Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Caz de corupție la Postul de Poliție Grivița

Ajutorul șefului de post, prins în timp ce lua mită

Încă un polițist a căzut în plasa ofițerilor anticorupție ialomițeni. Este vorba despre un agent de la Poliția Grivița, care a fost prins în flagrant în timp ce primea mită...

Reținut pentru 24 de ore Agentul șef Constantin Florea, ajutorul șefului Postului de Poliție Grivița este acuzat de faptul că a pretins suma de 200 lei unui șofer tras pe dreapta pentru că a încălcat regulile de circulație. Deranjat de faptul că omul legii i-a cerut bani, conducătorul auto a depus o plîngere la Serviciul Județean Anticorupție Ialomița. Ofițerii anticorupție, alături de procurori din cadrul Parchetului de pe lîngă Tribunalul Ialomița au efectuat un flagrant, ocazie cu care au reușit să-l prindă pe polițist... Flagrantul s-a organizat în noaptea de 25/26 februarie a.c., iar omul legii a luat-o la fugă în momentul în care anchetatorii s-au apropiat de el. A fost prins cîteva minute mai tîrziu. Surse din cadrul anchetei au declarat în exclusivitate pentru Independent că agentul șef Florea a participat la numeroase activități de prevenire a faptelor de corupție, organizate de către ofițerii DGA. «Tot timpul a avut o atitudine vehementă față de polițiștii care încalcă legea săvîrșind acte de corupție...» ne-au declarat sursele noastre. În momentul de față, polițistul a fost reținut pentru 24 de ore.

26 Februarie 2013, 12:09 (20594 vizualizări - 20 comentarii)

Comentariile cititorilor:


itak:
(8 Aprilie 2019, 20:53)
Saracul ala nu a vrt sa dea, SPAGA, dar sa intrebat cineva daca adevrula nu a fost altul ,?????? cine era infractoru ??? da domnul vitezoman ast care in general se cheama GICA .CUM DE CEI DE LA ANTICORUPTIE S-AU DERANJAT PENTRU UN AGENT CARE ,,PRETINDE;; FABULOASA CIFRA DE 200 DE LEI... SIGUR F.C.a deranjat pe cine nu trebuia .si a trebuit sa cada 
Constantin:
(4 Martie 2013, 16:49)
degeaba e prea tarziu un  fleac mita e la ordinea zilei 80 % DAU SPAGA  dau ei intre ei spaga dar omul de rand sa scape mai usor astai viata criza ia afectat si pe saraci politisti o sa scape usor nea Florica problema e alta e pe moment si ceilanti colegi ai lui cam tot la fel procedeaza ar trebui un control mai riguros atunci o sa vedeti ce se intampla si-n Traian tot la fel se procedeaza poate si mai rau acum poate sau domolit dar asta nu inseamna ca nu o sa mai ceara tara lui papura voda am ajuns rau de tot nu se va intampla  nimic . 
Alex:
(2 Martie 2013, 22:08)
De ce ma cand a facut o fapta buna nu l'ati dat la ziar ? Aveti dovezi ca sa criticati ? Ati fost voi acolo sa vedeti cum s'a intamplat ? Il locu vostru mi`as tine pliscu si nu as comenta . Dar de .. ce sa faceti si voi .. 
stejar:
(1 Martie 2013, 11:47)
Vad o multime de prosti din grivita care isi dau cu parerea,ba ca bine i-a facut ca sa scapam de ei.Pai bai prostii comunei,daca aveti masini si va dati smecheri prin comuna si viteza si alea vreti sa spuneti ca daca va prinde voi acceptati amenda si punctele luate? nu a-ti da mita ca sa scapati.bolovanilor.pai de cand a venit florescu asta la noi in sat nu prea mai vezi smecherasi.daca ala a luat mita fie sanatos afara cu el.dar nu inseamna ca trebuie sa aruncati voi cu remarce ca sa plece toti.si asa satu asta e praf,numai scandaluri in fiecare saptamna,daca nu erau astia va omoarati intre voi.Coruptii sunt aia care au masini de lux si afaceri de sute de mii de euro,astia sunt niste mici vanatori sa mai manance o paine.Toata Romania e corupta nu numai politistul ala,cum vreti voi sa scapati de coruptie daca le dati bani sa nu va dea amenzi grase sau sa va ia permisu??
mihita:
(1 Martie 2013, 10:04)
O remarca, foarte interesant ce a afirmat laurentiu insa comparatia motani versus soricei mi se pare nepotrivita, ar fi mai indicata cea de elefanti versus tantari fata de acesti delapidatori ai banului public.Asta-i buna cum sa se ia domnule de bastani???...n-ar pierde ciolanul???
elena:
(28 Februarie 2013, 19:46)
Felicitari Mihaita!  Au dreptate comentatorii.Pecand ne bucuram si noi de un rechin?acestia sunt cu adevart mormolocii.
BOBUTz:
(28 Februarie 2013, 18:44)
Si pentru incoruptibilul cand un flagrant?????? Zic io ......
laurentiu:
(28 Februarie 2013, 13:01)
Un exemplu este cazul Goaga care are multe la activ de care stiu si cei de la DGA dar nu se intampla nimic(DE CE????????) pentru ca el nu este un amarat de soricel, toti se acopera unii pe altii cei cu functii mari asa a facut si un troc sa il salveze si pe finul sau CIRIBLAN care a reusit sa anuleze toate probele si sa inbuneze judecatorii, dar justitia e oarba asa ca nu poate vedea toate aceste marlanii.
laurentiu:
(28 Februarie 2013, 10:46)
Toate structurile statului slujesc celor care:1.i-au educat; si 2.le dau de mancat.MAI a creat structurile DGA si SIPI inspirandu-se dupa modelul tuturor institutiilor statului, privilegiind 5% din populatia tarii pe cei cu functii de conducere si din structurile asa-zise anticoruptie iar ceilalti suntem victimile intereselor acestora(fie ele de grup ori tinand de SCAUN).Asa ca nu mai cadeti in PLASA acestora si-i mai elogiati, ca nu-s in stare decat sa prinda soareci si sa invrajbeasca pe cei 95% intre ei.CUM?...prin asa-zisele metode specifice de cercetare si investigare(ABUREALA!!!!).Prind pe cate un fraier de "mexican"(chiar daca este infractor recidivist-vezi cazul FM-versus-CDF;SL;NR) ii consemneaza" AUTODENUNTUL" si HOPA!!!...DOSARUL cu soarecii.Dupa care in cooperare DGA si SIPI anunta cu surle si trambite presa ca au mai capturat un soricel(Jery) si astfel TOM-ii(DGA si SIPI) cresc in statistici si in ochii sefilor care i-au investit pe functii.Daca ati sti cum fac pe ei la propriu cand dau de DAIA CU GULERE ALBE, se albesc la fata, tremura ca li se clatina scaunul si in sfarsit gasesc o solutie miraculoasa si scapa de dosar prin DECLINARE(vezi cazul cu presedintele Mihaita, cu BMC).Oameni buni!!!!!!!!, astia sunt mai vinovati decat soriceii fiindca stiu multe de GULERELE ALBE care ne-au adus in aceasta situatie, dar nu fac nimic impotriva lor pentru a nu-si pierde scaunele(OARE ASTA NU SE CHEAMA FAVORIZAREA INFRACTORILOR,domnule Mihaita, nu-i asa ca pilda cu corbul este valabila si la mata?).Asa ca NU-I MAI ELOGIATI PE TOM-ii CARE SUNT PENIBIL DE RIDICOLI.Priviti daca puteti la toate constatarile lor si trageti concluzii fiecare dupa a voastra putere!!!!!AR FI MULTE DE SPUS DESPRE ACESTI DELAPIDATORI A-I BANULUI PUBLIC(priviti declaratiile lor de avere si comparatile cu ale soarecilor) care sunt investiti cu anticoruptia, insa pe altadata!!!! Un indemn :NU CADETI IN PLASA VRAJELILOR ACESTORA!!!!....NU SUNT BUNI DE NIMIC. Au oameni in sistem patati si nu sufla
el:
(28 Februarie 2013, 00:21)
Asta mai e cum mai e dar aia de la circulatie ce se mai aude? ba mai mult ala primul CIRIBLAN seful lor finul lui Goanga a scapat basma curata(asa se lauda el) a spus ca nu au ce sa ii faca drept dovada a obtinut cateva termene si cred ca a inmuiat si judecatorii, sa vedem ce se va mai intampla
ion:
(27 Februarie 2013, 20:23)
de 4 ori si putin. Pai doar nu or vedea pe cineva cu acelasi salariu...... Le trebuie putin curaj..... mai ales sa nu cada de pe scaunul caldut. Doar daca intri intr-o institutie publica sau faci o plimbare prin oras gasesti alte persoane mai interesante......., dar alea nu sunt bagate in seama....oare ce se intelege? Tot si nimic.....
grivita milosesti:
(27 Februarie 2013, 18:47)
o mare jigodie de om...era prieten cu toti hotii si recidivistii din Grivita ,statea la japca in intersectie si iti cauta nod in papura totul se pretindea la o mica suma de bani sub forma de mita..........acum poate urmeaza si FLORESCU GERMINEL  ca tot un corupt este dar putin mai versat
mihaita:
(27 Februarie 2013, 11:11)
Cand auzim si noi de un Boss prins de voi... ma Mihaita!!!!.  aveti greata de asa ceva, ....atat puteti la salariile voastre de boieri, Aha!!! acum va odihniti ca ati facut planu pe acest trimestru puteti merge si in concediu chiar la vecinii nostrii bulgari, ca tot aveti cu ce.Nu contest ca nu ar fi vinovat F.C. dar aratati si voi ca sunteti in stare de ceva si iesiti din penibilul in care va scaldati. CHIAR NU PUTETI MAI MULT? ....VA IMPIEDICA CINEVA?intrebare:de cate ori ai salariul mai mare Mihaita decat F.C.
Machiaveli:
(27 Februarie 2013, 09:56)
Lăsând la o parte fapta reprobabilă a personajului din articol, ce postac de aici nu a dat sau nu a luat mită. Habar n-aveți pe ce lume trăiți.
eugen:
(26 Februarie 2013, 21:42)
Felicitari conducatorului auto! Asa merita aceste jeguri ale societatii! primeste macar 3 ani...

