Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

A fost semnată recepția lucrărilor de modernizare a Ambulatoriului Spitalului Județean Slobozia

A fost semnată recepția lucrărilor de modernizare a Ambulatoriului Spitalului Județean Slobozia

Administrația județeană anunță semnarea procesului-verbal de recepție a lucră­rilor de modernizare a Ambulato­riului Spitalului Județean de Urgență Slobozia. Lucrările ar fi trebuit încheiate cu 2 ani în urmă, dar din cauza nerespectării procedurilor și legislației în domeniul securității la incendiu, termenul de finalizare a proiectului a fost amânat de mai multe ori. Consiliul Județean Ialomița estimează faptul că investiția a costat 26,7 milioane de lei, fondurile fiind acordate de Uniunea Europeană.

 

În sfârșit, recepția! «Un pas important pentru sănătatea județului Ialomița! A fost semnat procesul-verbal de recepție al proiectului „Reabilitarea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia“. Acesta este al doilea proiect finalizat dintre cele patru proiecte implementate la spitalul județean!»... [citește_tot_articolul]

10 Decembrie 2025, 07:55 (2693 vizualizări - 5 comentarii)

EVENIMENT

Consiliul Județean Ialomița cere recepția Ambulatoriului spitalului din Slobozia

Consiliul Județean Ialomița cere recepția Ambulatoriului spitalului din Slobozia

La mai bine de 2 ani distanță de la momentul în care ar fi trebuit să primească primii pacienți, Ambulatoriul de Specialitate al spitalului din Slobozia încă nu este finalizat. Teoretic, lucrările s-au terminat, dar problemele abia acum încep să apară. Cel puțin în ceea ce privește si­guranța la incendiu. Consiliul Județean Ialomița și reprezentanții Spitalului Județean de Urgență Slobozia vor ca pe 18 noiembrie 2025 să solicite aprobarea recepției investiției, dar totul depinde de ceea ce specialiștii în securitate la incendiu din cadrul Inspectora­tului pentru Situații de Urgență «Barbu Catargiu» al Județului Ialomița, alături de cei ai Inspectoratului... [citește_tot_articolul]

12 Noiembrie 2025, 09:50 (3164 vizualizări - 2 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Controale medicale pe liste de așteptare în Ambulatoriul Spitalului Județean Slobozia

Controale medicale pe liste de așteptare în Ambulatoriul Spitalului Județean Slobozia

Persoanele care au nevoie de consultații medicale în cabinetele Ambulatoriului de specialitate al Spitalului Județean de Urgență Slobozia trebuie să aștepte între 2 și 6 luni pentru o programare. Cei pentru care timpul este esențial pot beneficia însă contracost de servicii medicale în cadrul clinicilor private. Fără să mai surprindă pe nimeni, situația este ge­nerată de lipsa medicilor.

 

Liste de așteptare foarte lungi În timp ce Ministerul Sănătății promovează serviciile medicale prespita-licești, considerându-le esențiale, medicii care... [citește_tot_articolul]

7 August 2025, 09:55 (22920 vizualizări - 19 comentarii)

EVENIMENT

Construcția Ambulatoriului Spitalului Orășenesc Țăndărei, aproape de final

Construcția Ambulatoriului Spitalului Orășenesc Țăndărei, aproape de final

Administrația locală din Țăndărei anunță că, în cel mai scurt timp, se va realiza recepția Ambulatoriului din curtea Spitalului Orășenesc Țăndărei. «Mă bucur să vă anunț că lucrările sunt realizate în proporție de aproximativ 95%, iar evoluția este una foarte bună!» susține Cristian Roman, primarul orașului Țăndărei.

 

Investiție de 3 milioane de euro Valoarea totală a proiectului este de aproximativ 3 milioane de euro, finan­țarea fiind asigurată cu fonduri europene, prin intermediul ADR Sud Muntenia. Es­timăm că lucrările vor fi finalizate complet... [citește_tot_articolul]

14 Iunie 2025, 10:10 (2252 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ambulatoriul spitalului din Slobozia, tot mai aproape de redeschidere

Ambulatoriul spitalului din Slobozia, tot mai aproape de redeschidere

bonus: Posturi blocate pentru angajarea personalului medical auxiliar

O dată cu încheierea mandatului de parlamentar, în luna decembrie 2024, Liviu Patrichi a revenit în funcția de mana­ger al Spitalului Județean de Urgență Slobozia. Acesta a vorbit public despre planurile pe care le are în ceea ce privește dezvoltarea unității medicale în acest an. «Prioritatea noastră este redes­chiderea Ambulatoriului!» susține Liviu Patrichi, managerul Spitalului Județean de Urgență Slobozia.

