Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

POLITICĂ

«Victor Moraru a greșit!»

La judecata Comitetului Executiv al PSD Ialomița

«Victor Moraru a greșit!»

bonus: DREPT LA REPLICĂ

Acuzațiile făcute de Victor Moraru la adresa organizației PSD Ialomița atrag repercusiuni. Joi, 6 iunie 2019, la orele 16,00, el va da explicații Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Am pledat întotdeauna pentru unitate în cadrul filialei. Victor Moraru a greșit!» a declarat președintele PSD Ialomița, Marian Pavel, în cadrul unei conferințe de presă.

Declarațiile costă Președintele Consiliului Județean Ialomița, Victor Moraru riscă să fie sancționat pentru acuzațiile făcute împotriva propriei Organizații. El a declarat public că există lideri PSD angrenați în ceea ce domnia sa a numit «sistemul mafiot mizerabil». Ca reacție la aceste declarații, președintele PSD Ialomița, Marian Pavel a precizat în cadrul unei conferințe de presă că Victor Moraru va trebui să explice ce a declarat în cadrul unei ședințe a Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Am pledat întotdeauna pentru unitate în cadrul filialei. Victor Moraru a greșit! Trebuia să discute aici, cu noi, despre problemele pe care le are... El este președintele Consiliului Județean Ialomița susținut de PSD. Astăzi, în cadrul CEx, Victor Moraru va trebui să dea niște explicații pentru declarațiile sale... O eventuală sancționare a sa nu ține de voința mea! Vom hotărî împreună ce e de făcut...» a declarat Marian Pavel, printre altele. Surse din cadrul PSD au confirmat faptul că, pentru declarațiile sale, Victor Moraru riscă retragerea sprijinului politic. Reamintim că nu este prima dată când Victor Moraru face acuzații belicoase despre Organizația PSD Ialomița. El a declarat, cu diferite ocazii, că «nu lucrează cu penalii partidului» și că «unii primari PSD sunt proști, incompetenți și corupți». Poziția președintelui PSD Ialomița, Marian Pavel a fost susținută și de deputatul Ștefan Mușoiu, președintele executiv al Organizației, precum și de Costel Brateș, secretarul general al PSD Ialomița.

DREPT LA REPLICĂ
CĂTRE,
ZIARUL INDEPENDENT

Municipiul Slobozia, bld. Chimiei, nr. 10, Club Tineret, județul Ialomița
Redacție: Slobozia, str. C.D. Gherea, nr. 2, et. 2
În ziarul local Independent și pe site-ul publicației dumneavoastră a fost postat un articol, în data de 06.06.2019, cu titlul „La judecata Comitetului Executiv al PSD Ialomița. «Victor Moraru a greșit!».
În cadrul articolului se acredi­tează ideea că Victor Moraru a declarat cu diferite ocazii că «unii primari PSD sunt proști, incompetenți și corupți».
Consider că aceste afirmații sunt neadevărate, fiind speculații prin intermediul cărora îmi aduceți atingere gravă imaginii publice și induceți în eroare cititorii dumneavoastră, drept pentru care, în vederea respectării deontologiei profesionale și a corectei informări a opiniei publice, vă solicit să pu­blicați următorul
DREPT LA REPLICĂ:
Cu privire la articolul în care îmi atribuiți afirmațiile meționate mai sus, eu, Victor Moraru afirm cu toată responsabilitatea că nu mi-am permis niciodată să fac astfel de afirmații la adresa primarilor PSD, mai ales ca majoritatea dintre ei îmi sunt colegi de partid și de administrație de ani de zile și cu care am relații oneste de colaborare, în deplin acord cu atribuțiile legale cu care am fost investiți fiecare dintre noi, pentru îndeplinirea obiectivelor de interes județean reieșite din nevoile real identificate la nivelul comunităților locale.
În consecință, apreciez că aserțiunile autorului sunt neconforme cu realitatea și ele nu urmăresc decât același scop principal al campaniei purtată de ziarul Independent (?!) de a-mi crea o imagine negativă, de a mă discredita prin denigrare continuă și departe de orice dorință de respectare a deontologiei profesionale și de informare corectă a opiniei publice.
De asemenea, pentru a dovedi că minciuna are picioare scurte, v-am solicitat să îmi prezentați dovada faptului că eu aș fi făcut acele afirmații la adresa primarilor PSD, lucru pe care bineînțeles că nu 1-ați putut demonstra, încălcând reguli elementare ale onestității și obiectivității jurnalistice.
Pentru considerentele de mai sus, vă solicit să publicați acest drept la replică în aceleași condiții că articolul invocat în vederea rectificării informațiilor prezentate opiniei publice, deoarece acestea nu sunt conforme realității și sunt de natură să aducă atingere imaginii persona­le și a autorității pe care o conduc.
În cazul nepublicării acestui drept la replică, îmi rezerv dreptul să acționez în conformitate cu normele legale în materie.
VICTOR MORARU

