Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

JURNAL DE CAMPANIE

Șoc pe scena politică locală

Președintele Cazacu sprijină candidatul PRM la șefia Consiliului Județean!

PRM sprijină candidatura lui Mădălin Teculescu la Primăria Sloboziei!

Un comunicat de presă remis de către conducerea Alianței pentru Ialomița anunță că președintele Cazacu Marinică sprijină candidatul PRM pentru conducerea Consiliului Județean Ialomița. «Este cunoscută poziția mea vizavi de actualul președinte al Consiliului Județean. Alianța pentru Ialomița s-a format tocmai pentru a contracara realegerea lui Silvian Ciupercă și a PSD pentru un nou mandat. Eliminarea mea prin metode ilegale din această competiție nu schimbă cu nimic situația! Sprijin candidatura lui Silviu Puchianu, reprezentantul PRM la funcția de președinte al Consiliului Județean Ialomița, pentru că este un om care merită încrederea alegătorilor și pentru că sînt convins că ialomițenii s-au... [citește_tot_articolul]

5 Iunie 2012, 19:26 (27564 vizualizări - 21 comentarii)

POLITICĂ

Min(ci)uni electorale

Ce promit candidații pentru Slobozia?

Min(ci)uni electorale

Cu două săptămîni înainte de ziua alegerilor, apele electorale par să se fi liniștit. Candidații se împroașcă reciproc cu simț de răspundere, electoratul se ferește cum poate, iar președinții de partide fac și desfac scenarii politice. În aceste condiții, nimeni nu mai are vreme să citească miile de pliante și broșuri care li se oferă cu regularitate.
Am făcut-o noi pentru dumneavoastră, la Slobozia, într-o încercare aproape eșuată de a obține materialele electorale pe care candidații ni le împart cu atîta generozitate. Și sîntem în măsură să vă spunem cum ați putea fi întîmpinați în cazul în care decideți să solicitați singuri informații de la sediile de campanie ale candidaților pentru... [citește_tot_articolul]

1 Iunie 2012, 18:34 (29375 vizualizări - 22 comentarii)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

Uite pe cine votăm

Ei vor să devină primari! (II)

Pe 10 iunie 2012 Ialomița votează. Oamenii se îndreaptă spre urne să-și aleagă primarii. Sînt mulți, cît frunză și iarbă. În timp ce unii au la activ mai multe mandate, alții încearcă să prindă măcar unul... Independent vă arată lista completă a candidaturilor...

«Eu cu cine votez?»... la țară
Pe ulițele satelor din Ialomița e forfotă de la un capăt la altul...Se lipesc afișe, se oferă gratis mititei și bere, se cîntă și se joacă. Și sînt doar 2 săptămîni de cînd campania electorală a început. Miza este mare, iar competiția... [citește_tot_articolul]

30 Mai 2012, 11:37 (27683 vizualizări - 4 comentarii)

JURNAL DE CAMPANIE

Uite pe cine votăm

Ei vor să devină primari! (I)

Pe 10 iunie 2012 Ialomița votează. Oamenii se îndreaptă spre urne să-și aleagă primarii. Sînt mulți, cît frunză și iarbă. În timp ce unii au la activ mai multe mandate, alții încearcă să prindă măcar unul... Independent vă arată lista completă a candidaturilor...

«Eu cu cine votez?»... la oraș
Listele electorale arată că numărul candidaților înregistrați în orașele ialomițene este mai mare decît cel de la scrutinul din 2008. Breasla candidaților este însă aceeași. Pe de o parte avem micii întreprinzători, reprezentați de buticari, patroni de carmangerii, patiserii, spălătorii auto și cîrciumari. De cealaltă parte sînt intelectualii... [citește_tot_articolul]

28 Mai 2012, 16:12 (15919 vizualizări - 8 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

«Oamenii președintelui»

«Oamenii președintelui»

Adrian, mîna stîngă a președintelui Ciupercă
Teren dat ilegal pentru consilierul personal

În anul 2008, Consiliul Local Slobozia a aprobat un proiect de hotărîre prin care decidea atribuirea în folosință gratuită a 300 de mp pentru tinerii care doreau să-și construiască o casă. Potrivit Legii 15, în baza căreia a fost aprobat proiectul, pe listă ar fi trebuit să figureze oameni care nu dețineau proprietăți. La momentul respectiv, Adrian Ionescu, consilierul președintelui Ciupercă, era proprietar cu acte în regulă. Dar acest amănunt nu l-a împiedicat să beneficieze, ilegal, de o halcă... [citește_tot_articolul]

28 Mai 2012, 12:17 (37413 vizualizări - 41 comentarii)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

Slobozia: Gabi Ionașcu, «vedeta» procentelor

Slobozia: Gabi Ionașcu, «vedeta» procentelor

Candidatul independent Gabi Ionașcu a făcut public joi, 24 mai a.c., primele declarații legate de sondajele electorale pentru orașul Slobozia. Potrivit celui mai nou dintre ele, realizat în perioada 17-20 mai a.c., Gabi Ionașcu se află pe prima poziție, urmat la mare distanță de Alexandru Stoica, Mădălin Teculescu și Radu Paros...

