Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Spitalul din Slobozia își caută manager

Spitalul din Slobozia își caută manager

Consiliul Județean Ialomița organizează în această lună un concurs pentru ocuparea funcției de manager al Spitalului Județean de Urgență Slobozia. Potrivit calendarului, testarea se desfășoară în perioada 18-29 septembrie 2017, și are o singură probă: susținerea unui proiect de management. Mariana Iancu, managerul interimar al instituției, susține că se va înscrie la acest examen.

În sfârșit, concurs
Deși ar fi trebuit să fie organizat încă din luna aprilie a acestui an, concursul pentru ocuparea funcției de manager al Spitalului Județean de Urgență Slobozia se va desfășura între 18-29 septembrie 2017. Anunțul a fost făcut public de reprezentanții Consiliului Județean Ialomița. Potrivit documentelor, candidații care se vor înscrie vor trebui să prezinte Comisiei de concurs «Proiectul de management». Prezentarea se va desfășura pe data de 25 septembrie. Până în prezent, singura persoană care și-a anunțat intenția de a susține testarea este Mariana Iancu, managerul interimar al Spitalului Județean de Urgență Slobozia. Aceasta a preluat conducerea instituției în toamna anului trecut, când medicul Violeta Șapira și-a dat demisia din funcție și a plecat la Galați. «Sigur, mă voi înscrie la acest concurs! Am foarte multe proiecte pe care le-am început și pe care trebuie să le finalizez, așa cum am promis...» ne-a declarat Mariana Iancu, managerul interimar al Spitalului Județean de Urgență Slobozia.

Violeta Șapira revine la Slobozia? Se pare că nu doar Mariana Iancu vrea să devină șefă cu acte în regulă a Spitalului Slobozia, ci și fosta directoare, Violeta Șapira. Surse din cadrul unității medicale susțin faptul că aceasta dorește să revină în funcția la care a renunțat anul trecut. Tocmai de aceea se pare că aceasta și-ar fi exprimat intenția de a se înscrie la concursul organizat luna aceasta de Consiliul Județean Ialomița. Mai mult, Violeta Șapira urmează să-și deschidă în oraș un cabinet privat de Neurologie și, între timp, oferă consultații la Spitalul Orășenesc din Țăndărei...

6 Septembrie 2017, 18:55 (20076 vizualizări - 25 comentarii)

Citiți și:
Spitalul Județean de Urgență Slobozia, amendat cu 10 mii de lei
Spitalul Slobozia încearcă să obțină autorizația sanitară de funcționare definitivă
Spitalul Județean de Urgență Slobozia este cel mai mare angajator din Ialomița
Juristul Vasile Zamfir cere anularea concursului de manager organizat la Spitalul Slobozia
Doi candidați pentru șefia Spitalului Județean de Urgență Slobozia

Comentariile cititorilor:


Exemplu de spital judetean:
(12 Septembrie 2017, 17:24)
Personalul Spitalului Județean de Urgență din Alba Iulia va începe, miercuri, campania ”Noi donăm, noi salvăm”, iar timp de zece zile va dona sânge, încercând prin exemplul personal să-i mobilizeze și pe ceilalți posibili donatori.
Monica Onețiu, director de îngrijiri medicale la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia, a declarat, marți, într-o conferință de presă, că personalul medical și TESA al unității va dona sânge timp de zece zile, în perioada 13-23 septembrie, pentru a-i sensibiliza pe potențialii donatori să facă același lucru:
”Am făcut apel tuturor colegilor din spital pentru că este nevoie de sânge. Sunt mulți pacienți oncologici, sunt operați pe neurochirurgie, sunt pacienți critici care au nevoie de sânge. Vom merge în halate. Între noi sunt donatori fideli, dar acum în mod special o să meargă și alții și vrem să vedem că se mai schimbă ceva, iar lumea se mobilizează”.
Managerul in oglinda:
(10 Septembrie 2017, 21:47)
Alo !! Postac prost si idiot! Nu ai inteles ca poate sa-si depună oricine dosarul pt a candida la funcția de manager la spital! Tu, rahatule  de faci comentarii si faci pe deșteptul esti liberi sa te prezinti la concurs!! (Dar de castigat va castiga cine vrea tov.Moraru-ups!)Rusine !!
Manager :
(10 Septembrie 2017, 06:32)
Alo !! Postacilor prosti si idioți! Nu ati inteles ca poate sa-si depună oricine dosarul pt a candida la funcția de manager la spital! Toti rahati ăștia de faceti comentarii si faceti pe deștepți suntei liberi sa va prezen5ati la concurs!! Rusine !!
Gigi:
(10 Septembrie 2017, 02:00)
"observator" spitalele din România sunt conduse de medici de peste 20 de ani și sunt niște ruine. Avem nevoie de oameni care știu cu ce se mănâncă administrația. Dacă nu sunteți subiectivi și chiori puteți sa vedeți când ceva se schimba în bine.
HINGHER:
(9 Septembrie 2017, 18:44)
Aveti curaj să intrati in curtea spitalului, după ce se întunecă și să pozati animalele ? ? De fapt, nici ziua nu e altfel, haita de câini te rup, aleargă dupa masini până la poartă și ăia de la poartă se uită curioși. Marș bubi că te mușcă doamna ! . Ne întrebăm de unde sunt purici pe holuri . Moraru,i-ați managera și vino să vezi haita , las-o pe ce care te apără și vino să vezi.
..a doua sursa..:
(9 Septembrie 2017, 16:34)
Daca nu a-ti publicat prima ,,sursa,,revin, cu o a doua sursa ( putin mai,, blanda,, ,poate asa e acceptata), referitor la concursul ce va sa vina , ptr. ocuparea postului de manager al SJUS....Off Doamne, ce ne mai place , sa azvarlim cu noroi in competenta si demnitatea oamenilor( si aici ma refer strict la dna DR SAPIRA). de ce s-ar mai intoarce intr-un loc sau post , pe care l-a avut deja?
( Se incearca a creea imagine ,,cuiva,, sau teoria conspiratiei??) NU a fost data afara, ci a renuntat , A RENUNTAT. Nu-i mai duceti grija, fiindca  un Om competent , cu demnitate si multe alte calitati,( ce sunt pe cale de disparitie) , isi gaseste foarte repede locul ( si ce loc!)Voi, ramaneti sub dictatura ,, hitlerista,, a managerului pe care l-ati acceptat ( si aici, ma refer la angajatii spitalului) si va doresc, sa obtineti toate drepturile salariale, sa lucrati cu demnitate, cu zambetul pe buze si profesionalism! La cat mai multe ,, succesuri,,, ca de restul ..are cine sa ocupe de ,, vegherea,,voastra !
Supravietuitorul:
(9 Septembrie 2017, 11:50)