6 Iunie 2019, 18:40 (7626 vizualizări - 14 comentarii)

Citiți și:
Ion Măiță, candidatul PSD la funcția de primar al orașului Amara
«Guvernarea locală este o muncă de echipă!»
«Dacă mi se va cere, voi candida la funcția de președinte al Consiliului Județean!»
Parlamentarii PSD au inițiat un proiect de lege pentru despăgubirea fermierilor
«Abuzații de serviciu» ai PSD Ialomița

Comentariile cititorilor:


pentru sabina:
(12 Iunie 2019, 02:57)
ce inseamna pentru sabina un partid de ,, batrani si  senili'' Varianta cu care defilati incostienti adica ,,promovati tineretul'' uitativa in toata politica europeana/ mondiala care este media de varsta si parcursul/performanta profesionala a celor care conduc destinul unui popor/tara/natiune etc. in cazul asta eliminati va fizic parintii bunicii si strabunicii si rezolvati problemele cu promovarea tineretului ca peste 15 ani veti avea aceeasi soarta din partea muciosilor de azi. vai de voi si apoi de noi!
vasile:
(11 Iunie 2019, 15:01)
sfat pt dnul pavel : jos cu moraru daca vreti ca psd-ul sa renasca. va rog sa va ganditi bine la acest aspect
slobozean:
(10 Iunie 2019, 18:27)
"Intarata-i drace ..." cand sunt imaculati , cand sunt ca din troaca porcilor, fiecare dupa cum are interes. Sictir !
1 plus 2:
(7 Iunie 2019, 18:07)
in poza se vede 1 puscarias si inca 2 puscariabili. Doamne ajuta !
vio:
(7 Iunie 2019, 13:41)
Cred ca in scurt timp Moraru va deveni istorie, stie partidul cind sa il articuleze pe acest increzut, impertinent. Vine timoul cind va fi executare finala pentru Moraru.Desi acum are morcovul in c.r mister, sta cuminte sa nu il execute partidul.Dar partidul o sa i dea latul sigur, asta daca nu va pleca in alta barca. Cred ca acum nu stie cum sa isi faca carte idiotul, dar oricum latul se scrie in jurul lui.Asteptam cu nerabdare, finalul acestui nemernic.
istorie:
(7 Iunie 2019, 12:36)
ultimele spasme ale pisdeului....au ramas tot la stadiul de amenintare, razbunare egal sistem mafiot mizeerabil.dl moraru spuse adevarul, ce va agitati?/s a imputinat numarul primitorilor de sacose, duceti va de unde ati venit, poporul nu va mai vrea, nu v-a vrut niciodata, sunteti penibili si penabili
RELU:
(7 Iunie 2019, 11:57)
Hei dragilor PSD isti ,alegerile europarlamentare v-au dat un semnal.Dati-va la fund,nu va mai imbatati cu stafii ale comunismului. Suflul nou din stanga,vine de la Pro Romania. Nu va mai considerat pe scena unici.Ati pierdut , v-ati ridicat pe cadavre si acestea au intrat in putrefactie.Vreti sa improspatati pertidul ,cu ce ? Tinerii vostri nu au niciun crez .Evolutia si improspatarea se face cu constiinte si idei aduse de cei care au lucrat,lucreaza si revin din strainatate. Ei aduc cultul muncii,dorinta de transformare,cinstea ,corectitudinea contractelor prin strangeri de mana. Ce ati invatat voi pe tinerii care vreti sa va reimprospateze partidul fantoma ? -cum sa se eschiveze si sa pacaleasca pe cei slabi in gandire,pe cei fara idei de progres adevarat ?
