Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Bazinul de Înot Didactic din Slobozia, închis din cauza COVID-19

Bazinul de Înot Didactic din Slobozia, închis din cauza COVID-19

Reprezentanții Clubului Sportiv Municipal Slobozia au decis să suspende activitatea Bazinului de Înot Didactic din oraș din cauza unui caz de COVID-19. O asistentă medicală care își desfășura activitatea... [citește toată știrea]

11 Martie 2021, 12:25 (4417 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Handbal, CSM Unirea Slobozia

Junioarele 4 vor la turneul final

În ciuda faptului că nu au în lot nicio jucătoare născută în 2006, ci doar fete mai mici, antrenorul Alexandru Ivan a reușit să califice Junioarele 4 ale CSM Unirea Slobozia la turneul semifinal. Calificarea s-a realizat în urmă cu două săptămâni la Plopeni, într-un turneu pe care merita să-l treacă cu bine și CSS Slobozia dacă nu s-ar fi implicat negativ arbitrii. Turneul semifinal se va juca tot la Plopeni, pe 18 și 19 mai a.c., iar adversarele CSM Unirea Slobozia vor fi CSS 6 București, Vulturii București și Academia Ploiești. Vor trece mai departe primele două clasate, iar Alexandru Ivan este optimist: «Cel puțin 2 dintre cele 3 adversare sunt de nivelul nostru și prin urmare dacă vom fi arbitrați... [citește_tot_articolul]

15 Mai 2019, 13:10 (3086 vizualizări - 0 comentarii)

SPORT

CSM Slobozia, locul 4 la Cupa României

Scrimă

CSM Slobozia, locul 4 la Cupa României

În perioada 15-18 februarie 2018, Sala «Ana Pascu» din București a găzduit Cupa României la Sabie, concurs adresat seniorilor. Marin Cruțu, antrenorul celor de la CSM Slobozia, spera în obținerea unei medalii la concursul pe echipe, iar elevii săi au fost foarte aproape de această performanță. În formula George Dragomir, Răzvan Stănescu și Pavel Melnic, Slobozia s-a calificat în Semifinale după ce a trecut de Dinamo 2 București, cu 45-22. În penultimul act al competiției, sabrerii noștri i-au înfruntat pe proaspeții vicecampioni ai Europei, cei de la Steaua București. A ieșit un duel pe muchie de cuțit, câștigat de militari cu 45-42. În finala mică, Slobozia s-a înclinat în fața Iașiului, scor... [citește_tot_articolul]

22 Februarie 2018, 12:40 (3934 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

CSM Slobozia, campioana județului

Mini-handbal

CSM Slobozia, campioana județului

Sala de sport a Colegiului Național «Mihai Viteazul» a găzduit sâmbătă, 10 februarie 2018, faza județeană a Campionatului de mini-handbal. Competiția se adresează copiilor născuți în anii 2007 și 2008 și se desfășoară pe teren redus ca dimensiuni, în sistemul cu un portar și patru jucători de câmp. La masculin s-a jucat un singur meci, între Asociația «Astăzi pentru Viitor-Mihail Kogălniceanu» și feteștenii de AHC «Piticu’», victoria revenindu-i primei echipe, pregătită de antrenoarea Roxana Tudor. La feminin, s-au întrecut 3 echipe: CSM Slobozia, CSS Slobozia și Asociația «Astăzi pentru Viitor-Mihail Kogălniceanu». Competiția a fost câștigată de fetele de la CSM Slobozia, care s-au impus fără... [citește_tot_articolul]