Lasati domnilor sa isi depuna candidatura si sa candideze personal specializat adica ,, Medici '' nu politruci pupincuristi, de aceea a ajuns tarisoara noastra pe marginea prapastiei, datorita intereselor de grup asa se face si prin ministere se organizeaza de fatada examene in schimb totul este trucat iese tot cine are sustine din partea grupului de interese
. Doamna Mariana punetio la vivani daca o iubiti asa si o sustineti cu fonduri de la C. J. IL.  ca in spital nu are ochi sa vada pereti saloanelor ne zugravite de pe vremea raposatului Ceausescu, in spital nu sunt numai holurile de acces si grupurile sanitare bolnavi isi petrec timpul in saloane insalubre, iar hrana lasa de dorit folositi domnilor vesela de unica folosinta tip casoreta cu capac nu sa stea hrana descoperita pana vine pacientul de la o procedura medicala sau pana se termina perfuzia, Ce sa mai zicem ca bietele infirmiere ce sunt platite pentru sa faca curatenie cu aceiasi tinuta vestimentara distribuie hrana din vase ne acoperite din holurile pe unde se circula dea valma si pacienti, apartinatori vizitatori. Pacat de bani nostri ai tuturor ca sunt folositi cum dicteaza grupurile de interes.
APROZAR:
(8 Septembrie 2017, 21:38)
Păi să-l pună pe Olaru că se pricepe și la treburi de piață. Vineri, 8 septembrie,  la ora 8,30 , ilustrul doctor, burdușit cu niște sacose mari, distribuia la fișier, salariatelor ,lapte și calupuri de brânză. Asta în văzul paciențolr care au așteptat încă două ore să se interneze, dar nu mergea calculatorul. Chirurgul piețar a urcat apoi în policlinică , unde avea și alți clienți.  Totul făcut cu mănuși chirurgicale.
Vasile:
(8 Septembrie 2017, 20:15)
Da, ce se mai știe de pacientul/vizitatorul care a sărit pe geamul spitalului? Gunoaie băgate sub preș.
... :
(8 Septembrie 2017, 18:46)
Concursul a fost cistigat de mult de Mariana! Ce concurs? Concurs a dat cind a întrat în grațiile lui nea Moraru . Aceasta este apă de ploaie... Ați mai auzit ceva de bătaia doctoritelor, de ăla sărit pe geam, de mașina cumpărată, de plingerile doctorilor...?! Nu spitalul contează pentru ei. Ea nu avea cum să se ducă la Moraru toată ziua din angajat la firmă privată și nici din postura de ,, nimeni "... nu că ar fi cineva! Doar cine nu vrea, nu vede sau se face că nu vede... Așa că, concursul e doar de fațada, a trecut de mult testul!!!
Maria:
(8 Septembrie 2017, 13:52)
@mario. Și ce dacă!? Să-i ia Moraru, să-i ardă și să-i și opereze, fără anestezie! Da, îi prinde el pe toți care merită? Aici e problema: este cinstit și obiectiv Moraru Victor? Poate fi el VLAD ȚEPEȘ de Ialomița, că ar fi de mare folos!
Dinica:
(8 Septembrie 2017, 12:39)
Doamna Iancu nu a fost in stare sa isi gestioneze buticul din statia de autobu , a pierdut apartamentul la camatari si acum brusc a lovito competenta.
gramaticul:
(8 Septembrie 2017, 12:02)
@Mario conjuga verbul 'a lua':  eu i-au, tu i-ei, el i-a..
Mario :
(8 Septembrie 2017, 02:22)
Eu atat va spun: nu-l suparati pe d l Presedinte Moraru ca preia el si functia asta si va i-a cu SMURDUL ca pe functionarii de la consiliu judetean. Nu va jucati cu focul postacilor de la spital ca va arde taranu si va si opereaza...
Unul din Galati!:
(7 Septembrie 2017, 18:41)
    Doamna doctor Sapira nu se mai intoarce in Slobozia. Are doua zile pe saptamana consultatii la Medlive Galati, este medic neurolog la spitalul din Galati, Sef de Lucrari la Facultatea de Medicina, tot din Galati si alte solicitari ( tot la Galati). Este foarte apreciata de galateni.
    La Slobozia a lasat toata sectia de neuro renovata numai din sponsorizari.
    Ptr cei carora le este frica ca o sa mai candideze la Slobozia, le spun sa stea linistiti.
    Este o mare pierdere ptr orasul Slobozia.


Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Sâmbătă 08 Aug 2026
240 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră
CONPET anunță finalizarea lucrărilor de înlocuire a firelor de legătură pe conductele de transport țiței import, subtraversare Dunăre și Brațul Borcea

CONPET anunță finalizarea lucrărilor de înlocuire a firelor de legătură pe conductele de transport țiței import, subtraversare Dunăre și Brațul Borcea

CONPET SA anunță finalizarea lucrărilor proiectului «Prestare servicii de proiectare și execuție lucrări în vederea realizării obiectivului înlocuire fire de legătură traversare Dunăre C1-C2 și Brațul Borcea C3-C4», evenimentul fiind marcat luni, 3 aprilie a.c., la Fetești. ...[citește_toată_știrea]

3 Aprilie 2023, 16:55
(12428 vizualizări - 0 comentarii)


Incendii la case din Scânteia și Grivița, un bărbat a ars de viu la Cocora!

Incendii la case din Scânteia și Grivița, un bărbat a ars de viu la Cocora!

Sâmbătă, 1 aprilie a.c., în jurul orei 2,00, Stația de Pompieri Țăndărei a intervenit, cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, pentru localizarea și lichidarea unui incendiu ...[citește_toată_știrea]

3 Aprilie 2023, 14:20
(11747 vizualizări - 0 comentarii)


Accident la Coșereni

Două echipaje operative din cadrul Detașamentului de Pompieri Urziceni, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și un echipaj SMURD, au intervenit pentru gestionarea unei situații de urgență generată ...[citește_toată_știrea]

3 Aprilie 2023, 14:10
(6071 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Încasări de 187,24 milioane de lei la bugetul general consolidat, în primele două luni ale anului 2023

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a cuantificat, de la începutul anului 2023, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 187,24 milioane de lei, cu 7, ...[citește_toată_știrea]

31 Martie 2023, 17:00
(10605 vizualizări - 0 comentarii)


IJJ Ialomița: Misiunile jandarmilor ialomițeni, în primul trimestru al anului 2023

IJJ Ialomița: Misiunile jandarmilor ialomițeni, în primul trimestru al anului 2023

Efectivele Inspectoratului de Jandarmi Județean Ialomița au executat, în primul trimestru al anului 2023, 1387 de misiuni de ordine publică. Din numărul total al acestor, 1171 de intervenții au vizat menținerea ...[citește_toată_știrea]

31 Martie 2023, 14:15
(11349 vizualizări - 0 comentarii)


Instituția Prefectului Ialomița: Ședința Colegiului Prefectural

Instituția Prefectului Ialomița: Ședința Colegiului Prefectural

Joi, 30 martie 2023, prefectul județului Ialomița a prezidat Ședința Colegiului Prefectural și a Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Ialomița. «Deschidem astăzi Ședința Colegiului Prefectural ...[citește_toată_știrea]

30 Martie 2023, 16:30
(5964 vizualizări - 1 comentariu)


Coșereni: Camion răsturnat în șanț

Coșereni: Camion răsturnat în șanț

Miercuri, 29 martie a.c, pe DN2A, în zona localității Coșereni, polițiștii și pompierii ialomițeni au intervenit în cazul unui accident rutier. Din verificările efectuate a reieșit că, în timp ce un bărbat ...[citește_toată_știrea]

30 Martie 2023, 13:00
(12431 vizualizări - 0 comentarii)


IȘJ Ialomița: Peste 1600 de elevi înscriși la simularea examenului de Bacalaureat

Potrivit unui comunicat de presă al Inspectoratului Școlar Județean Ialomița, la simularea examenului de Bacalaureat au participat 1660 de elevi de clasa a XII-a. Testarea s-a desfășurat în perioada 27 ...[citește_toată_știrea]

30 Martie 2023, 11:20
(19839 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Măsuri pentru prevenirea apariției rabiei la animale

În vederea realizării eficiente a programului de control, supraveghere și monitorizare a rabiei pentru apărarea sănătății publice și a sănătății animale, DSVSA Ialomița a efectuat, împreună cu reprezentanții ...[citește_toată_știrea]

29 Martie 2023, 19:20
(16471 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Sprijin financiar în valoare de peste 1,367 milioane de lei pentru crescătorii de animale

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA), prin Centrele Județene, informează că efectuează plata ajutorului de stat în sectorul creșterii animalelor, solicitat prin cererile de plată aferente ...[citește_toată_știrea]

29 Martie 2023, 15:05
(11914 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Ministerul Finanțelor susține donarea de sânge, prin Programul «FIDELIS»

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii că prima ediție din acest an a Programului «FIDELIS»-Titluri de Stat pentru populație va conține o tranșă specială dedicată ...[citește_toată_știrea]