Spuneti de Moraru , nu an nimic cu el,dar cred ca s-a saturat de tracasari ,cred ca din deplasarile facute des pe alte meleaguri,a inteles esentialul ,pe care voi il negati. A inteles ca in ProRomania evolutia este corecta si modernista.Dragilor infatuati,daca nu sunteti convinsi ca ProRomania este un pardid care aduce un suflu nou,stati la coada istoriei.Veti primi aprecieri ca ati incercat cu pretul scump platit de romanii nostri , dar nu ati reusit.
Diana:
(7 Iunie 2019, 11:34)
Asta cam asa e cu cel din dreapta sefului....... Musoiu un om ieftin , fara coloana vertebrala , care e foarte slugarnic. De la Ciuperca, pe urma Neacsu si acum Pavel. Omu e stergar, nu mai are ce cauta
@Haiduc :
(7 Iunie 2019, 10:15)
Acum mi-a picat fisa.... sunt supărați pe Moraru pt.ca l-a pus la plata pe Dl.Profesor....Si acum dl.Profesor este iar sforarul sef...
Varvara:
(7 Iunie 2019, 09:58)
Foarte grava si adevarata afirmatia lui Moraru.A baut apa dupa Tariceanu-ala mai berbec:a recunoscut ca niciodata nu a facut ceva legal.Oare le pun ceva"serviciili"in cafelute si au inceput sa spuna adevarul??Don Moraru,vei fi sanctionat in CpEx sa mergi cu rotile lasate la 1.6atm,luna iunie,sa nu folosesti aerul conditionat la birou si sa mananci fara paine 7 zile.Dealtfel nu vei mai primi nici zahar la cafea,la sediul central,sa vii cu pliculetele de acasa.Sa iti fie rusine pentru afirmatia ta!(dar de unde naiba ai avut ideea cu"mafioti"??)
@Haiduc:
(7 Iunie 2019, 01:33)
Mie imi place de cel din dreapta Sefului, a pupat 15 ani ... Domnului Profesor, iar acum, ce sa vezi pupa .... Printului de Lazar. 
Aruncati filfizonul de la masa, faceti si altora loc.
Yo:
(6 Iunie 2019, 22:59)
Nu a invatat nimic Pavel! Nu o sa faca ordine in ograda... Doar amenintari si atat! Pe vremea lu Neascu era disciplina totala. Cand aparea la orizont se facea liniste. Ala a fost sef adevarat! "Marian al nostru" e moale... Neascu sta in loja si rade de circul din psd... asteptam transferurile
Tandarean:
(6 Iunie 2019, 20:54)
Moraru are dreptate, sunt primari PSD, care sunt penali, prosti, corupti si incompetenti, care culmea sunt si sustinuti.
Sabina:
(6 Iunie 2019, 19:57)
Nu stiu de ce se mai bate moneda cu Moraru, cand se stie ca dupa pierderea presendentiei partidului, este pe linie moarta. E cu un picior pe la Pro Romania. Nu inteleg de ce Marian Pavel nu pune piciorul in prag , sa faca curatenie generala in partid. Moraru out, Stoica out in primul rand. Si sa inceapa reimprospatarea filialei si sa aduca un suflu nou .....tineret domnu Marian! Invatati ceva din votul din 26 mai, ca altfel o sa ramana doar un partid de batrani si de oameni senili. Apucati si urcati-va pe valul nou care a venit si incepeti reconstructia partidului, daca nu, veti fi istorie la anu. Succes Marian Pavel...... alegatorii sunt cu ochii pe voi.

