Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Caz de corupție la Postul de Poliție Grivița

Ajutorul șefului de post, prins în timp ce lua mită

Încă un polițist a căzut în plasa ofițerilor anticorupție ialomițeni. Este vorba despre un agent de la Poliția Grivița, care a fost prins în flagrant în timp ce primea mită...

Reținut pentru 24 de ore Agentul șef Constantin Florea, ajutorul șefului Postului de Poliție Grivița este acuzat de faptul că a pretins suma de 200 lei unui șofer tras pe dreapta pentru că a încălcat regulile de circulație. Deranjat de faptul că omul legii i-a cerut bani, conducătorul auto a depus o plîngere la Serviciul Județean Anticorupție Ialomița. Ofițerii anticorupție, alături de procurori din cadrul Parchetului de pe lîngă Tribunalul Ialomița au efectuat un flagrant, ocazie cu care au reușit să-l prindă pe polițist... Flagrantul s-a organizat în noaptea de 25/26 februarie a.c., iar omul legii a luat-o la fugă în momentul în care anchetatorii s-au apropiat de el. A fost prins cîteva minute mai tîrziu. Surse din cadrul anchetei au declarat în exclusivitate pentru Independent că agentul șef Florea a participat la numeroase activități de prevenire a faptelor de corupție, organizate de către ofițerii DGA. «Tot timpul a avut o atitudine vehementă față de polițiștii care încalcă legea săvîrșind acte de corupție...» ne-au declarat sursele noastre. În momentul de față, polițistul a fost reținut pentru 24 de ore.

26 Februarie 2013, 12:09 (20593 vizualizări - 20 comentarii)

Comentariile cititorilor:


itak:
(8 Aprilie 2019, 20:53)
Saracul ala nu a vrt sa dea, SPAGA, dar sa intrebat cineva daca adevrula nu a fost altul ,?????? cine era infractoru ??? da domnul vitezoman ast care in general se cheama GICA .CUM DE CEI DE LA ANTICORUPTIE S-AU DERANJAT PENTRU UN AGENT CARE ,,PRETINDE;; FABULOASA CIFRA DE 200 DE LEI... SIGUR F.C.a deranjat pe cine nu trebuia .si a trebuit sa cada 
Constantin:
(4 Martie 2013, 16:49)
degeaba e prea tarziu un  fleac mita e la ordinea zilei 80 % DAU SPAGA  dau ei intre ei spaga dar omul de rand sa scape mai usor astai viata criza ia afectat si pe saraci politisti o sa scape usor nea Florica problema e alta e pe moment si ceilanti colegi ai lui cam tot la fel procedeaza ar trebui un control mai riguros atunci o sa vedeti ce se intampla si-n Traian tot la fel se procedeaza poate si mai rau acum poate sau domolit dar asta nu inseamna ca nu o sa mai ceara tara lui papura voda am ajuns rau de tot nu se va intampla  nimic . 
Alex:
(2 Martie 2013, 22:08)
De ce ma cand a facut o fapta buna nu l'ati dat la ziar ? Aveti dovezi ca sa criticati ? Ati fost voi acolo sa vedeti cum s'a intamplat ? Il locu vostru mi`as tine pliscu si nu as comenta . Dar de .. ce sa faceti si voi .. 
stejar:
(1 Martie 2013, 11:47)
Vad o multime de prosti din grivita care isi dau cu parerea,ba ca bine i-a facut ca sa scapam de ei.Pai bai prostii comunei,daca aveti masini si va dati smecheri prin comuna si viteza si alea vreti sa spuneti ca daca va prinde voi acceptati amenda si punctele luate? nu a-ti da mita ca sa scapati.bolovanilor.pai de cand a venit florescu asta la noi in sat nu prea mai vezi smecherasi.daca ala a luat mita fie sanatos afara cu el.dar nu inseamna ca trebuie sa aruncati voi cu remarce ca sa plece toti.si asa satu asta e praf,numai scandaluri in fiecare saptamna,daca nu erau astia va omoarati intre voi.Coruptii sunt aia care au masini de lux si afaceri de sute de mii de euro,astia sunt niste mici vanatori sa mai manance o paine.Toata Romania e corupta nu numai politistul ala,cum vreti voi sa scapati de coruptie daca le dati bani sa nu va dea amenzi grase sau sa va ia permisu??
mihita:
(1 Martie 2013, 10:04)
O remarca, foarte interesant ce a afirmat laurentiu insa comparatia motani versus soricei mi se pare nepotrivita, ar fi mai indicata cea de elefanti versus tantari fata de acesti delapidatori ai banului public.Asta-i buna cum sa se ia domnule de bastani???...n-ar pierde ciolanul???
elena:
(28 Februarie 2013, 19:46)
Felicitari Mihaita!  Au dreptate comentatorii.Pecand ne bucuram si noi de un rechin?acestia sunt cu adevart mormolocii.
BOBUTz:
(28 Februarie 2013, 18:44)
Si pentru incoruptibilul cand un flagrant?????? Zic io ......
laurentiu:
(28 Februarie 2013, 13:01)
Un exemplu este cazul Goaga care are multe la activ de care stiu si cei de la DGA dar nu se intampla nimic(DE CE????????) pentru ca el nu este un amarat de soricel, toti se acopera unii pe altii cei cu functii mari asa a facut si un troc sa il salveze si pe finul sau CIRIBLAN care a reusit sa anuleze toate probele si sa inbuneze judecatorii, dar justitia e oarba asa ca nu poate vedea toate aceste marlanii.
laurentiu:
(28 Februarie 2013, 10:46)
Toate structurile statului slujesc celor care:1.i-au educat; si 2.le dau de mancat.MAI a creat structurile DGA si SIPI inspirandu-se dupa modelul tuturor institutiilor statului, privilegiind 5% din populatia tarii pe cei cu functii de conducere si din structurile asa-zise anticoruptie iar ceilalti suntem victimile intereselor acestora(fie ele de grup ori tinand de SCAUN).Asa ca nu mai cadeti in PLASA acestora si-i mai elogiati, ca nu-s in stare decat sa prinda soareci si sa invrajbeasca pe cei 95% intre ei.CUM?...prin asa-zisele metode specifice de cercetare si investigare(ABUREALA!!!!).Prind pe cate un fraier de "mexican"(chiar daca este infractor recidivist-vezi cazul FM-versus-CDF;SL;NR) ii consemneaza" AUTODENUNTUL" si HOPA!!!...DOSARUL cu soarecii.Dupa care in cooperare DGA si SIPI anunta cu surle si trambite presa ca au mai capturat un soricel(Jery) si astfel TOM-ii(DGA si SIPI) cresc in statistici si in ochii sefilor care i-au investit pe functii.Daca ati sti cum fac pe ei la propriu cand dau de DAIA CU GULERE ALBE, se albesc la fata, tremura ca li se clatina scaunul si in sfarsit gasesc o solutie miraculoasa si scapa de dosar prin DECLINARE(vezi cazul cu presedintele Mihaita, cu BMC).Oameni buni!!!!!!!!, astia sunt mai vinovati decat soriceii fiindca stiu multe de GULERELE ALBE care ne-au adus in aceasta situatie, dar nu fac nimic impotriva lor pentru a nu-si pierde scaunele(OARE ASTA NU SE CHEAMA FAVORIZAREA INFRACTORILOR,domnule Mihaita, nu-i asa ca pilda cu corbul este valabila si la mata?).Asa ca NU-I MAI ELOGIATI PE TOM-ii CARE SUNT PENIBIL DE RIDICOLI.Priviti daca puteti la toate constatarile lor si trageti concluzii fiecare dupa a voastra putere!!!!!AR FI MULTE DE SPUS DESPRE ACESTI DELAPIDATORI A-I BANULUI PUBLIC(priviti declaratiile lor de avere si comparatile cu ale soarecilor) care sunt investiti cu anticoruptia, insa pe altadata!!!! Un indemn :NU CADETI IN PLASA VRAJELILOR ACESTORA!!!!....NU SUNT BUNI DE NIMIC. Au oameni in sistem patati si nu sufla
el:
(28 Februarie 2013, 00:21)
Asta mai e cum mai e dar aia de la circulatie ce se mai aude? ba mai mult ala primul CIRIBLAN seful lor finul lui Goanga a scapat basma curata(asa se lauda el) a spus ca nu au ce sa ii faca drept dovada a obtinut cateva termene si cred ca a inmuiat si judecatorii, sa vedem ce se va mai intampla
ion:
(27 Februarie 2013, 20:23)
de 4 ori si putin. Pai doar nu or vedea pe cineva cu acelasi salariu...... Le trebuie putin curaj..... mai ales sa nu cada de pe scaunul caldut. Doar daca intri intr-o institutie publica sau faci o plimbare prin oras gasesti alte persoane mai interesante......., dar alea nu sunt bagate in seama....oare ce se intelege? Tot si nimic.....
grivita milosesti:
(27 Februarie 2013, 18:47)
o mare jigodie de om...era prieten cu toti hotii si recidivistii din Grivita ,statea la japca in intersectie si iti cauta nod in papura totul se pretindea la o mica suma de bani sub forma de mita..........acum poate urmeaza si FLORESCU GERMINEL  ca tot un corupt este dar putin mai versat
mihaita:
(27 Februarie 2013, 11:11)
Cand auzim si noi de un Boss prins de voi... ma Mihaita!!!!.  aveti greata de asa ceva, ....atat puteti la salariile voastre de boieri, Aha!!! acum va odihniti ca ati facut planu pe acest trimestru puteti merge si in concediu chiar la vecinii nostrii bulgari, ca tot aveti cu ce.Nu contest ca nu ar fi vinovat F.C. dar aratati si voi ca sunteti in stare de ceva si iesiti din penibilul in care va scaldati. CHIAR NU PUTETI MAI MULT? ....VA IMPIEDICA CINEVA?intrebare:de cate ori ai salariul mai mare Mihaita decat F.C.
Machiaveli:
(27 Februarie 2013, 09:56)
Lăsând la o parte fapta reprobabilă a personajului din articol, ce postac de aici nu a dat sau nu a luat mită. Habar n-aveți pe ce lume trăiți.
eugen:
(26 Februarie 2013, 21:42)
Felicitari conducatorului auto! Asa merita aceste jeguri ale societatii! primeste macar 3 ani...

