Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Autorizarea taxiurilor din Țăndărei, obiectul unui dosar penal trimis în judecată

Autorizarea taxiurilor din Țăndărei, obiectul unui dosar penal trimis în judecată

La finalul lunii mai 2022, în semn de protest, taxi­metriștii din Țăndărei au blocat parcarea din fața sediului Primăriei, solicitând prelungirea autorizațiilor acordate de administrația locală. În spatele protestului se ascunde însă o anchetă penală, începută în anul 2017 și finalizată recent, cu trimiterea în judecată a dosarului. Procurorii din Fetești, cei care au instrumentat cauza, susțin faptul că res­pectivele autorizații au fost eli­berate ilegal, cu sprijinul unui funcționar al Primăriei Țăndărei. Bărbatul a falsificat certificatele de înmatriculare ale mai multor automobile, pentru a putea eli­bera respectivele autori­zații. În prezent, acesta a fost suspendat din funcție, așa cum prevede... [citește_tot_articolul]

23 Iunie 2022, 10:55 (14744 vizualizări - 7 comentarii)

EVENIMENT

Primăria Țăndărei caută soluții «legale» pentru autorizarea firmelor de taximetrie

Primăria Țăndărei caută soluții «legale» pentru autorizarea firmelor de taximetrie

Luni, 30 mai a.c., administrația pu­blică din Țăndărei s-a confruntat cu un protest al taximetriștilor locali. Aceștia au blocat parcarea din fața instituției solicitând «soluții» pentru prelungirea autorizațiilor de transport în regim de taxi. Viceprimarul Traian Mitrea susține că «deblocarea situației se poate face doar prin respectarea legii».

Țăndărei rămâne fără taxiuri La nivelul orașului Țăndărei funcționează aproximativ 35 de taximetre. Situația acestora este reglementată din anul 2015 prin Regulamentul de organizare, funcționare și autorizare a activității de transport în regim... [citește_tot_articolul]

31 Mai 2022, 20:20 (33850 vizualizări - 26 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Directorul Laurențiu Ghiauru, reclamat la Minister pentru «comportament abuziv» și «practici instituționale ilegale»

Angajații Agenției pentru Protecția Mediului Ialomița se revoltă

Directorul Laurențiu Ghiauru, reclamat la Minister pentru «comportament abuziv» și «practici instituționale ilegale»

bonus: DREPT LA REPLICĂ

După aproape 10 ani de umilințe, angajații APM Ialomița reclamă la Ministerul Mediului comportamentul abuziv al directorului instituției, Laurențiu Ghiauru. Acesta este acuzat că are un comportament vulgar, își amenință colegii și adoptă decizii ilegale care ar favoriza anumiți agenți economici. În replică, Laurențiu Ghiauru susține că «sunt surprins de ceea ce aud...».

Mai bine mai târziu... Angajații APM Ialomița au înaintat către Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor, Agenția Națională pentru Protecția Mediului și Instituția Prefectului Ialomița o reclamație asumată în care îl... [citește_tot_articolul]

11 Februarie 2022, 10:20 (12840 vizualizări - 20 comentarii)

ANCHETĂ

100000 de euro pentru o toaletă și o centrală termică nefuncționale

«Sunt mulțumit de ce am făcut, chiar dacă nu se vede nimic!»-Marian Zamfir, primar Maia

100000 de euro pentru o toaletă și o centrală termică nefuncționale

bonus: La Maia morții semnează procese-verbale de recepție a lucrărilor

În anul 2016, administrația din comuna Maia a accesat, prin intermediul PNDL1, o investiție în valoare de 100000 de euro pentru mo­dernizarea unui corp de clădire în curtea școlii din localitate. La 2 ani și jumătate de la în­ceperea lucrărilor, investițiile sunt sistate, iar primarul Marian Zamfir este cercetat de către Poliția Urziceni ca urmare a unei sesizări a Prefec­turii Ialomița. În urmă rămân 200 de copii care tremură în frig de mai bine de 2 ani, cheltuieli nejustificate de 100000 de euro și falsuri groso­lane ale documentelor în baza cărora s-au făcut aceste investiții. A, era să uităm! Și o toaletă și o centrală termică care n-au funcționat niciodată, deși procesele-verbale de recepție... [citește_tot_articolul]