13 Februarie 2018, 16:15 (4531 vizualizări - 2 comentarii)

Click aici

SPORT

Locul I pentru atleții CSM

Atletism, Cupa «1 DECEMBRIE» Focșani

Locul I pentru atleții CSM

În data de 29 noiembrie s-a desfășurat, la Focșani, concursul interjudețean de atletism rezervat copiilor III, II și I, ultima competiție de profil a anului 2014. La startul concursului s-au aliniat sportivi reprezentînd 9 cluburi. Secția de Atletism din cadrul Clubului Sportiv Municipal Slobozia a aliniat la startul concursului 7 sportivi în probele de 50 m, 60 m și săritura în lungime, fete și băieți. Dovedind o pregătire bună, micii atleți slobozeni au obținut rezultate remarcabile, 6 dintre ei urcînd pe podium. Performerii competiției au fost Andreea Ilie, locul I la 60 de m, cu o performanță de 7 secunde și 4 sutimi și tot locul I la săritura în lungime. Reamintim că sportiva este campioana... [citește_tot_articolul]

9 Decembrie 2014, 11:45 (6975 vizualizări - 2 comentarii)

Click aici

SPORT

Karate

Două titluri naționale pentru CSM Slobozia

La finele săptămînii precedente, s-a desfășurat la București Campionatul Național de Karate adresat cadeților, juniorilor și seniorilor. CSM Slobozia a deplasat la această competiție un lot de șase sportivi format din Andreea Ciorobea, Florentina Ciorobea, Diana Florea, Diana Vasluianu, Raluca Baciu și Alexandru Buterez. Echipa feminină de cadete a obținut titlul național la kumite în formula Diana Vasluianu, Raluca Baciu și Florentina Ciorobea. Tot cu medalie de aur s-a întors de la acest concurs și Alexandru Buterez, care a urcat pe prima poziție a podiumului la kata. La granița dintre lunile mai și iunie, va avea loc, în Scoția, Campionatul European de Juniori și Seniori, unde CSM Slobozia... [citește_tot_articolul]

24 Aprilie 2012, 13:02 (10184 vizualizări - 1 comentariu)

SPORT

Cupa «Unirea Slobozia» la karate, prima ediție

Cupa «Unirea Slobozia» la karate, prima ediție

Pentru două zile, Sala Sporturilor din Slobozia a devenit sediul artelor marțiale. Pe 23 și 24 iulie s-a desfășurat Cupa «Unirea Slobozia» la karate, o nouă competiție gîndită de Cristi Ursu și pusă în scenă în tandem de Clubul Sportiv Municipal și Clubul Satori. Ce a ieșit, a depășit chiar și așteptările organizatorilor.

Sute de karatiști și public numeros
Aglomerație mare în sala sporturilor sîmbătă și duminică. Peste 200 de kimonouri cu centurile aferente la brîu au oferit un spectacol rar văzut în Slobozia. Spectatorii au umplut sectorul rezervat publicului, mulți dintre ei fiind prinși în vîltoarea celor petrecute pe tatami și rezistînd pînă la final. Kata și Kumite... [citește_tot_articolul]

28 Iulie 2011, 13:48 (11631 vizualizări - 8 comentarii)

SPORT

Lupte libere

Adrian Turcu, locul I la Mangalia

Sîmbătă, 5 martie, s-a desfășurat la Mangalia Campionatul Național pe echipe rezervat cadeților. Deși nu a putut alinia o echipă, CSM Slobozia a participat la un concurs individual, cu caracter amical, care i-a adunat pe cei mai buni luptători din țară și unde l-a înscris la categoria 54 kg pe Adrian Turcu. Reamintim că sportivul în vîrstă de 16 ani este campion național en-titre, la categoria 42 kg. Adrian și-a respectat blazonul și la Mangalia, unde l-a depășit în semifinale pe titularul echipei naționale la 54 kg, iar în finală a învins în repriza a doua prin tuș (echivalentul knock-out-ului de la box). «Pentru noi a fost un test reușit care ne ajută foarte mult în pregătirea competițiilor... [citește_tot_articolul]

8 Martie 2011, 19:12 (12186 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Sabrerii CSM Slobozia, rezultate meritorii