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Vineri 19 Iun 2026
296 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

AJOFM Ialomița: 105 locuri de muncă vacante

Potrivit datelor statistice ale Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița, la nivelul județului, joi, 27 martie 2014, sînt disponibile 105 locuri de muncă. Cele mai multe posturi sînt rezervate ...[citește_toată_știrea]

27 Martie 2014, 09:20
(5080 vizualizări - 0 comentarii)


Căzănești: Patron cercetat pentru evaziune fiscală

Efectivele Serviciului de Investigare a Fraudelor cercetează administratorul unei societăți comerciale cu obiect de activitate construcții, un bărbat, de 42 de ani, din Căzănești, care este bănuit de comiterea ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 15:15
(7788 vizualizări - 2 comentarii)


Ialomița: Dispărută de la domiciliu

Ialomița: Dispărută de la domiciliu

Polițiștii de Investigații Criminale au fost sesizați cu privire la faptul că o tînără de 20 de ani a dispărut de la domiciliu. Din cercetările efectuate de polițiști s-a stabilit că persoana dispărută ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 13:50
(7156 vizualizări - 3 comentarii)


Campania «Hai pe net! 2014»

Campania națională de incluziune digitală «HAI PE NET! 2014», organizată de Fundația EOS Romania (www.eos.ro.) în parteneriat cu telecentre, biblioteci publice, școli, Puncte de Acces Public la Informație ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 12:45
(7034 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 98 de infracțiuni într-o singură zi

Marți, 25 martie 2014, polițiștii rutieri și de ordine publică au acționat pe arterele rutiere județene pentru constatarea de contravenții și prevenirea, respectiv combaterea infracțiunilor rutiere. Polițiștii ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 12:20
(7610 vizualizări - 0 comentarii)


Stelnica: Braconieri prinși cu peștele în sac

Marți, 25 martie 2014, efectivele Secției Rurale Stelnica au organizat și desfășurat o acțiune pe linia prevenirii și combaterii infracțiunilor ce se pot comite în domeniul pisciculturii. Cu această ocazie ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 11:20
(8459 vizualizări - 0 comentarii)


Mihail Kogălniceanu: Hoți de cablu telefonic

Polițiștii cercetează patru bărbați, cu vîrste cuprinse între 19 și 43 de ani, toți domiciliați pe raza comunei Mihail Kogălniceanu, bănuiți de comiterea infracțiunii de furt calificat. În fapt, în cursul ...[citește_toată_știrea]

26 Martie 2014, 10:15
(16053 vizualizări - 20 comentarii)


Incendiu la Gheorghe Lazăr

Incendiu la Gheorghe Lazăr

Un incendiu a izbucnit în dimineața zilei de joi, 20 martie 2014, în jurul orei 9,30, la locuința unui cetățean din localitatea Gheorghe Lazăr. Alertați, pompierii de la Garda Slobozia s-au deplasat la ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2014, 11:25
(6590 vizualizări - 0 comentarii)


«Artă populară și tradiție folclorică» la Săveni

Centrul Județean pentru Conservarea și Promovarea Culturii Tradiționale Ialomița, în colaborare cu Consiliul Local Săveni organizează marți, 25 martie 2014, ora 12,30, la Căminul Cultural din satul Frățilești ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2014, 10:20
(8959 vizualizări - 0 comentarii)


50 locuri de muncă pentru lucrători în agricultură, la recoltarea de mazăre în Danemarca și Portugalia

În luna aprilie 2014, la Slatina, un angajator danez va organiza o preselecție pentru sectorul agricol din Danemarca și Portugalia, pentru o perioadă de 3 luni. În ceea ce privește Danemarca, cazarea se ...[citește_toată_știrea]

20 Martie 2014, 09:15
(7750 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Șoferul beat a intrat cu mașina în pom!

Marți, 18 martie a.c., Poliția Fetești a fost sesizată cu privire la faptul că pe DN3B s-a produs un accident de circulație, în urma căruia o persoană a fost vătămată corporal. Din primele verificări, polițiștii ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 14:50
(5301 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Program de activități prilejuite de «25 Martie-Ziua Poliției Române»