 

Șanse mari pentru redeschiderea Ambulatoriului O dată cu revenirea în funcția de manager al Spi­talului Județean... [citește_tot_articolul]

19 Ianuarie 2025, 09:40 (2364 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Consultații cu programare la Ambulatoriul Spitalului Județean de Urgență Slobozia

Consultații cu programare la Ambulatoriul Spitalului Județean de Urgență Slobozia

Lucările de modernizare a Ambulatoriului Spitalului Județean de Urgență Slobozia au determinat reprezentanții unității medicale să găsească soluții pentru a se reuși oferirea de consultații pacienților. Astfel, cabinetele din Ambulatoriu au fost mutate, până la finalizarea proiectului de reabilitare, în clădirea Spitalului Slobozia. Pentru pacienții care au nevoie de consultații, unitatea me­dicală a creat un sistem de programări on-line sau telefonic, astfel încât oamenii să nu aștepte pentru a primi îngrijirile medicale de care au nevoie.

Proiect în plină desfășurare... [citește_tot_articolul]

10 Iulie 2021, 13:10 (11668 vizualizări - 7 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Relocarea cabinetelor din Ambulatoriul Spitalului Județean de Urgență Slobozia

Relocarea cabinetelor din Ambulatoriul Spitalului Județean de Urgență Slobozia

«După cum am mai anunțat în luna martie a anului curent, au început lucrările de consolidare, renovare și modernizare ale Ambulatoriului de Specialitate din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia... [citește toată știrea]

11 Iunie 2021, 11:10 (4191 vizualizări - 0 comentarii)

EVENIMENT

Relocarea cabinetelor medicale ale Ambulatoriului Spitalului Slobozia, misiune imposibilă pentru autorități

Relocarea cabinetelor medicale ale Ambulatoriului Spitalului Slobozia, misiune imposibilă pentru autorități

bonus: Centrul de Transfuzie Sanguină Ialomița, studiu de caz

Modernizarea Ambulato­riului Spitalului Ju­dețean de Urgență Slobozia dă peste cap activitatea cabinetelor medicale din incinta sa. Consiliul Județean Ialomița pare că nu are soluții în privința relo­cării acestor spații, iar orice demers în acest sens implică o creștere a cheltuielilor. Situația este generată de faptul că, în proiectul inițial de lucrări, nu a fost cuprins un plan de relocare. «Facem totul din mers!» a explicat Alexandru Potor, administratorul public al județului.

Se caută soluții În anul 2019, Consiliul Județean Ialomița a semnat contractul de finanțare pentru modernizarea... [citește_tot_articolul]

12 Aprilie 2021, 15:20 (9250 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ambulatoriu nou în vara anului 2021 la Spitalul Municipal «Anghel Saligny» Fetești

Investiție în Sănătate

Ambulatoriu nou în vara anului 2021 la Spitalul Municipal «Anghel Saligny» Fetești

Cel mai ambițios proiect finanțat de Uniunea Europeană la Fetești începe să prindă contur. Autoritățile locale au dat asigurări că, din vara anului viitor, Ambulatoriul Spitalului Municipal «Anghel Saligny» Fetești va fi funcțional. Astfel, oamenii din oraș, dar și cei din comunitățile apropiate Feteștiului nu vor mai fi nevoiți să meargă la București sau Constanța pentru investigații medicale. Cu o valoare de 10,6 milioane de lei, proiectul implică amenajarea Ambulatoriului din cadrul Spitalului Fetești, dar și dotarea cu aparatură medicală performantă. «Datorită acestei investiții calitatea actului medical la Fetești se va îmbunătăți!» a declarat Laurențiu Șonchereche, primarul municipiului... [citește_tot_articolul]

13 Decembrie 2020, 11:15 (5605 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Fără donații pentru medicii din Policlinica Spitalului Slobozia

Asociația «Ajutor pentru Sănătate Ialomița», mazilită la comanda Ministerului Sănătății

Fără donații pentru medicii din Policlinica Spitalului Slobozia

De o săptămînă, medicii care ofereau consultații în Policlinica Spitalului Județean de Urgență Slobozia nu mai încasează sporuri salariale sub formă de donații! Decizia a fost impusă de Ministerul Sănătății, ca urmare a auditului efectuat în urmă cu o lună. Oficialii veniți de la București au cerut încetarea oricăror raporturi de colaborare între unitatea medicală și Asociația «Ajutor pentru Sănătate Ialomița», entitatea creată special pentru a permite acest sistem de plată al doctorilor. De acum, pacienții vor beneficia de asistență medicală în ambulatoriu pe baza bonurilor de ordine și a numărului de consultații decontate de Casa Județeană de Sănătate. Dacă s-a depășit limita, bolnavii vor fi... [citește_tot_articolul]