Scrimă, «Superliga Națională de Scrimă»-seniori echipe

Sabrerii CSM Slobozia, rezultate meritorii

«Superliga Națională de Scrimă»-seniori echipe s-a desfășurat în perioada 29 septembrie-2 octombrie 2010, la Predeal, la competiție fiind reprezentați de echipa CSM Slobozia. În urma unei evoluții meritorii, sabrerii ialomițeni s-au clasat pe locul 4, bifînd 4 victorii și 3 înfrîngeri. Așadar, CSM Slobozia a dispus de Unirea Iași (45-40), de CSTA București (45-41), de Riposta București (45-29), dar și de CSM Brașov (45-39). Pe de altă parte, echipa noastră a pierdut în fața celor de la Dinamo București (18-45), CSM Iași (36-45) precum și a celor de la Steaua București (27-45). După cum v-am precizat în debut, CSM Slobozia a ocupat locul 4, în urma echipelor, în ordine, Steaua București (14 puncte... [citește_tot_articolul]

6 Octombrie 2010, 13:41 (19402 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Handbalistele au plecat la mare

Bronz de Mamaia pentru promovare

Handbalistele de la CSM Slobozia au luat cu asalt țărmul Mării Negre pentru o săptămînă de cantonament. Chiar dacă sezonul viitor este cel mai greu de pînă acum, elevele lui Marian Simion pornesc pregătirile cu gîndul la promovare.

Stănciulescu și Băcăoanu au revenit la echipă
Lotul de handbal feminin al CSM Slobozia a plecat pe 25 iulie la Mamaia, cu garnitura completă. Deși își dorea la finele sezonului un contract în Liga Națională, interul dreapta Mihaela Stănciulescu, cea mai bună marcatoare din istoria scurtă a CSM Slobozia, a ales în cele din urmă să continue sub culorile echipei noastre. O decizie similară a luat și fiica rătăcitoare a handbalului slobozean,... [citește_tot_articolul]

27 Iulie 2010, 18:05 (20350 vizualizări - 2 comentarii)

Click aici

SPORT

Ambiții mari și... cam atât!

CSM Slobozia s-a reunit pentru noul sezon

Ambiții mari și... cam atît!

Sezonul 2010-2011 va fi cu siguranță cel mai greu din istoria recentă a handbalului slobozean. Echipa s-a reunit fără să afișeze nume noi care să atîrne greu în lupta pentru promovare. Pînă la începutul campionatului însă mai este timp!

Ștefan rezolvată, Stănciulescu vine în cîteva zile
Simona Balcan, Alexandra Băeșu și restul jucătoarelor de la CSM Slobozia și-au făcut rînd pe rînd apariția la primul antrenament din perioada de pregătire care precede sezonul 2010-2011. Toate au afișat figuri joviale, aspect ce l-a caracterizat și pe antrenorul Marian Simion. «Mă bucur că sînt sănătoase și că putem începe în condiții pozitive pregătirea» ne-a declarat domnia sa. La capitolul... [citește_tot_articolul]

13 Iulie 2010, 19:07 (13991 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

ULTIMA ORĂ

CSM Slobozia, locul IV la Cupa României Sabie Masculin-echipe seniori

CSM Slobozia, locul IV la Cupa României Sabie Masculin-echipe seniori

Echipa de sabie masculin a CSM Slobozia a fost foarte aproape de podium la Cupa României, competiție rezervată echipelor de seniori și desfășurată la Sala Polivalentă din Iași, în perioada 23-25 iunie ... [citește toată știrea]

30 Iunie 2010, 18:58 (18790 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Pleacă Mihaela Stănciulescu

Handbal, CSM Slobozia

Pleacă Mihaela Stănciulescu

Echipa de handbal a CSM Slobozia va începe pregătirile pentru sezonul 2010-2011 pe 12 iulie. De la reunire va lipsi Mihaela Stănciulescu. Cea mai prolifică marcatoare din scurta istorie a echipei de handbal CSM Slobozia a evoluat sub formă de împrumut de la Tomis Constanța. Înțelegerea cu echipa noastră expiră în această vară, iar jucătoarea nu dorește să-și prelungească colaborarea. «Mihaela are o ofertă de la Oțelul Galați și, aproape sigur, nu va mai fi în lotul CSM în sezonul viitor» ne-a declarat Ion Nica, președintele secției de handbal.
În altă ordine de idei, CSM București, nou promovată în prima ligă, și-a manifestat interesul pentru pivotul Raluca Băcăoanu. «Oferta pe care ne-au înaintat... [citește_tot_articolul]