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Sâmbătă 27 Iun 2026
258 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră
IJJ Ialomița: 176 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române

IJJ Ialomița: 176 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române

Joi, 2 aprilie 2026, la sediul Jandarmeriei Ialomița, în contextul «Zilei Jandarmeriei Române», a fost organizată o întâlnire cu foștii comandanți ai instituției. ...[citește_toată_știrea]

2 Aprilie 2026, 17:35
(432 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Cu o alcoolemie de 3,11 mg/l alcoolpur în sânge, la volan!

Ialomița: Cu o alcoolemie de 3,11 mg/l alcoolpur în sânge, la volan!

Polițiștii ialomițeni au surprins în trafic un bărbat aflat la volanul unui autoturism. După testarea cu alcooltestul, polițiștii au fost surprinși să descopere că șoferul avea 3,11 mg/l alcoolpur ...[citește_toată_știrea]

2 Aprilie 2026, 16:50
(562 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Peste 558 milioane de lei pentru motorina aferentă anului 2025

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA), prin intermediul Centrelor Județene, a efectuat plata ajutorului de stat la motorina utilizată în agricultură, aferentă perioadelor 1 ...[citește_toată_știrea]

2 Aprilie 2026, 13:05
(3613 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Controale și amenzi înaintea Sărbătorilor Pascale

În perioada 24- 30 martie 2026, Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor Ialomița a desfășurat prima etapă a acțiunilor de control specific Sărbătorilor Pascale, verificâ ...[citește_toată_știrea]

2 Aprilie 2026, 09:10
(1742 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Reținut pentru port ilegal de armă

Polițiștii din Urziceni au depistat în trafic, pe raza municipiului Urziceni, un bărbat în vârstă de 37 de ani, din localitate. În urma controlului efectuat, asupra acestuia a ...[citește_toată_știrea]

1 Aprilie 2026, 18:50
(1900 vizualizări - 0 comentarii)


Consiliul Județean Ialomița: «Tradiție și Credință» la Conacul Bolomey

Consiliul Județean Ialomița, prin Centrul Județean pentru Conservarea și Promovarea Culturii Tradiționale Ialomița organizează evenimentul cultural «Tradiție și Credință», ce va avea ...[citește_toată_știrea]

1 Aprilie 2026, 08:35
(2724 vizualizări - 0 comentarii)


Olimpiada Națională de Arte Vizuale: Tineri artiști din Ialomița își expun creațiile la Muzeul Național al Agriculturii!

