Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Ialomița: Și-a obligat iubita să se prostitueze

Ialomița: Și-a obligat iubita să se prostitueze

Cercetat de DIICOT Slobozia pentru «trafic de droguri» și «proxenetism», un tânăr din Ialomița și-a recunoscut faptele în fața instanței de judecată. Anchetatorii au reținut faptul că acesta își obliga iubita să se prostitueze. Tânăra a fost obligată să întrețină relații sexuale pe bani în mai multe orașe din România.

Și-a obligat iubita să se prostitueze Tânărul se afla în vizorul anchetatorilor încă din anul 2019. La data respectivă, el a fost surprins în flagrant în timp ce-i vindea unui bărbat 3,13 grame de cannabis, pentru care a cerut 550 de lei. Ulterior, procurorii DIICOT Slobozia au reținut și faptul că acesta își exploata sexual iubita. Actele de urmărire penală au evidențiat faptul că victima «proxenetului» a fost obligată să practice prostituția în mai multe localități din țară. Aceasta a fost transportată în orașe precum Botoșani, Toplița, Bacău sau Tulcea. Proxenetul identifica locațiile potrivite, apoi dădea anunțuri pe internet în numele tinerei. De asemenea, acesta stabilea și prețurile pentru partidele sexuale. Pentru o oră de sex cu iubita sa, acesta percepea un tarif de 200 de lei, susțin surse judiciare. Acțiunea penală în această cauză a fost pusă în mișcare în vara acestui an, timp în care inculpatul a fost cercetat sub control judiciar. După mai multe luni de verificări, inculpatul a stabilit să cadă la o înțelegere cu organele judiciare și să încheie un acord de recunoaștere a vinovăției. Dosarul a fost înre­gistrat pe rolul Tribunalului Ialomița. Cauza se va judeca la sfârșitul lunii noiembrie.

13 Noiembrie 2021, 11:20 (4106 vizualizări - 7 comentarii)

Citiți și:
Femeie cu probleme psihice, sclavă sexuală
Ialomița: Patru proxeneți, arestați
Ialomița: Dosare penale și amenzi pentru prostituție
Ialomița: Reținuți pentru «trafic de droguri»
Ialomița: Traficant de droguri, reținut pentru 24 de ore

Comentariile cititorilor:


@Balan Ghe:
(14 Noiembrie 2021, 18:19)
Stai cuminte ca poti sa reclami coruptia din politia Urziceni la mama si la tata diicot si dna ca tot nimic nu rezolvi. Caracatita mare booss cu ramificatii chiar in dna, greu de invins, da poate ai tu ceva mai mult noroc. Pe de alta parte sigur 2 maxim 3 ani cu suspendare, ori se imchide dosarul cu fapta nu exista, ori achitat in ialomita. Amaratul nu a mai cotizat si acu toti ca viperele pe el. Ialomita justitie, ialomita politie ho ca va rataciti in istorie.
Balan Aurel:
(14 Noiembrie 2021, 00:59)
Diicot Ialomita(cu 2 de i) este elita judetului. FELICITARI! Spor pe zona Urziceni!
@balan:
(14 Noiembrie 2021, 00:08)
Nu te contactează nimeni. Dacă ai cunoștință despre o fapta penala, poți face denunt la DGA sau DIICOT.
Balan Ghe.:
(13 Noiembrie 2021, 16:16)
Sefilor de la DICOT IALOMITA, FELICITARI!  Doi supermen in anchete, reusesc ce treneaza procuratura judeteana de zeci de ani. VREAU SA DENUNT UN POLITIST CORUPT. Este speta voastra, cu mare increngatura la Urziceni. Aveti curaj sa face-ti curatenie? Aveti numele meu, convocatima la audieri.
Jumuga:
(13 Noiembrie 2021, 14:39)
Felicitari DICOT Ialomita!  Au fost multe anchete si dosare instrumentate de ei care au SPART lumea interlopa. Ei si-au facut treaba, cu multa cinste, corectitudine,onoare, dar din pacate sunt blocati la mantinela de excrocii aparatori si jongleuri politici finantati de clanurile mafiote. FELICITARI DICOT IALOMITA!
Corcodel de la Dumitresti:
(13 Noiembrie 2021, 14:33)
FELICITARI DICOT IALOMITA!  FELICITARI PROCURORILOR SI POLITISTILOR DICOT IALOMITA CARE NU AU MAMA TATA SI RUDE, RESPECTA LEGEA SI NU RASPUND LA TELEFOANE POLITICE.  Ca au sunat telefoanele, va asigur> Telefoane de la colegi partasi la Slobozia subterana, telefoane de la sefi din sistem, care sustineau ca omul anchetat era agent sub acoperire(vax albina impunsa de trantor). Tariful pentru deplasare nu era 200 lei ci 500euros, incluzand cazarea, restaurant si 12 ore de sex liber neprotejat. Asa ca , aceasta metoda ; I-ti dau nevasta sa presteze dar te costa frate ca tin la ea, este virgina de trei zile, cusuta de trei ore de doctorul Chizdaru. Are certificat verde, nu da covid, poti avea reactii adverse la sculamentita cronica, sangar si sidosenieambalatainreactideimpotentatotalapermanenta. La varsta ce mai vrei, sa intri in padure si sa pleci fara capuse?  Seful DICOT IALOMITA, merita o avansare, dar speram sa nu plece, sa faca curatenie aici. Cine stie ce face sistemul si ne trezim ca avem sef un teleghidat, vaccinat cu serul teleghidari duble, politica si clanoasa.
Marcu:
(13 Noiembrie 2021, 12:41)
Felicitări DIICOT Ialomița pt anchetele pe care le derulatei!Celelalte parchete ialomitene si-au suspendat activitatea?!?Evaziune,contrabandă,abuzuri nu mai avem in județ?!?Doi procurori DIICOT Ialomița realizeaza mai mult decât ceilalți 20 din pachetele locale.