1 Iunie 2010, 18:37 (28137 vizualizări - 0 comentarii)

Luni 22 Iun 2026
254 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Coșereni: Pieton acroșat pe trecere de autoturismul unui șofer de 81 de ani

Aflat la volanul unui autoturism, un bătrîn de 81 de ani, din București, a provocat un accident de circulație pe raza comunei Coșereni. Șoferul octogenar a lovit cu mașina un pieton. Respectivul pieton ...[citește_toată_știrea]

26 August 2014, 15:25
(8078 vizualizări - 0 comentarii)


Căzănești: Șofer prins băut la volan

Un șofer de 34 de ani, din Căzănești, s-a ales cu un dosar penal după ce a fost prins conducînd sub influența băuturilor alcoolice. Valoarea alcoolemiei respectivului conducător auto era destul de mare ...[citește_toată_știrea]

26 August 2014, 12:40
(6841 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Rezultatele acțiunii «Blocada»

Acțiunea polițiștilor ialomițeni denumită «Blocada», demarată în perioada 22-24 august a.c., a avut rezultate surprinzătoare. În toată această perioadă de timp, oamenii legii au aplicat peste 400 de sancțiuni ...[citește_toată_știrea]

26 August 2014, 11:20
(7303 vizualizări - 0 comentarii)


Bordușani: Prins la furat de cereale

În prag de recoltare, culturile sînt amenințate de hoți. Un tînăr din Bordușani a fost prins de polițiști în timp ce transporta cu o căruță peste 400 kilograme de porumb furat, firește, de pe terenurile ...[citește_toată_știrea]

26 August 2014, 10:25
(5697 vizualizări - 0 comentarii)


Amara: Începe «Festivalul Clătitelor»

Stațiunea Amara este din nou în sărbătoare. Primăria orașului și Consiliul Local organizează o nouă ediție a «Festivalului Clătitelor». La ediția din acest an participanții sînt îndemnați la mișcare și ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 16:35
(9484 vizualizări - 0 comentarii)


Mărculești: Înșelat prin metoda «Accidentul»

Escrocii care înșeală oamenii prin metoda «Accidentul» au reușit să scoată din buzunarul unui bătrîn din comuna ialomițeană Mărculești 8000 lei. Polițiștii au deschis o anchetă în acest caz. O voce necunoscută ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 14:10
(7291 vizualizări - 5 comentarii)


Fetești: Arestată după 5 ani

O femeie, de 38 de ani, din Fetești a ajuns în sfîrșit în spatele gratiilor după ce s-a sustras pedepsei cu închisoarea la care a fost condamnată de judecători. Inculpata s-a ascuns de organele judiciare ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 12:55
(7163 vizualizări - 0 comentarii)


Mesaj important de la APIA pentru rentierii ialomițeni

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură-Centrul Județean Ialomița reamintește că, pentru a intra în posesia rentei viagere cuvenite pentru anul 2013, rentierii trebuie să se prezinte pînă la ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 11:45
(7812 vizualizări - 1 comentariu)


Sudiți: Agricultor pe un teren «minat»

Un localnic din comuna Sudiți a făcut o descoperire mai puțin obișnuită. În timp ce executa lucrări agricole, omul a descoperit două proiectile de artilerie, ce datează din timpul celor două mari conflagrații ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 10:20
(6666 vizualizări - 0 comentarii)


«Jandarmeria pe înțelesul tuturor», la Tabăra «Pavilioane» Amara

În această săptămînă, jandarmii ialomițeni s-au aflat în misiune în Tabăra «Pavilioane» din stațiunea Amara. Oamenii legii le-au explicat copiilor cazați aici rolul și importanța misiunilor Jandarmeriei ...[citește_toată_știrea]