Trei sondaje în două luni
Joi la orele 14,00, Gabi Ionașcu a făcut primele declarații publice legate de sondajele electorale realizate în ultima perioadă. Candidatul susținut de către Partidul Poporului-Dan Diaconescu a susținut că toate sondajele de... [citește_tot_articolul]

25 Mai 2012, 09:29 (48368 vizualizări - 59 comentarii)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

Cazan vs Turcu pentru viitorul unui «oraș de navetiști» Cazan vs Turcu pentru viitorul unui «oraș de navetiști»

La Urziceni, USL se luptă cu sine

Cazan vs Turcu pentru viitorul unui «oraș de navetiști»

Cu cît este orașul mai sărac, cu atît crește numărul candidaților pentru fotoliul de primar. La Urziceni, caracterizat de proprii concetățeni drept «un oraș de navetiști», pentru a ocupa fotoliul de primar se înghesuie 8 candidați. Orașul este «deținut» de două mandate încoace de către primarul PNL Constantin Sava.

8 candidați pentru un singur fotoliu de primar
Printre cei 8 candidați pentru funcția de primar al orașului Urziceni se numără nume sonore, dar și no-name-uri care speră să profite de calitatea de tiz pe care o au. Este, de exemplu, cazul candidatului PNG, Constantin Sava, șofer de meserie, pe care actualul primar... [citește_tot_articolul]

21 Mai 2012, 12:07 (16506 vizualizări - 12 comentarii)

JURNAL DE CAMPANIE

Ialomița: Număr record de candidați la Fetești și Țăndărei

Cine votează pe 10 iunie la Fetești și Țăndărei are de unde alege. Alături de edilii în funcție, au intrat în cursa electorală patroni de carmangerii, brutării și spălătorii auto...

Candidați unul și unul...
În cursa electorală de la Țăndărei au intrat șapte candidați. Edilul Vasile Sava este unul dintre greii alegerilor locale din 10 iunie. Primar vreme de trei mandate consecutive, mai vrea încă unul. De data aceasta, în calitate de candidat al Alianței Pentru Ialomița. A fost exclus din tabăra PSD Ialomița, pe motiv de neconcordanță. Procentele arată că este unul dintre favoriți... [citește_tot_articolul]

21 Mai 2012, 08:38 (20461 vizualizări - 13 comentarii)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

Ialomița: Orașele-comune nu aduc surprize

Un capitol special al alegerilor locale ar trebui să-l reprezinte orașele-comune, Fierbinți, Căzănești și Amara. Din păcate, ca și în cazul alegerilor pentru viitorul președinte de Consiliu Județean, în cazul acestora zarurile sînt aruncate. La Fierbinți va cîștiga actualul primar, Iusein Iuksel, la Amara va cîștiga Victor Moraru & comp, iar la Căzănești nu mai contează pentru că oraș oricum n-are să ajungă niciodată...

Trei, Doamne, și toate trei!
Așa cum vă explicam, degeaba are Orașul Fierbinți-Tîrg trei candidați dacă de cîștigat cîștigă același primar în funcție. Iusein... [citește_tot_articolul]

21 Mai 2012, 08:32 (13337 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

Votul ilegal (nu) înseamnă închisoare!

Votul ilegal (nu) înseamnă închisoare!

Reprezentanții Ministerului Administrației și Internelor au pus gînd rău pomenilor electorale. Luni, 14 mai a.c., polițiștii ialomițeni au împărțit peste 6000 de pliante în cadrul campaniei «Votul ilegal înseamnă închisoare!». Opinia publică din Slobozia nu este convinsă de acest lucru... Oamenii cred că mita electorală este de necombătut.

Alegeri fără mită nu se poate
Mesajul campaniei demarată de Ministerul Administrației și Internelor este clar: «Votul Ilegal înseamnă închisoare!». Legea electorală vine să confirme: «oferirea sau darea de bani, bunuri ori alte foloase în timpul... [citește_tot_articolul]

21 Mai 2012, 08:30 (15653 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

JURNAL DE CAMPANIE

4400 de candidați în Ialomița! 15 tone de hârtie pentru 220 de mii de buletine de vot!

