomița
Redacție: Slobozia, str. C.D. Gherea, nr. 2, et. 2
În ziarul local Independent și pe site-ul publicației dumneavoastră a fost postat un articol, în data de 06.06.2019, cu titlul „La judecata Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Victor Moraru a greșit!».
În cadrul articolului se acredi­tează ideea că Victor Moraru a declarat cu diferite ocazii că «unii primari PSD sunt proști, incompetenți și corupți».
Consider că aceste afirmații sunt neadevărate, fiind speculații prin intermediul cărora îmi aduceți atingere gravă imaginii publice și induceți în eroare cititorii dumneavoastră, drept pentru care, în vederea respectării deontologiei profesionale și a corectei informări a opiniei publice, vă solicit să pu­blicați următorul
DREPT LA REPLICĂ:
Cu privire la articolul în care îmi atribuiți afirmațiile meționate mai sus, eu, Victor Moraru afirm cu toată responsabilitatea că nu mi-am permis niciodată să fac astfel de afirmații la adresa primarilor PSD, mai ales ca majoritatea dintre ei îmi sunt colegi de partid și de administrație de ani de zile și cu care am relații oneste de colaborare, în deplin acord cu atribuțiile legale cu care am fost investiți fiecare dintre noi, pentru îndeplinirea obiectivelor de interes județean reieșite din nevoile real identificate la nivelul comunităților locale.
În consecință, apreciez că aserțiunile autorului sunt neconforme cu realitatea și ele nu urmăresc decât același scop principal al campaniei purtată de ziarul Independent (?!) de a-mi crea o imagine negativă, de a mă discredita prin denigrare continuă și departe de orice dorință de respectare a deontologiei profesionale și de informare corectă a opiniei publice.
De asemenea, pentru a dovedi că minciuna are picioare scurte, v-am solicitat să îmi prezentați dovada faptului că eu aș fi făcut acele afirmații la adresa primarilor PSD, lucru pe care bineînțeles că nu 1-ați putut demonstra, încălcând reguli elementare ale onestității și obiectivității jurnalistice.
Pentru considerentele de mai sus, vă solicit să publicați acest drept la replică în aceleași condiții că articolul invocat în vederea rectificării informațiilor prezentate opiniei publice, deoarece acestea nu sunt conforme realității și sunt de natură să aducă atingere imaginii persona­le și a autorității pe care o conduc.
În cazul nepublicării acestui drept la replică, îmi rezerv dreptul să acționez în conformitate cu normele legale în materie.
VICTOR MORARU

6 Iunie 2019, 18:40 (7564 vizualizări - 14 comentarii)

Citiți și:
Ion Măiță, candidatul PSD la funcția de primar al orașului Amara
«Guvernarea locală este o muncă de echipă!»
«Dacă mi se va cere, voi candida la funcția de președinte al Consiliului Județean!»
Parlamentarii PSD au inițiat un proiect de lege pentru despăgubirea fermierilor
«Abuzații de serviciu» ai PSD Ialomița

Comentariile cititorilor:


pentru sabina:
(12 Iunie 2019, 02:57)
ce inseamna pentru sabina un partid de ,, batrani si  senili'' Varianta cu care defilati incostienti adica ,,promovati tineretul'' uitativa in toata politica europeana/ mondiala care este media de varsta si parcursul/performanta profesionala a celor care conduc destinul unui popor/tara/natiune etc. in cazul asta eliminati va fizic parintii bunicii si strabunicii si rezolvati problemele cu promovarea tineretului ca peste 15 ani veti avea aceeasi soarta din partea muciosilor de azi. vai de voi si apoi de noi!
vasile:
(11 Iunie 2019, 15:01)
sfat pt dnul pavel : jos cu moraru daca vreti ca psd-ul sa renasca. va rog sa va ganditi bine la acest aspect
slobozean:
(10 Iunie 2019, 18:27)
"Intarata-i drace ..." cand sunt imaculati , cand sunt ca din troaca porcilor, fiecare dupa cum are interes. Sictir !
1 plus 2:
(7 Iunie 2019, 18:07)
in poza se vede 1 puscarias si inca 2 puscariabili. Doamne ajuta !
vio:
(7 Iunie 2019, 13:41)
Cred ca in scurt timp Moraru va deveni istorie, stie partidul cind sa il articuleze pe acest increzut, impertinent. Vine timoul cind va fi executare finala pentru Moraru.Desi acum are morcovul in c.r mister, sta cuminte sa nu il execute partidul.Dar partidul o sa i dea latul sigur, asta daca nu va pleca in alta barca. Cred ca acum nu stie cum sa isi faca carte idiotul, dar oricum latul se scrie in jurul lui.Asteptam cu nerabdare, finalul acestui nemernic.
istorie:
(7 Iunie 2019, 12:36)
ultimele spasme ale pisdeului....au ramas tot la stadiul de amenintare, razbunare egal sistem mafiot mizeerabil.dl moraru spuse adevarul, ce va agitati?/s a imputinat numarul primitorilor de sacose, duceti va de unde ati venit, poporul nu va mai vrea, nu v-a vrut niciodata, sunteti penibili si penabili
RELU:
(7 Iunie 2019, 11:57)
Hei dragilor PSD isti ,alegerile europarlamentare v-au dat un semnal.Dati-va la fund,nu va mai imbatati cu stafii ale comunismului. Suflul nou din stanga,vine de la Pro Romania. Nu va mai considerat pe scena unici.Ati pierdut , v-ati ridicat pe cadavre si acestea au intrat in putrefactie.Vreti sa improspatati pertidul ,cu ce ? Tinerii vostri nu au niciun crez .Evolutia si improspatarea se face cu constiinte si idei aduse de cei care au lucrat,lucreaza si revin din strainatate. Ei aduc cultul muncii,dorinta de transformare,cinstea ,corectitudinea contractelor prin strangeri de mana. Ce ati invatat voi pe tinerii care vreti sa va reimprospateze partidul fantoma ? -cum sa se eschiveze si sa pacaleasca pe cei slabi in gandire,pe cei fara idei de progres adevarat ?
Spuneti de Moraru , nu an nimic cu el,dar cred ca s-a saturat de tracasari ,cred ca din deplasarile facute des pe alte meleaguri,a inteles esentialul ,pe care voi il negati. A inteles ca in ProRomania evolutia este corecta si modernista.Dragilor infatuati,daca nu sunteti convinsi ca ProRomania este un pardid care aduce un suflu nou,stati la coada istoriei.Veti primi aprecieri ca ati incercat cu pretul scump platit de romanii nostri , dar nu ati reusit.
Diana:
(7 Iunie 2019, 11:34)
Asta cam asa e cu cel din dreapta sefului....... Musoiu un om ieftin , fara coloana vertebrala , care e foarte slugarnic. De la Ciuperca, pe urma Neacsu si acum Pavel. Omu e stergar, nu mai are ce cauta
@Haiduc :
(7 Iunie 2019, 10:15)
Acum mi-a picat fisa.... sunt supărați pe Moraru pt.ca l-a pus la plata pe Dl.Profesor....Si acum dl.Profesor este iar sforarul sef...
Varvara:
(7 Iunie 2019, 09:58)
Foarte grava si adevarata afirmatia lui Moraru.A baut apa dupa Tariceanu-ala mai berbec:a recunoscut ca niciodata nu a facut ceva legal.Oare le pun ceva"serviciili"in cafelute si au inceput sa spuna adevarul??Don Moraru,vei fi sanctionat in CpEx sa mergi cu rotile lasate la 1.6atm,luna iunie,sa nu folosesti aerul conditionat la birou si sa mananci fara paine 7 zile.Dealtfel nu vei mai primi nici zahar la cafea,la sediul central,sa vii cu pliculetele de acasa.Sa iti fie rusine pentru afirmatia ta!(dar de unde naiba ai avut ideea cu"mafioti"??)
@Haiduc:
(7 Iunie 2019, 01:33)
Mie imi place de cel din dreapta Sefului, a pupat 15 ani ... Domnului Profesor, iar acum, ce sa vezi pupa .... Printului de Lazar. 
Aruncati filfizonul de la masa, faceti si altora loc.
Yo:
(6 Iunie 2019, 22:59)
Nu a invatat nimic Pavel! Nu o sa faca ordine in ograda... Doar amenintari si atat! Pe vremea lu Neascu era disciplina totala. Cand aparea la orizont se facea liniste. Ala a fost sef adevarat! "Marian al nostru" e moale... Neascu sta in loja si rade de circul din psd... asteptam transferurile
Tandarean:
(6 Iunie 2019, 20:54)
Moraru are dreptate, sunt primari PSD, care sunt penali, prosti, corupti si incompetenti, care culmea sunt si sustinuti.
Sabina:
(6 Iunie 2019, 19:57)
Nu stiu de ce se mai bate moneda cu Moraru, cand se stie ca dupa pierderea presendentiei partidului, este pe linie moarta. E cu un picior pe la Pro Romania. Nu inteleg de ce Marian Pavel nu pune piciorul in prag , sa faca curatenie generala in partid. Moraru out, Stoica out in primul rand. Si sa inceapa reimprospatarea filialei si sa aduca un suflu nou .....tineret domnu Marian! Invatati ceva din votul din 26 mai, ca altfel o sa ramana doar un partid de batrani si de oameni senili. Apucati si urcati-va pe valul nou care a venit si incepeti reconstructia partidului, daca nu, veti fi istorie la anu. Succes Marian Pavel...... alegatorii sunt cu ochii pe voi.