22 August 2014, 09:50
(6729 vizualizări - 0 comentarii)


Intervenții ale pompierilor ialomițeni

Fumul dens ce se observa vineri, 15 august a.c., în jurul orei 20,30, din interiorul unei librării din orașul Țăndărei, i-a determinat pe cetățenii din zonă să alerteze pompierii, cu precădere că spațiul ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 16:05
(5636 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: «Ziua informării dedicate șomerilor cu privire la serviciile EURES»

La sfîrșitul lunii iulie 2014, AJOFM Ialomița a organizat «Ziua informării dedicate șomerilor cu privire la serviciile EURES», eveniment al cărui scop a fost acela de a informa persoanele aflate în căutarea ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 14:30
(6761 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Beat la volan, a tamponat un alt autoturism

Poliția Fetești a fost sesizată cu privire la faptul că pe raza localității s-a produs un accident rutier soldat cu pagube materiale. În timp ce un bărbat, de 43 de ani, din Fetești, conducea un autoturism ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 13:00
(4789 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești accident


Slobozia: Bătrînă de 74 de ani, acroșată pe trecerea de pietoni

Un accident rutier s-a petrecut duminică, 17 august a.c., în jurul orei 16,45, pe raza municipiului Slobozia. În timp ce un tînăr, în vîrstă de 23 de ani, din județul Brăila, conducea un autoturism pe strada ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 12:40
(5486 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia accident


Andrășești: Accident din cauza neatenției

Poliția a fost sesizată cu privire la faptul că vineri, 15 august 2014, în afara localității Andrășești, s-a produs un accident rutier soldat cu rănirea a două persoane. Astfel, în jurul orei 4,45, în timp ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 10:10
(6178 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: «Alege Viața!», acțiune pentru prevenirea accidentelor rutiere

Inspectoratul de Poliție al Județului Ialomița desfășoară, în perioada 18-24 august a.c., o acțiune preventivă pentru reducerea numărului de accidente rutiere produse pe fondul nerespectării vitezei, circumscrisă ...[citește_toată_știrea]

18 August 2014, 08:50
(4681 vizualizări - 0 comentarii)


Sfîntu Gheorghe: Tînăr de 19 ani, reținut după ce a furat un autoturism

Polițiștii au identificat și reținut un tînăr, de 19 ani, după ce a sustras un autoturism din fața unei locuințe din comuna Sfîntu Gheorghe. Poliția a fost sesizată miercuri, 13 august a.c., de către un ...[citește_toată_știrea]

14 August 2014, 16:20
(7054 vizualizări - 1 comentariu)


IPJ Ialomița: 200 de polițiști în stradă de «Sfînta Maria»

Aproximativ 200 de polițiști vor fi la datorie, pe timpul manifestărilor prilejuite de Sărbătoarea Adormirii Maicii Domnului (Sfînta Maria), pentru asigurarea climatului de ordine și siguranță publică. ...[citește_toată_știrea]

14 August 2014, 15:15
(4485 vizualizări - 0 comentarii)


APIA Ialomița: Cereri de plată privind bunăstarea porcinelor

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură-Centrul Județean Ialomita reamintește că, pînă la data de 18 august 2014, inclusiv, se depun Cererile de plată pentru Măsura 215-pachet a)-plăți privind ...[citește_toată_știrea]

13 August 2014, 17:40
(5687 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Biciclist băut, acroșat de un autoturism al cărui șofer a părăsit locul accidentului

Poliția a fost sesizată marți, 12 august a.c., cu privire la faptul că pe raza municipiului Urziceni s-a produs un accident rutier soldat cu rănirea unei persoane. În timp ce un bărbat, de 45 de ani, din ...[citește_toată_știrea]

13 August 2014, 15:35
(8787 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Urziceni accident


Bărcănești: Prins la volan cu un permis de conducere fals

Polițiștii Secției Rurale Coșereni au oprit pentru control în trafic, pe raza comunei Bărcănești, un autoturism condus de un localnic, de 25 de ani. Cu ocazia controlului documentelor, tînărul a prezentat ...[citește_toată_știrea]

13 August 2014, 10:55
(7783 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Înșelăciune pe stradă

O femeie de 35 de ani, din comuna Ion Roată, a sesizat Poliția că a fost victima unei infracțiuni de înșelăciune. Victima a fost abordată de o femeie care a spus că o poate ajuta să se însănătoșească. ...[citește_toată_știrea]

13 August 2014, 08:50
(7773 vizualizări - 0 comentarii)


Dramă în familia polițistului care s-a împușcat în cap la Fetești. Omul legii a fost înmormîntat!