Alegeri locale 2012

4400 de candidați în Ialomița! 15 tone de hîrtie pentru 220 de mii de buletine de vot!

Ialomița se pregătește activ pentru alegeri. Pînă pe 10 iunie au mai rămas puțin peste 20 de zile. Conform datelor oferite de Biroul Electoral Județean, 19 partide și alianțe electorale vor arunca în luptă 4168 de candidați pentru consiliile locale și 249 de candidați pentru cele 66 de primării din Ialomița. Aceștia vor fi votați, teoretic, de 240304 alegători cu drept de vot, potrivit listelor electorale permanente publicate de Biroul Electoral Central. În principalele orașe ale județului lupta se dă între edili în funcție, candidați USL sau API. La alegerile din 10 iunie 2012 se vor folosi 15 tone de hîrtie și 1070 de ștampile de vot. Valoarea nominală a unui buletin de vot este de 0,37 lei... [citește_tot_articolul]

18 Mai 2012, 19:45 (23263 vizualizări - 16 comentarii)

Sâmbătă 27 Iun 2026
241 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Polițiștii au prins spărgătorii de apartamente

Marți, 3 octombrie, la primele ore ale dimineții, polițiștii au fost sesizați asupra unei spargeri de apartament din Slobozia. Acționînd cu rapiditate și efective mărite, polițiștii au observat în zona ...[citește_toată_știrea]

4 Noiembrie 2009, 16:02
(9823 vizualizări - 1 comentariu)


Accidente

Marți, 3 octombrie, în Țăndărei, s-a produs un accident rutier soldat cu vătămarea corporală a unui pieton. Pe scurt, în timp ce un bărbat în vîrstă de 55 de ani, din Slobozia, conducea un autoturism pe ...[citește_toată_știrea]

4 Noiembrie 2009, 15:57
(10579 vizualizări - 0 comentarii)


Casa unei bătrâne a ars în întregime

Casa unei bătrîne a ars în întregime

Marți, 3 noiembrie, la primele ore ale dimineții, casa unei bătrîne din Miloșești a ars în întregime din cauza unui foc lăsat nesuprevegheat. Încendiul a izbucnit în jurul orelor 08,00 și nu a putut fi ...[citește_toată_știrea]

3 Noiembrie 2009, 16:02
(14537 vizualizări - 0 comentarii)


Sindicaliștii de la Mediu, nemulțumiți de decizia Elenei Udrea

Sindicaliștii de la Mediu, nemulțumiți de decizia Elenei Udrea

«În data de 27 octombrie 2009, a fost publicată în Monitorul Oficial HG 1249/21.10.2009, prin care se intenționează întărirea Gărzii Naționale de Mediu prin diminuarea capacității instituționale a agențiilor ...[citește_toată_știrea]

30 Octombrie 2009, 12:15
(10911 vizualizări - 0 comentarii)


Accident mortal în apropiere de Fetești

Un grav accident rutier s-a produs în dimineața zilei de vineri, 30 octombrie, în apropiere de municipiul Fetești. Astfel, în jurul orelor 8,00, pe DN3A, un bărbat în vîrstă de 35 ani, din Fetești, aflat ...[citește_toată_știrea]

30 Octombrie 2009, 10:13
(10090 vizualizări - 0 comentarii)


Sprijin pentru IMM

Joi, 29 octombrie 2009, orele 11,00, la sediul Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Ialomița se va desfășura întîlnirea de lucru avînd ca temă «Sprijin pentru IMM și microîntreprinderi privind accesarea ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 15:05
(11324 vizualizări - 1 comentariu)


Infractori reținuți

În cursul zilei de marți, 27 octombrie 2009, polițiștii ialomițeni au reținut două persoane pe numele cărora au fost emise mandate de executare a pedepsei cu închisoarea. Astfel, pe numele lui Dumitru ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 14:20
(10665 vizualizări - 2 comentarii)


Beat la volan

În noaptea de 25 spre 26 octombrie 2009, în jurul orelor 02,30, pe raza orașului Căzănești a fost oprit pentru control un autoturism ce se deplasa pe direcția Urziceni-Slobozia. Avînd un mers sinuos, a ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 13:55
(11693 vizualizări - 1 comentariu)


A furat o mașină

Duminică, 25 octombrie a.c., polițiștii din Movila au fost sesizați de către un bărbat din localitate asupra faptului că, în cursul nopții, persoane necunoscute i-au sustras din fața locuinței sale o autoutilitară ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 13:25
(10908 vizualizări - 1 comentariu)