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Vineri 19 Iun 2026
292 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Slobozia: 3 mașini implicate într-un accident rutier

Un accident rutier s-a produs în dimineața zilei de marți, 7 ianuarie 2020, în zona podului rutier peste râul Ialomița din Slobozia. Se pare că un autoturism care a încercat să vireze la stânga către Cartierul ...[citește_toată_știrea]

7 Ianuarie 2020, 11:11
(4228 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Morun de 120 kg, eliberat de polițiști

Fetești: Morun de 120 kg, eliberat de polițiști

Un tânăr de 31 de ani, din Fetești, s-a ales cu un dosar penal după ce a capturat ilegal un morun de 120 kg. Tânărul a fost identificat în trafic de polițiști. Împreună cu specialiștii Institutului Național ...[citește_toată_știrea]

6 Ianuarie 2020, 18:20
(2708 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești morun


Bărbat din Amara, dispărut

Un bărbat de 50 de ani, din Amara, este căutat de polițiști. Bărbatul, pe numele său Marin Toder, a plecat de la domiciliu și nu a mai revenit. Acesta are 1,50 m înălțime, constituție astenică, față ovală ...[citește_toată_știrea]

6 Ianuarie 2020, 18:15
(2600 vizualizări - 0 comentarii)


Tânăr din Ciulnița, arestat pentru «conducere a unui vehicul fără permis de conducere»

Un tânăr de 25 de ani, din Ciulnița, care se sustrăgea executării unei pedepse privative de libertate, a fost identificat de polițiști și încarcerat la Penitenciarul Slobozia. Acesta avea de executat 4 ...[citește_toată_știrea]

6 Ianuarie 2020, 18:10
(6008 vizualizări - 1 comentariu)


Ialomița: Cod Galben de vânt, emis de meteorologi

Ialomița: Cod Galben de vânt, emis de meteorologi

Administrația Națională de Meteorologie a emis pentru județul Ialomița o avertizare meteo Cod Galben de vânt puternic, valabilă până în cursul serii de luni, 6 ianuarie 2020, la orele 22,00. Potrivit specialiștilor ...[citește_toată_știrea]

6 Ianuarie 2020, 13:26
(2479 vizualizări - 0 comentarii)


Coșereni: Tânără implicată într-un accident rutier

Coșereni: Tânără implicată într-un accident rutier

O tânără de 23 de ani a avut nevoie de îngrijiri medicale, după ce mașina în care se afla s-a lovit de un alt autoturism, condus de un bărbat de 63 de ani. Accidentul rutier s-a petrecut pe DN2A, în zona ...[citește_toată_știrea]

29 Decembrie 2019, 21:19
(3230 vizualizări - 0 comentarii)


Polițiștii ialomițeni, «ajutoarele» lui Moș Crăciun

Polițiștii ialomițeni, «ajutoarele» lui Moș Crăciun

În apropierea Crăciunului, polițiștii ialomițeni au oferit cadouri copiilor din centrele de plasament și ajutoare mai multor familii cu o situație materială precară de pe raza județului. A devenit deja ...[citește_toată_știrea]