Consiliul Județean Ialomița, Muzeul Național al Agriculturii, Inspectoratul Școlar Județean Ialomița, Uniunea Artiștilor Plastici-Filiala Slobozia și Liceul de Arte «Ionel Perlea» Slobozia ...[citește_toată_știrea]

1 Aprilie 2026, 08:20
(2344 vizualizări - 0 comentarii)


Manasia: Reținut pentru că a condus în stare de ebrietate

Un bărbat de 49 de ani a fost reținut, pentru 24 de ore, fiind depistat la volanul unei mașini, în stare de ebrietate. Polițiștii l-au oprit în trafic, iar pentru că prezenta halenă alcoolică ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2026, 13:20
(801 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiune preventivă în unitățile de învățământ din Urziceni 

Joi, 26 martie 2026, polițiștii și jandarmii ialomițeni au desfășurat activități preventive în cadrul unităților de învățământ din Urziceni, dar și în cele din localitățile î ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2026, 12:40
(2272 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Marți, 31 martie 2026, termen-limită pentru depunerea Formularului 398

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor interesați că marți, 31 martie 2026, este termenul-limită de depunerea a Formularul 398-«Declarație ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2026, 11:30
(3916 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Controale ample înaintea Sărbătorilor Pascale

Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor desfășoară, la nivel judetean, acțiuni de monitorizare, prevenție și control, pentru protejarea sănătății publice. Recomandarea reprezentanților ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2026, 10:00
(910 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 5,95%, rata șomajului la sfârșitul lunii februarie 2026

La sfârșitul lunii februarie 2026, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița erau înregistrați 4664 șomeri (din care 2190 femei), rata șomajului fiind ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2026, 09:30
(331 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Fabrică ilegală de tutun, descoperită de polițiști

Urziceni: Fabrică ilegală de tutun, descoperită de polițiști

Luni, 23 martie 2026, polițiștii ialomițeni, sub supravegherea procurorului din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Urziceni, au pus în executare un mandat de percheziție domiciliară ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2026, 15:10
(1346 vizualizări - 0 comentarii)


Centrul Cultural «Ionel Perlea» Slobozia: Expoziție de fotografie

Centrul Cultural «Ionel Perlea» Slobozia: Expoziție de fotografie

În organizarea Consiliului Județean Ialomița, a Centrului Cultural «Ionel Perlea» și a Parohiei «Buna Vestire» din Slobozia, miercuri, 25 martie 2025, va fi vernisată expoziția ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2026, 15:05
(458 vizualizări - 0 comentarii)


Percheziții domiciliare la Făcăeni, patru persoane reținute 

Sâmbătă, 21 martie 2026,  polițiștiii ialomițeni au desfășurat o razie de amploare pe raza comunei Făcăeni, având ca scop menținerea și consolidarea climatului de ordine și siguranță ...[citește_toată_știrea]

22 Martie 2026, 15:00
(1176 vizualizări - 1 comentariu)


AJFP Ialomița: 7,55 milioane de lei, sume stabilite suplimentar în urma inspecțiilor efectuate în luna februarie 2026

Inspectorii cu atribuțiuni de control din cadrul Administrației Județene a Finanțelor Publice Ialomița au efectuat, în luna februarie a.c., 25 inspecții fiscale, 5 controale inopinate și 17 verificări ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2026, 12:20
(541 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Modificări legislative privind acordarea subvențiilor din Bugetul Asigurărilor pentru Șomaj

În Monitorul Oficial nr. 181/09.03.2026 a fost publicată Ordonanța de Urgență nr. 11/2026, pentru modificarea și completarea Legii nr. 76/2002, privind sistemul asigurărilor pentru șomaj și stimularea ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2026, 13:20
(2658 vizualizări - 0 comentarii)


Protopopiatul Slobozia: «Marșul pentru Viață»

Protopopiatul Slobozia: «Marșul pentru Viață»

Sâmbătă, 28 martie 2026, Protopopiatul Slobozia organizează ediția a XVI-a a evenimentului dedicat susținerii vieții, speranței și solidarității, «Marșul pentru Viață”, care va avea ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2026, 12:50
(1851 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Este interzisă arderea miriștilor și a vegetației pajiștilor permanente!