Sărbătorită în fiecare an la data de 25 martie, Ziua Poliției Române va fi marcată la nivelul Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița printr-un program de activități de apropiere a cetățeanului ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 11:15
(8361 vizualizări - 1 comentariu)


Moaștele Sfântului Gheorghe, la Catedrala din Urziceni

Moaștele Sfîntului Gheorghe, la Catedrala din Urziceni

Cu binecuvîntarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, episcopul Sloboziei și Călărașilor, în perioada 27-30 martie 2014, vor fi aduse spre închinare Moaștele Sfîntului Mare Mucenic Gheorghe, la Catedrala ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 09:50
(6253 vizualizări - 2 comentarii)


Slobozia: Prins la furat în flagrant

Un slobozean a fost prins de jandarmi în timp ce sustrăgea componente metalice. Duminică, 16 martie a.c., în jurul orei 11,00, jandarmii din cadrul grupei de intervenție Slobozia au fost sesizați de un ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 09:20
(7928 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia furt


AJOFM Ialomița: Peste 9000 de șomeri înregistrați

La sfîrșitul lunii februarie 2014, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița se aflau înregistrați 9015 șomeri, din care 3354 șomeri indemnizați, respectiv 5671 șomeri neindemnizați ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 08:40
(4914 vizualizări - 0 comentarii)


Săveni: Întrunire a Comitetului pentru Situații de Urgență

Săveni: Întrunire a Comitetului pentru Situații de Urgență

La solicitarea prefectului Gigi Petre, în dimineața zilei de marți, 18 martie 2014, membrii Grupului de Suport Tehnic nr. 1-Inundații, fenomene meteorologice periculoase și accidente la construcțiile hidrotehnice ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 08:15
(5426 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Trupurile neînsuflețite a doi bărbați înecați, recuperate de pompieri

În dimineața zilei de sîmbătă, 15 martie 2014, pompierii ialomițeni au fost solicitați să intervină pentru recuperarea trupului unui bărbat din apele rîului Ialomița, de pe raza comunei Balaciu, sat Crăsanii ...[citește_toată_știrea]

19 Martie 2014, 08:05
(9970 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Interlopi arestați preventiv la solicitarea procurorilor

Procurorii din cadrul Parchetului de pe lîngă Judecătoria Urziceni au reușit să probeze activitatea infracțională a numiților RUPIȚĂ VIOREL, zis Viscal, RUPIȚĂ CONSTANTIN ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2014, 14:20
(8583 vizualizări - 1 comentariu)


anunț angajare

Consiliul Local al comunei Ograda, județul Ialomița, organizează la data de joi, 17 aprilie 2014, orele 10,00, concurs pentru ocuparea unui post de șofer pentru microbuzul transport elevi .
Condițiile de participare:
-candidatul să fie cetățean român;
-candidatul să nu fi suferit vreo condamnare pentru fapte care l-ar face incompatibil cu exercitarea atribuțiilor scoase la concurs;
-candidatul să dețină permis de conducere categoriile B, C, D, E;
-candidatul  să dețină atestat de transport persoane;
-vechimea în specialitate de minim 10 ani.
Dosarul se va depune la sediul Consiliului Local al comunei Ograda pîna la data de 15 aprilie 2014, orele 16,00, și va cuprinde:
-cerere de participare la concurs;
-copii de pe actele de studii și carnetul de muncă;
-copie de pe actul de identitate și permisul de conducere;
-cazier judiciar ;
-adeverință medicală de la medicul de familie (apt medical);
-curriculum vitae.