Orașul de Floci, deschis pentru public

Joi, 29 octombrie, Consiliul Județean Ialomița inaugurează site-ul muzeal Orașul de Floci-Giurgeni. Manifestările vor debuta la orele 10,30, iar la eveniment vor participa reprezentanți ai instituțiilor ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 09:00
(13674 vizualizări - 2 comentarii)


Simpozionul Național de Terapii Complementare și Alternative

Simpozionul Național de Terapii Complementare și Alternative

Cea de-a VII-a ediție a Simpozionului Național de Terapii Complementare și Alternative s-a desfășurat în intervalul 24-25 octombrie 2009, la Centrul Cultural UNESCO «Ionel Perlea». Tema acestui simpozion ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 08:00
(14214 vizualizări - 3 comentarii)


Tăriceanu la Kogălniceanu, Antonescu la Urziceni

La aproape o săptămînă de la debutul oficial al campaniei electorale, PNL Ialomița iese pentru prima oară în public. Marți, 27 octombrie 2009, Călin Popescu Tăriceanu, ex-premierul României, a fost invitat ...[citește_toată_știrea]

28 Octombrie 2009, 07:00
(11582 vizualizări - 2 comentarii)


Soluții pentru deșeurile menajere

Miercuri, 28 octombrie, la Căzănești, se va desfășura o dezbatere publică pe tema «Salubritatea în orașul Căzănești». Acțiunea are loc în cadrul unui proiect aministrativ mai larg, desfășurat sub sloganul ...[citește_toată_știrea]

27 Octombrie 2009, 17:48
(11959 vizualizări - 4 comentarii)


Record de credincioși la Sfântul Dimitrie

Record de credincioși la Sfîntul Dimitrie

Mii de slobozeni s-au călcat în picioare, duminică, 25 octombrie, la tîrnosirea celei mai noi biserici ridicate în Slobozia, cea purtînd hramul Sfîntul Mare Mucenic Dimitrie. Încă de la primele ore ale ...[citește_toată_știrea]

27 Octombrie 2009, 17:01
(13683 vizualizări - 1 comentariu)


Pocora a obținut scutirea microbuzelor școlare de taxarea la trecerea podului Fetești-Cernavodă

Pocora a obținut scutirea microbuzelor școlare de taxarea la trecerea podului Fetești-Cernavodă

«După ce a tergiversat o lungă perioadă reglementarea taxei de trecere peste podul Fetești-Cernavodă, ministrul Radu Berceanu a emis, în cele din urmă, Ordinul prin care stabilește tarifele de traversare ...[citește_toată_știrea]

25 Octombrie 2009, 07:00
(14551 vizualizări - 1 comentariu)


Ziua Eroilor, la Slobozia

Reprezentanții Instituției Prefectului Ialomița au lansat cetățenilor invitația de a participa la manifestările organizate cu prilejul «Zilei Armatei». Astfel, duminică, 25 octombrie, la Monumentul Eroilor ...[citește_toată_știrea]

24 Octombrie 2009, 13:00
(10868 vizualizări - 0 comentarii)


Apa «grea» a lui Ionașcu, verificată de Institutul de Sănătate Publică București

Apa din rețeaua subterană a orașului Slobozia se va afla, timp de trei săptămîni, sub lupa Institutului de Sănătate Publică București. Astfel, în perioada 26 octombrie-9 noiembrie, inspectorii ISP București ...[citește_toată_știrea]

24 Octombrie 2009, 08:00
(10380 vizualizări - 2 comentarii)


8 miliarde lei anual pentru terenurile din zona Giurgeni-Vlădeni

8 miliarde lei anual pentru terenurile din zona Giurgeni-Vlădeni

Marți, 20 octombrie, s-a desfășurat o nouă licitație pentru concesionarea unor terenuri agricole neproductive din zona Giurgeni-Vlădeni, aflate în proprietatea Consiliului Județean Ialomița. La licitație ...[citește_toată_știrea]

21 Octombrie 2009, 12:05
(14176 vizualizări - 1 comentariu)


Încă o rambursare de TVA pentru Paul Toma-Eldaga?

Încă o rambursare de TVA pentru Paul Toma-Eldaga?