23 Decembrie 2019, 18:10
(2569 vizualizări - 1 comentariu)


Ialomița: Două accidente, un pieton rănit și unul decedat

La sfârșitul săptămânii, în Ialomița s-au înregistrat două accidente rutiere în care au fost implicați pietoni. Unul dintre aceștia și-a pierdut viața și o persoană a fost rănită și transportată la spital ...[citește_toată_știrea]

23 Decembrie 2019, 18:05
(3253 vizualizări - 1 comentariu)


Coșereni: Microbuz implicat într-un accident rutier

Coșereni: Microbuz implicat într-un accident rutier

Pasagerii unui microbuz care circula în zona localității Coșereni au trecut prin clipe de coșmar după ce autovehiculul s-a izbit puternic de un automobil, în seara zilei de vineri, 20 decembrie 2019. Șapte ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 21:55
(3477 vizualizări - 0 comentarii)


Programul casieriilor RAJA în perioada sărbătorilor de Crăciun și Anul Nou

RAJA SA Constanța aduce la cunoștința tuturor abonaților că, în perioada sărbătorilor de Crăciun și Anul Nou, dispeceratul, echipele de intervenție, dar și reprezentanții societății care asigură buna desfășurare ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 17:40
(4590 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Reținut pentru conducere fără permis și sub influența băuturilor alcoolice

Joi, 19 decembrie a.c., polițiștii din Urziceni au depistat în trafic un bărbat, de 48 de ani, în timp ce conducea un autoturism fără a deține permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule. Șoferul ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 16:35
(5795 vizualizări - 0 comentarii)


Mandat de arestare, executat de polițiștii ialomițeni

Joi, 19 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale au acționat pe raza județului pentru depistarea peroanelor urmărite, dispărute de la domiciliu sau care se sustrag de ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 16:20
(3773 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Brânză confiscată

În perioada 9-16 decembrie 2019, inspectorii DSVSA Ialomița au efectuat activități de control la 8 operatori economici ce desfașoară activități de procesare lapte și produse lactate, depozitare alimente ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 10:40
(3310 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Beți și fără permise, la volan

Miercuri, 18 decembrie a.c, în jurul orei 5,00, o patrulă de poliție din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Stelnica, în timp ce se afla în exercitarea atribuțiunilor de serviciu, a depistat în flagrant un ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 10:30
(2457 vizualizări - 0 comentarii)


Incendiu la Fetești

Miercuri, 18 decembrie a.c., în jurul orelor 18,20, dispeceratul Inspectoratului a fost anunțat prin numărul de urgență 112, despre izbucnirea unui incendiu la deșeurile din lemn depozitate în curtea unei ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 10:10
(2391 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești incendiu


Accident rutier pe DN2, în localitatea Coșereni

Miercuri, 18 decembrie a.c., în jurul orelor 14,45, pe  DN2, în localitatea Coșereni, s-a produs un accident rutier în care au fost implicate un  autoturism, un tir și o autoutilitară. Imediat ...[citește_toată_știrea]

20 Decembrie 2019, 10:05
(3676 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Acțiuni preventive pentru siguranța elevilor

Inspectoratul de Poliție al Județului Ialomița desfășoară permanent acțiuni informativ-preventive dedicate siguranței elevilor. Miercuri, 18 decembrie a.c., elevii clasei I ai Școlii Gimnaziale «Sf. Andrei ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 18:25
(3849 vizualizări - 0 comentarii)


Artificii și petarde, confiscate de polițiștii ialomițeni

Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală nr. 4 Coșereni, în timp ce se aflau în exercitarea atribuțiilor de serviciu, au depistat pe raza comunei Coșereni, un tânăr de 20 de ani, care transporta ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 18:20
(3447 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie la furnizarea apei în Fetești-Gară

Pentru executarea lucrărilor de remediere a unui branșament, de pe strada Căminului, din localitatea Fetești-Gară, RAJA SA a fost nevoită să întrerupă furnizarea apei potabile joi, 18 decembrie 2019, în ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 17:30
(3223 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Tânăr de 19 ani, reținut de polițiști

Un tânăr de 19 ani, domiciliat în Urziceni, a fost reținut pentru 24 de ore de către polițiști. Acesta este principalul suspect într-un dosar privid fapte de «furt calificat». De asemenea, acesta se afla ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 10:25
(2692 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Urmărit penal pentru «violență domestică»