27 Ianuarie 2020, 09:55 (12373 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

POLARIS taxează asistații social ca persoane juridice

Gunoiul săracilor costă mai mult

POLARIS taxează asistații social ca persoane juridice

De-a lungul ultimelor luni, Independent a publicat o serie de articole care au reflectat modul în care firma POLARIS M Holding a preluat serviciul de gestionare a deșeurilor în Slobozia. De la lipsa autorizației de mediu, colectarea neselectivă a gunoiului și obligativitatea încheierii contractului individual cu locuitorii orașului, în defavoarea contractelor colective cu Asociațiile, firma POLARIS a reușit, ascunsă în spatele prevederilor Legii 101/2006, să «controleze» Consiliul Local, de a cărui autoritate s-a folosit ca să oblige slobozenii să încheie contracte, ca mai apoi să aștepte de la aceiași angajați ai Primăriei să-i amendeze pe... [citește_tot_articolul]

10 Martie 2015, 21:25 (11649 vizualizări - 7 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ialomița a cheltuit 12,2 milioane de lei în mod ILEGAL!

Camera de Conturi Ialomița constată

Ialomița a cheltuit 12,2 milioane de lei în mod ILEGAL!

Auditorii Camerei de Conturi Ialomița au făcut public raportul acțiunilor de control întreprinse în anul 2014, pentru exercițiul financiar aferent anului 2013. Filele care se regăsesc în documentul public abundă de nereguli privind cheltuirea nejustificată a banului public. Cifrele arată că abaterile financiare au o valoare de 12,2 milioane de lei, cu aproximativ un milion de lei mai mari decît cele înregistrate în timpul exercițiului financiar din anul 2012!

A crescut rata fondurilor cheltuite nelegal
Raportul în care se regăsesc toate aceste date a fost efectuat ca urmare a... [citește_tot_articolul]

10 Martie 2015, 15:45 (6809 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

ANCHETĂ

Anchetă la Inspectoratul Școlar Județean Ialomița pe proiectele PHARE

Polițiștii caută materiale didactice cumpărate cu bani europeni

Anchetă la Inspectoratul Școlar Județean Ialomița pe proiectele PHARE

În perioada 2004-2009, un număr de 15 unități de învățămînt din Ialomița au beneficiat de finanțări pe proiecte PHARE Tvet, pentru dotarea cu materiale didactice. Modul în care au fost utilizate echipamentele achiziționate cu bani europeni face obiectul unei anchete demarată de polițiștii ialomițeni. Ceea ce încearcă acum să descopere oamenii legii au relatat reporterii Independent în urmă cu 3 ani. La data respectivă, Independent dezvăluia faptul că mai multe obiecte de inventar, constînd în utilaje agricole pe care școlile ialomițene le-au primit prin derularea unor programe europene PH... [citește_tot_articolul]

17 Februarie 2015, 20:20 (15266 vizualizări - 12 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Ialomița: «1 Mai» la limita legii

Pentru unii ialomițeni, ziua de «1 Mai» nu a însemnat doar distracție cu mici și bere, ci și probleme cu legea. 200 de polițiști au fost la datorie în această mini-vacanță și au aplicat sancțiuni fără număr... [citește toată știrea]

2 Mai 2014, 12:45 (5536 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ANCHETĂ

Spitalul Județean Slobozia, vaca de muls a tandemului Olaru-Zamfir

Corpul de Control al Ministerului Sănătății a făcut publice rezultatele controlului

Spitalul Județean Slobozia, vaca de muls a tandemului Olaru-Zamfir

Numiți o ilegalitate oarecare. Trafic de influență? Achiziții publice ilegale? Angajări politice? Șpagă mascată? Totul a fost posibil timp de 3 ani și mai bine în cadrul Spitalului Județean Slobozia, sub conducerea lui Vasile Olaru și a juristului Vasile Zamfir. Nu o mai spunem noi «pe surse», ci o spune OFICIAL raportul Corpului de Control al Ministerului Sănătății...
Jaf la drumul mare Așteptat vreme de mai bine de o lună, raportul Corpului de Control al Ministerului Sănătății a confirmat situația catastrofală în care a fost lăsat Spitalul Județean de fosta conducere a acestei instituții... [citește_tot_articolul]

12 Martie 2014, 12:45 (32558 vizualizări - 45 comentarii)

Click aici

ANCHETĂ

«Danii» de 8 milioane de euro pentru latifundiarii ialomițeni

Materiale didactice din fonduri europene, scoase «la produs»