29 Martie 2023, 13:50
(12095 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: S-a desfășurat etapa județeană a concursului «Știu și aplic»

Slobozia: S-a desfășurat etapa județeană a concursului «Știu și aplic»

Sâmbătă, 25 martie a.c., în cadrul Liceului Tehnologic «Alexandru Ioan Cuza» s-a desfășurat etapa județeană a concursului «Știu și aplic», ce are ca scop educarea elevilor în ceea ce privește legislația ...[citește_toată_știrea]

28 Martie 2023, 17:30
(11330 vizualizări - 0 comentarii)


DECES

DECES

Cu durere în suflet și nemăsurată tristețe anunțăm dispariția prematură a tatălui și soțului nostru drag, ing. VALENTIN CILIBEANU, director adjunct la RAJA Constanța și fost director al ...[citește_toată_știrea]

28 Martie 2023, 15:05
(11311 vizualizări - 1 comentariu)


APIA eliberează adeverințe pentru beneficiarii «DR06-Bunăstarea animalelor»

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) informează că începând de marți, 28 martie 2023, eliberează adeverințe pentru beneficiarii «DR06-Bunăstarea animalelor», care intenționează ...[citește_toată_știrea]

28 Martie 2023, 13:30
(9947 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Ambulanță răsturnată pe șosea

Urziceni: Ambulanță răsturnată pe șosea

Luni, 27 martie a.c., pe raza municipiului Urziceni s-a produs un accident de circulație cu implicarea unei ambulanțe care se deplasa în regim prioritar spre Spitalul Municipial din Urziceni și un autoturism ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2023, 18:10
(6146 vizualizări - 1 comentariu)


AJFP Ialomița: Joi, 30 martie 2023, termen-limită pentru depunerea Formularului 394

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că joi, 30 martie 2023, este termenul limită de depunere a «Declarației informative privind livrările/prestările și achizițiile ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2023, 14:15
(11288 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Atenție, se oprește apa la Căzănești!

Luni, 27 martie 2023, echipele RAJA Constanța vor executa operațiuni de reabilitare la nivelul sistemului de alimentare cu apă în orașul Căzănești. Pentru realizarea acestor lucrări, se va sista furnizarea ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2023, 20:25
(5174 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: S-a încheiat restaurarea Bisericii de Lemn «Sf. Nicolae»

Slobozia: S-a încheiat restaurarea Bisericii de Lemn «Sf. Nicolae»

Depus pentru finanțare în anul 2017, proiectul privind restaurarea și conservarea Bisericii de Lemn «Sf. Nicolae» Slobozia s-a încheiat vineri, 24 martie a.c., o dată cu recepția obiectivului. Lăcașul de ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2023, 17:00
(8291 vizualizări - 0 comentarii)


IJJ Ialomița: 173 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române

IJJ Ialomița: 173 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române

Anul acesta, pe data de 3 aprilie, se împlinesc 173 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române. Pentru a marca acest moment aniversar, Jandarmeria Ialomița organizează o serie de manifestări dedicate ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2023, 16:00
(10195 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Lista seminariilor web pentru luna aprilie, publicată pe portalul ANAF

ANAF a publicat pe portalul propriu, la rubrica «Asistență contribuabili/Servicii oferite contribuabililor», lista seminariilor web care se vor desfășura în luna aprilie 2023. Preponderent, temele din luna ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2023, 13:40
(11470 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Comerț ilegal cu animale, la Slobozia

Miercuri, 22 martie a.c., pe raza municipiului Slobozia a fost identificat un bărbat, domiciliat în județul Brăila, care transporta ilegal animale (5 porcine, 2 cabaline). În urma extinderii verificărilor ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2023, 13:30
(10294 vizualizări - 0 comentarii)


Caravana SMURD «Fii pregătit!» ajunge în comunitățile rurale din Ialomița

În perioada 27-31 martie a.c, Caravana SMURD «Fii pregătit!» și Centrul Mobil de Instruire a Populației pentru Răspuns la Situații de Urgență vor fi prezente în județul Ialomița, pe raza localităților ...[citește_toată_știrea]