Polițiștii din Ialomița au emis un ordin de protecție provizoriu în cazul unei femei, de 30 de ani, din Slobozia, victimă a violenței domestice. Printr-un apel la 112 aceasta a reclamat faptul că a fost ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 10:20
(2464 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Manifestări dedicate «Zilei Revoluției Române din Decembrie 1989»

«Ziua Revoluției Române din Decembrie 1989» va fi marcată și la Slobozia. Autoritățile locale și cele județene vor organiza evenimente publice, în zona Monumentului Eroilor Revoluției, din centrul Sloboziei ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 10:15
(2266 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: La volan sub influența băuturilor alcoolice

În urma controalelor de rutină desfășurate pe șoselele din Ialomița, polițiștii ialomițeni au întocmit dosare penale pe numele a cinci conducători auto, depistați în trafic sub influența băuturilor alcoolice ...[citește_toată_știrea]

18 Decembrie 2019, 10:10
(2806 vizualizări - 0 comentarii)


Scânteia: Casă mistuită de flăcări

Un incendiu s-a produs în dimineața zilei de duminică, 15 decembrie 2019, la o locuință din localitatea Scânteia. Cauza probabilă o reprezintă o lumânare lăsată nesupravegheată. Pompierii s-au luptat cu ...[citește_toată_știrea]

15 Decembrie 2019, 09:40
(3598 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Accident rutier pe DN2A

Două autoturisme au fost implicate într-un accident rutier, petrecut în dimineața zilei de duminică, 15 decembrie 2019, între localitățile Movilița și Sinești. În urma impactului dintre automobile, patru ...[citește_toată_știrea]

15 Decembrie 2019, 09:38
(2867 vizualizări - 0 comentarii)


Ordin de protecție provizoriu pentru un bărbat din Ion Roată

Miercuri, 11 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției 6 de Poliție Ion Roată au fost sesizați de o femeie, de 46 de ani, din comuna Ion Roată, cu privire la faptul că ar fi fost agresată de soțul ei ...[citește_toată_știrea]

12 Decembrie 2019, 16:55
(4449 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Bătrână de 72 de ani, accidentată

Miercuri, 11 decembrie a.c., în jurul orelor 15,00, polițiștii au intervenit la un eveniment rutier produs pe raza municipiului Fetești, soldat cu rănirea unui pieton. Din primele cercetări efectuate de ...[citește_toată_știrea]

12 Decembrie 2019, 16:45
(2593 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești accident


Tânăr din Țăndărei, arestat pentru săvârșirea de «infracțiuni contra libertății și integrității sexuale»

Polițiștii din Țăndărei au acționat pe raza județului, pentru depistarea peroanelor urmărite, dispărute de la domiciliu sau care se sustrag de la executarea unor pedepse privative de libertate. Astfel, ...[citește_toată_știrea]

12 Decembrie 2019, 16:40
(5717 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: «Hoții îți invadează intimitatea»

În perioada decembrie 2019-februarie 2020, Poliția Română derulează, la nivel național, Campania de prevenire a furturilor din locuințe «Hoții îți invadează intimitatea». În județul Ialomița, polițiștii ...[citește_toată_știrea]

11 Decembrie 2019, 19:45
(2980 vizualizări - 0 comentarii)


Ciocârlia: Legume și fructe, confiscate de polițiști

Peste o tonă de legume și fructe au confiscat polițiștii ialomițeni de la un tânăr, de 22 de ani, din județul Prahova, care transporta bunurile în vederea comercializării, fără a îndeplini condițiile legale ...[citește_toată_știrea]

11 Decembrie 2019, 19:40
(2682 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Gigel în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetățean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetatean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! patrik în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Coleg în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Xenia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Dan în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! antonia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! de la ANAF în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Lelia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! @alegator în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Marian în Unirea Slobozia și-a găsit antrenor cu licență PRO în Liga 2: Ilie Poenaru! Soso în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! alegator în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Ionica în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Adevărule în Unirea Slobozia și-a găsit antrenor cu licență PRO în Liga 2: Ilie Poenaru! Xmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Preda în Amenzi de peste 200 mii de lei pentru «slaba gestionare a câinilor fără stăpân» Iuksel în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Ion în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...