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Sâmbătă 27 Iun 2026
278 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

RAJA Constanța: Lipsă apă în localitățile Dridu și Dridu-Snagov!

Echipele RAJA Constanța intervin joi, 29 ianuarie 2026, pentru remedierea unei avarii survenite la nivelul sistemului de alimentare cu apă de pe strada Principală din comuna Dridu. Pentru executarea ...[citește_toată_știrea]

29 Ianuarie 2026, 11:40
(2478 vizualizări - 0 comentarii)


ANAF a publicat pe site broșura privind Declarația Unică-Formularul 212

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii interesați că pe site-ul ANAF a fost publicată broșura «Despre Declarația Unică-Formularul 212» 2025- 2026 ...[citește_toată_știrea]

29 Ianuarie 2026, 11:20
(1370 vizualizări - 0 comentarii)


Poliția Locală Slobozia: Atenție, se vor executa lucrări la podul de peste râul Ialomița din Slobozia!

Potrivit Poliției Locale Slobozia, vor fi executate lucrări de reparații la rampele de urcare și coborâre la podul de peste râul Ialomița din Slobozia. Lucrările vor fi demarate încep ...[citește_toată_știrea]

28 Ianuarie 2026, 14:40
(3071 vizualizări - 4 comentarii)


AJFP Ialomița: Modificări în domeniul eșalonărilor la plată

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii interesați că prin Legea nr. 239/2025/2025, privind stabilirea unor măsuri de redresare și eficientizare a resurselor publice ...[citește_toată_știrea]

28 Ianuarie 2026, 13:25
(656 vizualizări - 0 comentarii)


2777 persoane angajate prin intermediul AJOFM Ialomița în anul 2025

În anul 2025, urmare a implementării Programului Național de Ocupare a Forței de Muncă, prin intermediul AJOFM Ialomița au fost încadrate în muncă 2777 persoane, dintre acestea 116 ...[citește_toată_știrea]

28 Ianuarie 2026, 09:15
(3514 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Au fost aprobate și publicate Normele anuale de venit valabile în anul 2026

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii care obțin venituri din exploatarea terenurilor agricole și/sau din creșterea și exploatarea animalelor/familiilor de albine ...[citește_toată_știrea]