17 Februarie 2014, 10:40 (10082 vizualizări - 10 comentarii)

Sâmbătă 27 Iun 2026
287 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

AJFP Ialomița: Ministerul Finanțelor lansează o nouă emisiune «FIDELIS» de titluri de stat pentru populație

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomita informează că, în perioada 22 iunie-12 iulie 2021, persoanele fizice rezidente și nerezidente, cu vârsta peste 18 ani, pot subscrie prin intermediul ...[citește_toată_știrea]

23 Iunie 2021, 15:40
(3153 vizualizări - 0 comentarii)


Bucu: Tineri răniți într-un accident rutier

Doi tineri, de 25 și 29 de ani, au fost răniți într-un accident rutier, produs în dimineața zilei de marți, 22 iunie a.c., în zona localității Bucu. Din primele informații, șoferul, în vârstă de 25 de ani ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 18:55
(12406 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Bucu accident


IȘJ Ialomița: 1733 de elevi de clasa a VIII-a au susținut prima probă a Evaluării Naționale

Evaluarea Națională a debutat marți, 22 iunie a.c., cu proba scrisă la Limba și Literatura Română. Potrivit Inspectoratului Școlar Județean Ialomița, la sesiunea din această vară a examenului s-au înscris ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 18:30
(4905 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: La volan în stare de ebrietate, în mini-vacanța de Rusalii

În perioada 19-21 iunie a.c., polițiștii ialomițeni au desfășurat ample acțiuni de verificare pe șoselele din județ. Astfel, trei șoferi s-au ales cu dosare penale, fiind depistați în trafic în stare de ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 17:30
(3693 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Ajutoare financiare pentru culturile de plante aromatice și legume

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură informează potențialii beneficiari că primește cereri de înscriere în Programele pentru susținerea producției de plante aromatice și legume în spații protejate ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 17:15
(2973 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Sancțiuni de 70 mii lei, aplicate de polițiști

În ultimele 24 de ore, polițiștii au intervenit la 84 de evenimente, dintre care 82 au fost sesizate pe numărul unic pentru apeluri de urgență 112, au constatat 8 infracțiuni și au aplicat 199 de sancțiuni ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 16:45
(2170 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: 23,621 milioane de lei, valoarea ajutorului de stat în sectorul creșterii animalelor

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA), prin Centrele Județene, informează că efectuează plata ajutorului de stat în sectorul creșterii animalelor. Suma totală autorizată la plată este ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 16:30
(4147 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: Niciun caz nou de COVID-19 în județul Ialomița!

Marți, 22 iunie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a rămas la 10789, nefiind înregistrat vreun caz nou față de ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2021, 16:00
(1650 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: Niciun caz nou de COVID-19 în județul Ialomița!

Luni, 21 iunie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a rămas la 10789, nefiind înregistrat vreun caz nou față de ziua ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2021, 17:10
(2802 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Campanie de vaccinare anti-COVID-19 «Orașul Vaccinează Satul»

Ialomița: Campanie de vaccinare anti-COVID-19 «Orașul Vaccinează Satul»

Echipa mobilă a Centrului de Vaccinare Nr. 2 din Slobozia, amenajat în incinta Centrului pentru Persoane Vârstnice «Răsărit în Amurg», din Slobozia, a dat startul unei campanii de vaccinare anti-COVID- ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2021, 17:00
(4350 vizualizări - 0 comentarii)


Ciochina: Două persoane rănite în urma unui accident rutier

Ciochina: Două persoane rănite în urma unui accident rutier

Luni, 21 iunie a.c., în jurul orelor 12,15, pompierii din cadrul Gărzii Slobozia au intervenit cu o autospecială de stingere cu apă și spumă, o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, la ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2021, 16:45
(2325 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Ciochina accident


Efectele Codului Portocaliu de ploi abundente în Ialomița

Efectele Codului Portocaliu de ploi abundente în Ialomița

Codul Portocaliu de precipitații abundente a creat probleme în mai multe zone din Ialomița. În ultimele 24 de ore, pompierii ialomițeni au intervenit în următoarele situații de urgență: în municipiul Fetești ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2021, 17:00
(2270 vizualizări - 0 comentarii)


Gura Ialomiței: Mașină răsturnată într-un șanț

Gura Ialomiței: Mașină răsturnată într-un șanț

Polițiștii și pompierii ialomițeni au intervenit în dimineața zilei de duminică, 20 iunie a.c., în jurul orei 4,00, în cazul unui accident rutier produs în zona localității Gura Ialomiței. Din verificările ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2021, 11:30
(2742 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 2 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Sâmbătă, 19 iunie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10788, cu 2 cazuri mai mult decât vineri, 18 iunie ...[citește_toată_știrea]

19 Iunie 2021, 16:35
(2507 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița, din nou Cod Portocaliu de ploi abundente