După cîteva săptămîni de luptă cu viața, agentul de la Postul de Poliție Transporturi Feroviare Fetești care a încercat să se sinucidă cu arma din dotare și-a găsit sfîrșitul pe patul de spital. El a fost ...[citește_toată_știrea]

13 August 2014, 07:40
(8768 vizualizări - 0 comentarii)


Razie la Gheorghe Doja

Polițiștii Serviciului Investigarea Fraudelor și ai Secției Rurale Slobozia au acționat pe raza comunei Gheorghe Doja pe linia prevenirii și combaterii faptelor antisociale. Au fost aplicate sancțiuni contravenționale ...[citește_toată_știrea]

12 August 2014, 13:30
(8370 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Depunerea Raportărilor contabile

Administrația Județeana a Finantelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că data de 18 august 2014 este termenul limită pentru depunerea Raportărilor contabile la 30 iunie 2014. Obligația depunerii ...[citește_toată_știrea]

12 August 2014, 09:20
(6601 vizualizări - 0 comentarii)


Protopopiatul Urziceni, premiat la Sibiu

Cu binecuvîntarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, episcopul Sloboziei și Călărașilor, copiii de la Cercul de Pictură «Sfîntul Apostol Luca» al Protopopiatului Urziceni au participat la Olimpiada «Meșteșuguri ...[citește_toată_știrea]

11 August 2014, 16:35
(6410 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Șomajul, în creștere ușoară

La sfîrșitul lunii iulie 2014, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița se aflau înregistrați 7299 de șomeri, din care 1590 șomeri indemnizați, respectiv 5709 șomeri neindemnizați ...[citește_toată_știrea]

11 August 2014, 15:25
(4882 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Precizări asupra sistemului TVA la încasare

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează persoanele impozabile care au aplicat sistemul TVA la încasare și al căror cod de TVA a fost anulat la cerere, au obligația sa colecteze ...[citește_toată_știrea]

11 August 2014, 13:15
(5906 vizualizări - 0 comentarii)


Perieți: Bărbat înecat în lac

Un bărbat, în vîrstă de 44 de ani, plecat la scăldat împreună cu cîțiva prieteni, a pierit în apa lacului Perieți de pe raza localității cu același nume. Apelul la 112 cu privire la dispariția bărbatului ...[citește_toată_știrea]

11 August 2014, 10:15
(7743 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Perieți înecat


Trafic rutier RESTRICȚIONAT în Slobozia

Biroul Rutier Slobozia informează că, începînd cu data de 11 august 2014, în zona Instituției Prefectului-Județul Ialomița vor fi demarate lucrările de amenajare a unei parcări subterane, de capacitate ...[citește_toată_știrea]

10 August 2014, 15:45
(5598 vizualizări - 1 comentariu)


Ultimele comentarii
Parinte în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! AlexDan în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Preda în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Mary în Reabilitarea Ștrandului Municipal, abandonată de administrația Potor Mary în Restanțe de 7,3 milioane de lei pentru facturile de apă și canalizare către operatorul Urban SA Slobozia NOBODY în «Candidatul 10510», în sfârșit director general adjunct la DGASPC Ialomița! Vasi în Incidente de integritate «cu efect întârziat» în județul Ialomița Dan în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! OK dar.. în «USR are obligația morală să aplice propriile standarde de integritate!» dan în Blocuri pentru tinerii specialiști în Educație și Sănătate, la Fetești Aur în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! cetatean în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Pt Zanfir în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! ZANFIR în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! ozzy ada în Lipsa fondurilor întârzie reparația podurilor din județul Ialomița Gigel în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetățean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetatean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! patrik în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...