28 Ianuarie 2026, 08:15
(3636 vizualizări - 0 comentarii)


Sesiuni de prim ajutor ale paramedicilor SMURD pentru jandarmii ialomițeni

Sesiuni de prim ajutor ale paramedicilor SMURD pentru jandarmii ialomițeni

Acordarea primului ajutor este foarte importantă și poate face diferența dintre viață și moarte. De aceea, orice persoană care ajunge la locul unui eveniment poate ajuta victimele, dacă are cunoștințele ...[citește_toată_știrea]

28 Ianuarie 2026, 08:05
(4606 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 271 locuri de muncă vacante în Spațiul Economic European

Angajatorii din Spațiul Economic European oferă, prin intermediul rețelei EURES România, 271 locuri de muncă vacante. Astfel, în Finlanda sunt disponibile 6 locuri de muncă (3 sudor MIG/ ...[citește_toată_știrea]

26 Ianuarie 2026, 15:40
(6068 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Rambursări TVA în valoare de peste 6,39 milioane de lei în decembrie 2025

Administrația Județeană Finanțelor Publice Ialomița, prin structurile fiscal-teritoriale, a rambursat în luna decembrie 2025, conform selecției naționale, TVA în valoare de peste 6,39 milioane ...[citește_toată_știrea]

26 Ianuarie 2026, 10:35
(9896 vizualizări - 0 comentarii)


Incendiu la un apartament din Slobozia. Zeci de persoane evacuate!

Incendiu la un apartament din Slobozia. Zeci de persoane evacuate!

Vineri, 23 ianuarie a.c., Detașamentul de Pompieri Slobozia a intervenit, în jurul orelor 18,00, pentru stingerea unui incendiu la un apartament din Slobozia, zona Piața Agroalimentară. « ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 18:50
(3529 vizualizări - 1 comentariu)


«Târgul Apicol» Slobozia, ediția a XV-a

Servicii Publice Slobozia SRL, împreună cu Primăria Slobozia, Consilul Județean Ialomița și Cooperativa Agricolă «Casa Mierii» Ialomița organizează «Târgul Apicol» ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 14:35
(1925 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 34 de echipaje la Competiția Europeană de Statistică

În data de 16 ianuarie 2026 a avut loc prima testare (etapa județeană) a Competiției Europene de Statistică (CES) 2025-2026, organizată de Institutul Național de Statistică în colaborare ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 11:25
(2820 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Atenție, se oprește apa la Fetești!

Luni, 26 ianuarie 2026, echipele RAJA Constanța vor interveni pentru remedierea unei avarii survenite la conducta principală de alimentare cu apă, cu diametrul de 315 mm, de pe strada Jandarmeriei, din ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 09:45
(8575 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 156,48 milioane de lei, încasări la bugetul de stat în luna decembrie 2025

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a contabilizat, în luna decembrie a anului 2025, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 154,86 milioane ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 09:40
(19583 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 16,30 milioane de lei, sume stabilite suplimentar de plată de Inspecția Fiscală în luna decembrie 2025

Inspectorii cu atribuțiuni de control din cadrul AJFP Ialomița au finalizat, în luna decembrie, 19 inspecții fiscale, au efectuat 9 controale inopinate și 22 de verificări documentare. Ca urmare ...[citește_toată_știrea]

23 Ianuarie 2026, 08:30
(6465 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 1264 de agenți economici au beneficiat de bonificația de 3% pentru achitarea obligațiilor fiscale la termen

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează că, la nivelul județului Ialomița au beneficiat de bonificația de 3% din impozitul pe profit anual și din impozitul pe veniturile micro ...[citește_toată_știrea]

21 Ianuarie 2026, 08:10
(1780 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Fată de 15 ani, plecată de la domiciliu

Fetești: Fată de 15 ani, plecată de la domiciliu

Polițiștii caută o fată de 15 ani, plecată de la domiciliul din municipiul Fetești. Fata are 15 ani, o înălțime de 1,64 m, greutate de 54 kg, ochii albaștri, părul fiind scurt. Se numește Valentina ...[citește_toată_știrea]

13 Ianuarie 2026, 14:15
(2888 vizualizări - 0 comentarii)


Autoturism furat din Italia, depistat la Țăndărei!

Autoturism furat din Italia, depistat la Țăndărei!

Polițiștii ialomițeni au identificat un autoturism, fabricat în 2020, evaluat la aproximativ 80000 de euro, urmărit de autoritățile italiene. Mașina a fost găsită în posesia unui tâ ...[citește_toată_știrea]

12 Ianuarie 2026, 18:50
(2650 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie pe strada Victoriei din orașul Țăndărei!