Ialomița, din nou Cod Portocaliu de ploi abundente

Administrația Națională de Meteorologie a emis o nouă avertizare Cod Portocaliu de ploi abundente și instabilitate atmosferică, printre județele afectate de fenomenele meteo numărându-se și Ialomița ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 19:35
(2646 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: După un accident, și-a făcut dreptate cu pumnii și picioarele

Un bărbat, de 45 de ani, din Fetești, s-a ales cu un dosar penal pentru «vătămare corporală din culpă» și «loviri și alte violențe». În ziua de joi, 17 iunie a.c., acesta a fost implicat într-un accident ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 19:25
(3068 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Expoziție foto-documentară la Muzeul Național al Agriculturii din România

Muzeul Național al Agriculturii din România va fi gazda unei expoziții de fotografii și documente, itinerată de Muzeul Național Cotroceni. Denumită «Regele Ferdinand I și reformele Marii Uniri. 100 de ani ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 19:15
(5609 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Programul casieriilor în mini-vacanța de Rusalii

Luni, 21 iunie 2021, a doua zi de Rusalii, casieriile RAJA și compartimentele care desfășoară activități de lucru cu publicul vor fi închise. Abonații pot folosi serviciile on-line pentru efectuarea plăților ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 19:05
(4346 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Acțiuni preventive ale polițiștilor

Polițiștii din Slobozia au discutat cu 100 de elevi ai Liceului Tehnologic «Alexandru Ioan Cuza» despre răspunderea penală a minorilor și siguranța în mediul on-line. Activitățile au fost susținute de ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 18:40
(2020 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: Niciun caz nou de COVID-19 în județul Ialomița!

Vineri, 18 iunie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a rămas la 10786, nefiind înregistrat vreun caz nou față de ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 17:10
(2950 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Termen scadent pentru depunerea Formularului 394

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că miercuri, 30 iunie 2021, este ultima zi în care se poate depune Formularul 394. Obligația depunerii acestui document ...[citește_toată_știrea]

18 Iunie 2021, 16:35
(1782 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Reținuți pentru «loviri și alte violențe»

Doi bărbați, de 30 și 44 de ani, din Slobozia, au fost reținuți pentru 24 de ore, în ziua de miercuri, 16 iunie 2021. Aceștia sunt principalii suspecți ai unui dosar penal deschis de polițiști ce are ca ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:50
(2993 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Mandate de executare a pedepsei, puse în aplicare de polițiști

Polițiștii din Urziceni au pus în aplicare două mandate de executare a pedepselor, emise de Judecătoria Fetești, pe numele a doi bărbați din oraș. Astfel, în ziua de miercuri, 16 iunie a.c., oamenii legii ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:35
(3125 vizualizări - 0 comentarii)


Borănești: S-a urcat la volan băut și fără permis

În ziua de miercuri, 16 iunie a.c., polițiștii din Coșereni au depistat în flagrant, pe raza comunei Borănești, un conducător auto ce se afla sub influența băuturilor alcoolice. Polițiștii au stabilit că ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:25
(2918 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Sprijin financiar pentru producătorii din sectorul viticol

Vești bune pentru producătorii din domeniul viniviticol. Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agicultură (APIA) pune în aplicare o nouă măsură pentru susținerea acestui sector. Astfel, în urma intrării ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:20
(4772 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Locuri de muncă vacante

Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița pune la dispoziția persoanelor aflate în căutarea unui serviciu 306 locuri de muncă. Cei interesați pot cere detalii suplimentare la sediul AJ ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:10
(3720 vizualizări - 0 comentarii)


Țăndărei: Bărbat din Cernavodă, cu permisul suspendat la volanul unei mașini sub sechestru

În ziua de miercuri, 16 iunie a.c., polițiștii din Țăndărei au identificat pe raza orașului un bărbat, de 67 de ani, din Cernavodă, care se afla ilegal la volan. Șoferul avea dreptul de a conduce suspendat ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 17:05
(4428 vizualizări - 0 comentarii)


«Ziua europeană a furturilor din locuințe», marcată la Slobozia și Fetești

«Ziua europeană a furturilor din locuințe», marcată la Slobozia și Fetești

Polițiștii Compartimentului Analiză și Prevenire a Criminalității Ialomița, împreună cu polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Slobozia, precum și polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Fetești ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 16:50
(2843 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: Niciun caz nou de COVID-19 în județul Ialomița!

Joi, 17 iunie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a rămas la 10786, nefiind înregistrat vreun caz nou față de ziua ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2021, 16:35
(1881 vizualizări - 1 comentariu)


AJFP Ialomița: 409,06 milioane de lei, colectate la bugetul de stat

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a realizat, în perioada ianuarie-mai 2021, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 409,06 milioane lei, cu 48,7 milioane ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2021, 17:05
(1625 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Urbanistul în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...