«Danii» de 8 milioane de euro pentru latifundiarii ialomițeni

Un număr record de materiale didactice, constînd în utilajele agricole cu care au fost dotate 7 Școli de Artă și Meserii din județ, au dispărut din inventarele Inspectoratului Școlar Ialomița. Oficialii Inspectoratului Școlar au descoperit, în urma unui control intern, faptul că respectivele materiale didactice au fost «donate» unor latifundiari locali. Tractoare, combine, remorci sau mașini de adunat fînul au părăsit ilegal curțile școlilor și au ajuns pe cîmpurile marilor agricultori... Totul printr-o simplă semnătură a unor procese-verbale de predare-primire! «Dania» a avut drept pretext «lipsa unui spațiu adecvat care să asigure securitatea și integritatea utilajelor», se arată într-un document... [citește_tot_articolul]

24 Octombrie 2012, 08:42 (8330 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

EVENIMENT

Ce vrăji au mai făcut primarii ialomițeni

Edilii locali vandalizează bugetele comunităților (II)

Cu bugete de subzistență și greutăți financiare incontestabile, primăriile din Ialomița reușesc o nouă performanță administrativă: acordarea de sporuri și prime ilegale! Constatarea aparține auditorilor Camerei de Conturi Ialomița și demonstrează cît a costat factura incompetenței administrațiilor locale în anul 2010...

Sporuri și prime ilegale
Haosul administrativ se regăsește cu succes în școlile comunale, unități aflate în subordonarea financiară a primăriilor. Iar cea mai frecventă dintre ilegalități vizează nimic altceva decît acordarea în masă de sporuri și prime total pe lîngă lege. Aceasta este constatarea sumară a controlorilor Cameri de Conturi Ialomița... [citește_tot_articolul]

5 Martie 2012, 10:40 (14426 vizualizări - 4 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Ialomița: Beți la volan, accidente, ilegalități

Sîmbătă, 11 decembrie, Poliția Fetești a fost sesizată despre faptul că pe raza municipiului s-a produs un accident de circulație soldat cu pagube materiale. În timp ce un bărbat, de 43 de ani, din localitate... [citește toată știrea]

14 Decembrie 2010, 18:02 (8754 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Administrația locală aplică legea după ureche

Ministerul Administrației și Internelor a confirmat disfuncționalitățile legislative din Ialomița

Administrația locală aplică legea după ureche

De 20 de ani administrația locală este prizoniera acelorași disfuncționalități și nereguli legislative. Conform principiului «Las’ că merge și așa!», legislația din domeniul administrativ este aplicată deficitar, interpretată greșit și, în cele mai fericite cazuri, ignorată. De la dispozițiile emise de primari pînă la hotărîrile de consiliu adoptate și de la activitatea secretarilor primăriilor și pînă la actele contabile emise, totul scîrțîie și trebuie corectat. N-o spunem noi, ci reprezentanții Ministerului Administrației și Internelor, prezenți în Ialomița timp de 10 zile pentru a verifica «modul în care autoritățile publice locale realizează atribuțiile delegate de stat».

De la vlădică pînă la opincă... [citește_tot_articolul]

9 Decembrie 2010, 10:13 (16713 vizualizări - 2 comentarii)

Vineri 26 Iun 2026
262 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

DSVSA Ialomița: 15 mai, ziua veterinarilor

În fiecare an, pe 15 mai, este serbată «Ziua Națională a Medicului Veterinar». Sărbătoarea a fost stabilită în cadrul celui de-al VI-lea Congres Național de Medicină Veterinară din 1994. S-a marcat astfel ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 17:08
(9730 vizualizări - 2 comentarii)


Unul dintre copii dispăruți din Urziceni, găsit în Gara de Nord

Minorul Matache Gabriel-Leonard, din Urziceni, sesizat ca dispărut la data de 6 mai a.c., a fost depistat și încredințat familiei. În urma cercetărilor efectuate, băiatul, în vîrstă de 14 ani, a fost depistat ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:53
(13853 vizualizări - 1 comentariu)


Ialomița: «Povești digitale» pentru vîrstnici

Biblioteca Județeană «Ștefan Bănulescu» organizează cursuri de «Povești digitale» pentru vîrstnici, avînd drept grup țintă persoanele de vîrsta a treia din județul nostru. Cursurile se vor desfășura în ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:47
(11504 vizualizări - 0 comentarii)


Patru jandarmi ialomițeni decorați în Kosovo

70 de jandarmi români detașați în Kosovo, în cadrul miniunii UE au fost distinși, joi, 12 mai, cu medalia «Common Security and Defence Policy». Printre aceștia de numără și patru subofițeri din cadrul ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:39
(9742 vizualizări - 2 comentarii)