Sursele noastre din cadrul Ministerului de Finanțe ne-au dezvăluit cum o altă firmă controlată de Paul Toma, respectiv TRB Group, ar fi beneficiat de o rambursare de TVA cel puțin egală cu cea încasată ...[citește_toată_știrea]

20 Octombrie 2009, 15:32
(13167 vizualizări - 0 comentarii)


Teodora Bertzi, în campanie liberală la Slobozia

Teodora Bertzi, în campanie liberală la Slobozia

Vineri, 16 octombrie, la primele ceasuri ale după-amiezii, pe o ploaie torențială, la Slobozia, vreo 30 de pensionari slobozeni au fost convocați să participe, cu mic cu mare, la o adunare de campanie condusă ...[citește_toată_știrea]

16 Octombrie 2009, 17:46
(10361 vizualizări - 3 comentarii)


Berceanu bulversează Agricultura prin demiterea tuturor directorilor

La începutul săptămînii, Radu Berceanu, ministrul interimar al Ministerului Agriculturii și Dezvoltării Rurale a emis un ordin de demitere în bloc a tuturor șefilor deconcentratelor din teritoriu aflate ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2009, 18:51
(10064 vizualizări - 1 comentariu)


Ziua «Mersului pe Jos» pentru prichindei

Ziua «Mersului pe Jos» pentru prichindei

Grădinița Junior a organizat astăzi, 15 octombrie, o acțiune pentru a marca Ziua «Mersului pe Jos». Peste o sută de prichindei cu pancarte care aminteau adulților de importanța păstrării mediului ambiant ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2009, 18:50
(9578 vizualizări - 1 comentariu)


Pensionarii, în control alături de șefii descentralizatelor

Vă amintiți, firește, de pichetarea Prefecturilor din toată țara, organizată săptămîna trecută de pensionari. Ei bine, în Ialomița aceasta chiar a dat roade. Potrivit unui comunicat de presă remis de Prefectură ...[citește_toată_știrea]

13 Octombrie 2009, 18:03
(10626 vizualizări - 0 comentarii)


Margareta Gheorghe, de la Finanțe Urziceni, așteaptă să preia frîiele Fiscului

Democrat-liberalii fac primii pași, timizi ce-i drept, spre schimbările din descentralizate, înlocuind directorii sociali democrați. Pentru început, să amintim metoda mai mult decît inventivă a directorilor ...[citește_toată_știrea]

13 Octombrie 2009, 09:02
(15218 vizualizări - 1 comentariu)


Vâjdea, destituit de la conducerea Finanțelor

Vîjdea, destituit de la conducerea Finanțelor

La Finanțe buzduganul demiterilor a ajuns cu o zi mai devreme. Ieri, de dimineață, în timp ce Nicolae Vîjdea gîndea: «unde să mai mîncăm azi draga mea?», în mapa directorală venise țidula de demitere de ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 16:22
(15569 vizualizări - 4 comentarii)


Tandemul Pravăț-Pîrgă, la șefia Spitalului Județean

Joi, joi, 8 octombrie, în cadrul unei conferințe de presă, Cazacu Marinică, președintele PD-L Ialomița a anunțat care vor fi viitorii directori ai Spitalului Județean de Urgență Slobozia. Astfel, în locul ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 16:18
(14568 vizualizări - 3 comentarii)


Împușcături pentru prinderea unor hoți de motorină

Împușcături pentru prinderea unor hoți de motorină

Patru tineri cu vîrste cuprinse între 20 și 28 ani, din comuna Dragalina, au fost prinși în flagrant în timp ce încercau să fure motorină din rezervorul unui autotren parcat într-un loc amenajat pe DN2 ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 14:01
(16470 vizualizări - 0 comentarii)


Grevă din obligație la vârsta a treia

Grevă din obligație la vîrsta a treia

Astăzi, joi, 8 octombrie, la orele 10,00, aproximativ 30 de pensionari din Slobozia au pichetat Prefectura Ialomița într-o încercare disperată de a atrage atenția asupra deciziei Guvernului de modificare ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 11:19
(12471 vizualizări - 0 comentarii)


Descentralizații PSD au dat în boala concediului

Vinerea trecută, Cazacu Marinică, liderul PD-L Ialomița a anunțat că șefii instituțiilor deconcentrate numiți în funcții cu sprijimul PSD trebuie să plece. Declarația a fost considerată fără acoperire, ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 10:33
(12552 vizualizări - 1 comentariu)


Jandarmii au prins un hoț de porumb

Potrivit unui comunicat de presă, jandarmii grupei de intervenție la conductele magistrale de transport produse petroliere Țăndărei au fost sesizați marți, 6 octombrie, asupra faptului că un bărbat fură ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2009, 10:32
(13606 vizualizări - 1 comentariu)


Ultimele comentarii
Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...