14 Martie 2014, 13:10


Alege o carieră în cadrul Administrației Naționale a Penitenciarelor

În perioada 17-28 martie 2014, Administrația Națională a Penitenciarelor va demara campania de informare și recrutare privind înscrierea la instituțiile de învățămînt pentru formarea angajaților din sistemul ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2014, 11:15
(5791 vizualizări - 2 comentarii)


Munca la negru, amendată de inspectorii ITM Ialomița

În perioada ianuarie-februarie 2014, inspectorii Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au demarat ample acțiuni de control pe linia prevenirii muncii la negru și securității și sănătății în muncă ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2014, 10:10
(7930 vizualizări - 0 comentarii)


Țăndărei: Proiectil descoperit în curtea casei

Descoperire mai puțin obișnuită în curtea unui localnic din Țăndărei. Omul săpa în grădină moment în care a scos din pămînt un proiectil de calibrul 85 de mm. Speriat, a sunat imediat la 112. La fața locului ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2014, 09:02
(6589 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiune de amploare a polițiștilor

Activitățile preventive organizate de polițiștii ialomițeni au continuat în această perioadă. Oamenii legii au supravegheat traficul rutier și au asigurat un climat de ordine și liniște publică pe toată ...[citește_toată_știrea]

14 Martie 2014, 08:00
(5489 vizualizări - 1 comentariu)


Movila: Tragedie pe șosea

Doi tineri, de 27 și 31 de ani, și-au pierdut viața într-un accident rutier în dimineața zilei de miercuri, 5 martie 2014. Autoturismul în care se aflau a intrat într-un pom de pe marginea drumului... ...[citește_toată_știrea]

5 Martie 2014, 15:40
(7780 vizualizări - 7 comentarii)

Taguri: Movila accident


Urziceni: Conducea cu o alcoolemie de 1,33 miligrame alcool pur în aerul expirat

Un șofer din Bărcănești s-a ales cu dosar penal după ce a fost prins băut la volan. Bărbatul avea o alcoolemie de 1,33 miligrame alcool pur în aerul expirat. Bărbatul a fost identificat în urma unei acțiuni ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 14:15
(9301 vizualizări - 0 comentarii)


Poliția Rutieră Ialomița: Amenzi record aplicate de polițiști

Polițiștii Serviciului Rutier Ialomița au continuat acțiunile de prevenire a evenimentelor în trafic. În urma verificărilor, oamenii legii au amendat cu 95000 de lei peste 400 de șoferi prinși în ilegalitate ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 13:05
(5102 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: «Restul», o nouă metodă pusă în practică de escroci

După metoda «Accidentul», escrocii apelează la o nouă practică prin care încearcă să-și păcălească victimele. Denumită de anchetatori «Restul», prin această metodă infractorii merg în magazine, doresc să ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 12:10
(9404 vizualizări - 0 comentarii)


APIA Ialomița: S-a deschis sesiunea pentru subvențiile de sprijin pe suprafață

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură a dat startul campaniei de primire a cererilor de plată pentru schemele/măsurile de sprijin pe suprafață. Pentru a beneficia de sprijinul financiar pe ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 10:20
(12468 vizualizări - 0 comentarii)


Șoselele din Ialomița, scăldate în sînge. Un mort și cinci răniți!

Primul week-end al primăverii a adus moarte pe șoselele din Ialomița. În urma a trei accidente rutiere, o persoană a murit și alte cinci au fost rănite. Victimele au fost transportate la spital pentru acordarea ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 09:10
(7750 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Șanse în plus pentru obținerea unui loc de muncă

Reprezentanții Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița anunță organizarea unei noi ediții a Bursei Generale a Locurilor de Muncă. Evenimentul se va desfășura în data de 28 martie 201 ...[citește_toată_știrea]

4 Martie 2014, 08:05
(9299 vizualizări - 6 comentarii)


Ultimele comentarii
Dan în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! OK dar.. în «USR are obligația morală să aplice propriile standarde de integritate!» dan în Blocuri pentru tinerii specialiști în Educație și Sănătate, la Fetești Aur în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! cetatean în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Pt Zanfir în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! ZANFIR în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! ozzy ada în Lipsa fondurilor întârzie reparația podurilor din județul Ialomița Gigel în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetățean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetatean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! patrik în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Coleg în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Xenia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Dan în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! antonia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! de la ANAF în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Lelia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! @alegator în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...