Fetești: Prins în flagrant în timp ce bracona

Prevenirea și combaterea braconajului piscicol a reprezentat în această perioadă o prioritate pentru polițiștii ialomițeni, avînd în vedere faptul că s-a înregistrat o creștere a faptelor de acest gen. ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:14
(8507 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești braconaj


Grivița: Fier vechi, confiscat

Polițiștii din Grivița au prins joi, 12 mai, un bărbat de 43 ani din localitate care transporta cu căruța fier vechi, fără a deține documente de proveniență. Fierul vechi a fost confiscat și predat unei ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:12
(10580 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Condamnați încarcerați

Joi, 12 mai, un bărbat de 38 ani din Coșereni a fost prins de polițiștii din localitate și încarcerat. Pe numele individului, Judecătoria Urziceni emisese un mandat de executare a pedepsei de un an închisoare ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:11
(9059 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Combaterea violenței

Efective din cadrul Poliției Urziceni au acționat joi, 12 mai a.c., în sistem integrat cu jandarmii pentru prevenirea și combaterea violenței stradale. Polițiștii au legitimat peste 50 de persoane, pentru ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 16:10
(8418 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Atenție fermieri! Declarația pentru cota de lapte, la final

Termenul de depunere a declarațiilor anuale de cotă de lapte se apropie. În acest sens, reprezentanții Agenției de Plăți și Intervenție pentru Agricultură atenționează fermierii că ultima zi va fi 16 mai ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 12:49
(10348 vizualizări - 0 comentarii)


Premieră europeană pentru noul Hyundai Elantra

Premieră europeană pentru noul Hyundai Elantra

Hyundai a lansat, în cadrul Salonului Auto de la Barcelona 2011, noul Elantra-model ce va fi disponibil către vînzare în România, Spania și alte țări europene în cel de-al treilea trimestru al acestui an ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 10:47
(7771 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Asociația «Prietenii Bibliotecii»

Cu prilejul Anului European al Voluntariatului 2011 și a Săptămînii Naționale a Voluntariatului 9-15 mai 2011, Biblioteca Județeană «Ștefan Bănulescu» Ialomița va înființa Asociația de voluntariat «Prietenii ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 09:46
(11077 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: 16 mai, termenul limită de depunere a cererii SAPS

«Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) reamintește fermierilor interesați că termenul limită pentru depunerea cererilor de sprijin pe suprafață pentru anul în curs este 16 mai 2011» ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2011, 08:27
(16174 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Mașină furată, restituită proprietarului din Germania

Ialomița: Mașină furată, restituită proprietarului din Germania

Un autoturism furat la sfîrșitul anului 2008 și găsit de polițiștii ialomițeni în 2010 a fost restituit proprietarului de drept, un cetățean din Germania. Acțiunea a fost posibilă urmare a unei corespondențe ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2011, 13:27
(8864 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: furt AUDI Ialomița


TIR furat din Slobozia, descoperit la Ștefănești- Ilfov

TIR furat din Slobozia, descoperit la Ștefănești- Ilfov

Autotractorul unei firme slobozene, furat în data de 1 mai, a fost descoperit ieri, 11 mai, în localitatea Ștefănești-Ilfov. În urma verificărilor, polițiștii au stabilit drept suspect principal al furtului ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2011, 13:24
(8122 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia furt TIR


Fetești: Doi bătrîni, victime ale unei înșelăciuni

Doi bătrîni din Fetești au căzut victimele unei înșelăciuni. Profitînd de naivitatea oamenilor, două hoațe le-au furat toții banii din locuință.
Joi, 12 mai, polițiștii feteșteni au fost alarmați asupra ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2011, 13:17
(10074 vizualizări - 0 comentarii)


Munteni Buzău: Minor, autor al mai multor furturi

Un minor de 17 ani este cercetat penal pentru furt calificat, după ce polițiștii au stabilit că este autorul unui furt din Munteni Buzău. Fapta a fost reclamată polițiștilor, miercuri, 11 mai, de către ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2011, 12:21
(9051 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Dosare penale pentru braconaj

Polițiștii ialomițeni au desfășurat miercuri, 11 mai, o acțiune extinsă pentru prevenirea braconajului piscicol în județul nostru. Rezultatele activităților s-au concretizat în constatarea a 18 infracțiuni ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2011, 12:02
(7940 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Porcii pot intra în tîrg pînă la 15 mai

Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor Ialomița informează asupra datei limită a mișcării suinelor vii în tîrgurile de animale. Astfel, potrivit normelor legale intrarea porcinelor ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:39
(9882 vizualizări - 5 comentarii)


Andrășești: Descinderi pentru furturi de curent electric

Forțe sporite de polițiști slobozeni, agenți ai posturilor de poliție Albești, Andrășești, jandarmi ialomițeni dar și specialiști ai unei societăți de energie electrică au descins marți, 10 mai, la locuințele ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:36
(12151 vizualizări - 0 comentarii)


Movilița: Hoț de cai, arestat

Un tînăr de 23 ani a fost arestat de polițiști după ce s-a dovedit că este autorul a mai multor furturi de cabaline de pe raza localității Movilița, de altfel și localitatea sa de domiciliu. Ultima dintre ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:35
(14750 vizualizări - 1 comentariu)


Slobozia: Evaziune de peste 1,8 milioane lei

Marți, 10 mai, polițiștii ialomițeni au reținut un bărbat de 64 ani. În sarcina individului se reține un prejudiciu adus bugetului de stat în valoarea de peste 1,8 milioane lei.
Pe scurt, bărbatul de ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:32
(10000 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia evaziune


Urziceni: Adolescentă dispărută

Urziceni: Adolescentă dispărută

O adolescentă de 16 ani, din Urziceni, a dispărut. Marți, 10 mai, polițiștii din Urziceni au fost sesizați cu privire la faptul că Liliana Petrache, de 16 ani, a plecat din Complexul de Servicii pentru ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:28
(14028 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Bursa lunară a locurilor de muncă

La sfîrșitul săptămînii, vineri, 20 mai 2011, începînd cu orele 9.00, Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă va organiza bursa lunară a locurilor de muncă. Potrivit organizatorilor, acțiunea ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:19
(9049 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Braconaj pe Brațul Borcea

Braconajul piscicol a fost principalul obiectiv al acțiunii polițiștilor feteșteni organizată, marți, 10 mai. Rezultatele acțiunii s-au concretizat în constatarea a 5 infracțiuni pentru care sînt cercetate ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:16
(11866 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Fetești braconaj


Ialomița: Acțiuni pentru siguranța publică

Polițiștii din Urziceni și Țăndărei dar și cei ai posturilor de poliție arondate celor două orașe, au desfășurat marți, 10 mai, în intervalul orar 15.00-17.00, o acțiune pentru asigurarea unui climat de ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 13:15
(10269 vizualizări - 0 comentarii)


DGFP Ialomița: Evaziune de peste 210 miliarde lei în luna aprilie. 12 sesizări penale depuse la Parchet!

În cursul lunii aprilie 2011, DGFP Ialomița a efectuat 442 verificări la firme, în urma acestora stabilindu-se venituri suplimentare la bugetul general consolidat în sumă de aproape 21,348 milioane lei ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 09:10
(7108 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Festivalul Județean de Folclor «Zărzărică, Zărzărea», ediția a XIX-a

Ialomița: Festivalul Județean de Folclor «Zărzărică, Zărzărea», ediția a XIX-a

În organizarea Centrului Județean pentru Conservarea și Promovarea Culturii Tradiționale Ialomița, vineri, 6 mai 2011, s-a desfășurat faza zonală a celei de-a XIX-a ediții a Festivalului Județean de Folclor ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2011, 08:46
(15285 vizualizări - 1 comentariu)


Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2011, 19:36
(6741 vizualizări - 0 comentarii)


Platonești: A violat-o în propria locuință

Un tînăr de 20 ani din Platonești a fost arestat preventiv pentru viol și violare de domiciliu. Individul a fost reținut duminică, 8 mai, după ce a intrat forțat în locuința unei tinere, de 35 ani, din ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2011, 16:04
(13181 vizualizări - 3 comentarii)

Taguri: Platonești viol


Slobozia: Au încercat să fure conducta de termoficare

Doi bărbați de 26, respectiv 39 ani, sînt cercetați pentru furt calificat. În sarcina celor doi se reține faptul că luni, 9 mai, încercau să fure fier vechi de la o conductă magistrală de termoficare a ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2011, 16:03
(10143 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia furt


Ultimele comentarii
Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Urbanistul în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Vasile în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! spațiu comercial Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 spațiu comercial Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...