Sâmbătă, 10 ianuarie 2026, a fost necesară sistarea furnizării apei potabile în vederea executării lucrărilor de remediere a unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul ...[citește_toată_știrea]

10 Ianuarie 2026, 14:35
(4054 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 5,91%, rata șomajului la sfârșitul lunii noiembrie 2025

La sfârșitul lunii noiembrie 2025, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița erau înregistrați 4633 șomeri (din care 2235 femei), rata șomajului fiind ...[citește_toată_știrea]

9 Ianuarie 2026, 10:10
(9598 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în Cartierele Vlașca și Fetești-Oraș din Fetești!

Echipele RAJA intervin luni, 5 ianuarie 2026, pentru remedierea unei avarii survenite la conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 200 mm, de pe strada Călărași din orașul Fetești. Pentru realizarea ...[citește_toată_știrea]

5 Ianuarie 2026, 13:05
(5142 vizualizări - 0 comentarii)


Un An Nou 2026 plin de împliniri!

Un An Nou 2026 plin de împliniri!

Redacția Independent

vă urează La Mulți Ani!

1 Ianuarie 2026, 00:05


Slobozia: 100 kg de articole pirotehnice, confiscate de polițiști

Polițiștii ialomițeni desfășoară în această perioadă acțiuni pentru prevenirea și combaterea faptelor ilegale privind regimul articolelor pirotehnice, în cadrul planului de acțiune « ...[citește_toată_știrea]

30 Decembrie 2025, 13:00
(24284 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Tânăr reținut pentru accidentul provocat. Avea o alcoolemie de 1,16 mg/l în aerul expirat!

Un tânăr de 27 de ani, din Cosâmbești, a fost reținut pentru 24 de ore după ce a provocat un accident rutier la Slobozia. Vineri, 26 decembrie 2025, a fost surprins circulând cu viteză ...[citește_toată_știrea]

30 Decembrie 2025, 12:30
(15925 vizualizări - 0 comentarii)


Bordușani: Reținut pentru «furt»

Polițiștii au reținut duminică, 28 decembrie 2025, pentru 24 de ore, o persoană cercetată sub aspectul săvârșirii infracțiunii de «furt». Oamenii legii au fost sesizați prin 112 de ...[citește_toată_știrea]

30 Decembrie 2025, 12:00
(2068 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în localitatea Dridu!

Echipele RAJA Constanța intervin pentru remedierea unei avarii survenite marți, 30 decembrie 2025, pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 180 mm, de pe strada Principală din localitatea Dridu ...[citește_toată_știrea]

30 Decembrie 2025, 11:35
(5680 vizualizări - 0 comentarii)


Independent urează ialomițenilor Sărbători Fericite, cu multă sănătate și fericire!

Independent urează ialomițenilor Sărbători Fericite, cu multă sănătate și fericire!

Redacția Independent

vă dorește să aveți parte de

Sărbători pline de bucurie și liniște!

Crăciun Fericit!

25 Decembrie 2025, 00:05


ANM: Cod Galben de ninsori și viscol și în județul Ialomița

ANM: Cod Galben de ninsori și viscol și în județul Ialomița

Marți, 23 decembrie 2025, Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare Cod Galben de ninsori și viscol și pentru județul Ialomița. Avertizarea va intra în vigoare marți, 23 decembrie ...[citește_toată_știrea]

23 Decembrie 2025, 10:30
(6088 vizualizări - 0 comentarii)


2640 persoane, angajate prin intermediul AJOFM Ialomița în perioada ianuarie-noiembrie 2025

În perioada ianuarie-noiembrie 2025, urmare a implementării Programului Național de Ocupare a Forței de Muncă, prin intermediul AJOFM Ialomița au fost încadrate în muncă 2640 persoane ...[citește_toată_știrea]

22 Decembrie 2025, 12:10
(5228 vizualizări - 0 comentarii)


Programul de lucru la RAJA Constanța în perioada Sărbătorilor de Iarnă

RAJA Constanța aduce la cunoștința tuturor abonaților că, în perioada sărbătorilor de Crăciun și Anul Nou, casieriile RAJA Constanța, precum și compartimentele care desfășoară activități de lucru ...[citește_toată_știrea]

22 Decembrie 2025, 08:55
(8810 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...