Având în vedere apariția la nivel național a unor incendii de vegetație uscată, Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) atrage atenția fermierilor cu privire la interzicerea ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2026, 10:55
(1064 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Produse din pește cu adaos de apă

Analize de laborator au indicat un conținut de apă adăugată peste limitele admise pentru mai multe sortimente de produse din pește. Întrucât o parte dintre aceste produse au ajuns pe rafturile ...[citește_toată_știrea]

18 Martie 2026, 11:10
(1319 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Condițiile acordării bonificației de 3% pentru persoanele fizice plătitoare de impozit pe venit

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii persoane fizice plătitoare de impozit pe venit că, prin derogare de la dispozițiile art. 121 din Legea nr. 227/2015, contribuabilii ...[citește_toată_știrea]

17 Martie 2026, 17:15
(1311 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Campania de primire a Cererilor de Plată pentru anul 2026

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) a demarat luni, 16 martie 2026, Campania de primire a Cererilor de Plată pentru anul 2026. Fermierii pot depune Cererile de plată în perioada ...[citește_toată_știrea]

17 Martie 2026, 14:20
(1043 vizualizări - 0 comentarii)


Muzeul Național al Agriculturii din România/Slobozia: «Salonul Național de Primăvară 2026»

Uniunea Artiștilor Plastici din România-Filiala Slobozia/Ialomița, în parteneriat cu Consiliul Județean Ialomița și cu Muzeul Național al Agriculturii, organizează joi, 19 martie 2026, î ...[citește_toată_știrea]

17 Martie 2026, 13:50
(4623 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în localitatea Dridu!

Echipele RAJA Constanța intervin luni, 16 martie 2026, pentru remedierea unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 180 mm, de pe strada Micșunelei din localitatea Dridu ...[citește_toată_știrea]

16 Martie 2026, 09:05
(1279 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie pe strada Nordului din orașul Căzănești!

Sâmbătă, 14 martie 2026, echipele RAJA Constanța intervin pentru remedierea unei avarii survenite la nivelul sistemului de alimentare cu apă de pe strada Nordului din orașul Căzănești. Astfel, ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2026, 18:05
(1198 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 156,48 milioane de lei, încasări la bugetul de stat în februarie 2026. S-a rambursat TVA în valoare de peste 5,99 milioane de lei!

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a contabilizat, în luna februarie a anului 2026, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 138,20 milioane ...[citește_toată_știrea]

13 Martie 2026, 15:20
(1602 vizualizări - 0 comentarii)


Centrul Militar Județean Ialomița: Încep înscrierile pentru liceele militare/Admitere 2026

Centrul Militar Județean Ialomița: Încep înscrierile pentru liceele militare/Admitere 2026

Centrul Militar Județean Ialomița informează că au fost aprobate locurile pentru admiterea în instituțiile/unitățile de învățământ militar pentru anul universitar/școlar 2026-2027. ...[citește_toată_știrea]

13 Martie 2026, 08:10
(1604 vizualizări - 0 comentarii)


USR: «Fără păcănele în Slobozia!»

USR: «Fără păcănele în Slobozia!»

Vineri, 6 martie 2026, consilierii locali USR Slobozia au depus un proiect de hotărâre prin care să se elimine «păcănelele» din municipiul reședință de județ. «Jocurile de noroc ...[citește_toată_știrea]

6 Martie 2026, 14:20
(3391 vizualizări - 6 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în orașul Căzănești!

Vineri, 6 martie 2026, echipele RAJA Constanța intervin pentru remedierea unei avarii survenite la nivelul sistemului de alimentare cu apă, de pe strada București din orașul Căzănești. Astfel, î ...[citește_toată_știrea]

6 Martie 2026, 11:25
(1208 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Adeverințe pentru crescătorii de animale

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) informează că începând de joi, 5 martie 2026, eliberează adeverințe pentru beneficiarii intervenției DR 06-Bunăstarea animalelor ...[citește_toată_știrea]

5 Martie 2026, 16:40
(1417 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...