24 Martie 2023, 12:40
(9285 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Acțiuni prevenitve desfășurate de polițiști

Slobozia: Acțiuni prevenitve desfășurate de polițiști

Miercuri, 22 martie a.c., polițiștii din cadrul Compartimentul de Analiză și Prevenire a Criminalității, cu sprijinul polițiștilor Serviciului Poliției Transporturi Ialomița au desfășurat activități informativ ...[citește_toată_știrea]

23 Martie 2023, 16:40
(11425 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Campanie de recrutare în liceele din județ

IPJ Ialomița: Campanie de recrutare în liceele din județ

În perioada 22-24 martie a.c., Inspectoratul de Poliție al Județului Ialomița organizează o serie de activități de promovare a profesiei în rândul elevilor aflați la final de ciclu liceal. Astfel, peste ...[citește_toată_știrea]

23 Martie 2023, 16:30
(14482 vizualizări - 0 comentarii)


Rași: Autobuz ce transporta muncitori, răsturnat în șanț

Rași: Autobuz ce transporta muncitori, răsturnat în șanț

Miercuri, 22 martie a.c., în zona localității Rași, un autobuz ce transporta muncitori, pe ruta Călărași-Buzău, s-a răsturnat într-un șanț de pe marginea drumului. În mijlocul de transport se aflau 41 de ...[citește_toată_știrea]

22 Martie 2023, 09:30
(14141 vizualizări - 0 comentarii)


IȘJ Ialomița: Peste 2000 de elevi au participat la simularea Evaluării Naționale

Potrivit unui comunicat al Inspectoratului Școlar Județean Ialomița, la nivelul județului nostru, simularea Evaluării Naționale s-a desfășurat în 78 de unități școlare, înregistrând 2265 de elevi înscriși ...[citește_toată_știrea]

21 Martie 2023, 18:30
(16539 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Luni, 27 martie 2023, termen limită pentru depunerea unor declarații fiscale

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că, luni, 27 martie 2023, este termenul de depunere a următoarelor declarații fiscale: Formularul 100 ...[citește_toată_știrea]

21 Martie 2023, 12:30
(14000 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Adeverințe pentru solicitanții schemei de ajutor de stat în sectorul creșterii animalelor

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) a demarat eliberarea de adeverințe pentru solicitanții schemei de ajutor de stat în sectorul creșterii animalelor, reglementată de HG nr.1179/2 ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2023, 19:10
(13179 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Număr unic la dispoziția tuturor clienților

RAJA Constanța: Număr unic la dispoziția tuturor clienților

Interacțiunea cu utilizatorul serviciilor de alimentare cu apă și/sau de canalizare este extrem de importantă pentru RAJA Constanța. De aceea, serviciul de Call Center pus la dispoziția ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2023, 17:15
(13070 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Spațiul Privat Virtual, obligatoriu

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii persoane juridice, asocierile și alte entități fără personalitate juridică, precum și persoanele fizice care desfășoară o ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2023, 13:40
(11015 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Antoine în «Suntem în urmă cu pregătirea, dar construim un grup puternic!» ciumpalacul în Memoriu pe tema poluării, depus de Asociația Ecologică Regională-«AER Muntenia Sud» la Prefectura Ialomița @PREDA în Episcopia Sloboziei și Călărașilor reclamă, din nou, lipsa de intervenție a autorităților în problema poluării olfactive din Slobozia! Mary în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Mary în Memoriu pe tema poluării, depus de Asociația Ecologică Regională-«AER Muntenia Sud» la Prefectura Ialomița #pasajladrajna în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Cetatean în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă SPERANȚA în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Rodica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere as în Curtea de Conturi a României reclamă «slaba gestionare a patrimoniului» la Direcția Județeană pentru Sport Ialomița georgica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere vasilica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Ilie Palarie în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere PREDA în Episcopia Sloboziei și Călărașilor reclamă, din nou, lipsa de intervenție a autorităților în problema poluării olfactive din Slobozia! gica în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Gigel în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...