Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

O tânără din Slobozia a murit înecată în apele Ialomiței...

O tânără din Slobozia a murit înecată în apele Ialomiței...

Gest necugetat al unei tinere din Slobozia. În cursul zilei de vineri, 23 august 2019, aceasta s-a sinucis înecându-se în râul Ialomița... Trupul femeii a fost observat de un trecător, plutind pe apă în zona podului rutier de la intrarea în oraș. Polițiștii au deschis o anchetă în acest caz.

Cercetările sunt în curs Potirivit medicilor Serviciului Județean de Ambulanță Ialomița, vineri, 23 august 2019, în jurul orelor 15,00, un bărbat a sunat la 112 și a declarat faptul că a văzut plutind pe apa râului Ialomița un trup uman. Medici, dar și paramedici SMURD s-au deplasat la fața locului și au încercat să o salveze pe tânăra recuperată din apă. Din păcate eforturile lor au fost zadarnice. Tânăra a fost identificată în persoana Irinei Raluca Dobre, din Slobozia. Potrivit informațiilor postate pe rețelele de socializare, aceasta ar fi vrut să renunțe la viață după ce s-ar fi despărțit de soțul său. Cazul a intrat și în atenția polițiștilor, care au deschis o anchetă în acest caz. Oamenii legii vor să afle ce anume a determinat-o pe femeie să-și încheie socotelile cu viața...

24 August 2019, 10:20 (9211 vizualizări - 5 comentarii)

Comentariile cititorilor:


TUMOAREA - PSD:
(27 August 2019, 07:12)
@Cetatean-Corect
Dinu:
(26 August 2019, 11:21)
A avut multe pe suflet Irina.Copii suferă mult,cele doua fetițe sunt obligate sa creasca de mici fara mamă.Nimeni si nimic nu poate suplini prezenta mamei.Dumnezeu sa o ierte si sa ii lumineze calea!
A:
(25 August 2019, 12:57)
R.I.P.
Petre:
(25 August 2019, 08:37)
Și ce mai e de comentat, neică?!? A fost dorința ei! Păcat, Dumnezeu s-o ierte, prietenii s-o ajute cu copiii! Păcat!
Cetatean:
(25 August 2019, 07:28)