Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

«Clientul meu se luptă să-și dovedească nevinovăția!»

Avocatul președintelui Silvian Ciupercă

«Clientul meu se luptă să-și dovedească nevinovăția!»

UPDATE luni, 2 martie 2015-termen pentru judecarea contestației la Curtea de Apel București

După două săptămîni de la arestarea lui Silvian Ciupercă, Tribunalul București a motivat hotărîrea în baza căreia a admis propunerea de arestare preventivă a acestuia, solicitată de DNA. În cel mult 5 zile, el se va prezenta la Curtea de Apel București, instanță unde urmează să se judece contestația față de măsura preventivă impusă în cazul său.

Avocații cer schimbarea măsurii preventive
Imediat după decizia Tribunalului București de a-l aresta pe Silvian Ciupercă, apărătorii acestuia au contestat decizia la Curtea de Apel București. Deși acest proces ar fi trebuit să se judece în maxim 48 de ore, termenul a fost decalat din cauza faptului că magistrații Tribunalului București nu au emis motivarea hotărîrii în baza căreia au admis solicitarea procurorilor DNA. Acest document a fost transmis abia în cursul după amiezii zilei de miercuri, 25 februarie 2015. În următoarele 5 zile, președintele Silvian Ciupercă se va prezenta în sala de judecată a Curții de Apel București, instanță care urmează să stabilească dacă el va rămîne în arest preventiv sau pe numele lui va fi emisă o altă măsură preventivă. «Una mai blîndă...» după cum apreciază Marian Stroie, apărătorul lui Silvian Ciupercă. Potrivit legislației, acest proces are un termen de desfășurare de maximum 5 zile. Tot avocatul președintelui Ciupercă a făcut și primele declarații cu privire la condiția sa din arest. «Clientul meu este cu psihicul la pămînt, însă luptă să-și dovedească nevinovăția!» a precizat avocatul Marian Stroe.

UPDATE Surse judiciare din cadrul Curții de Apel București au confirmat faptul că luni, 2 martie 2015, la sediul instanței, se va desfășura procesul în cadrul căruia președintele Silvian Ciupercă a contestat măsura arestării preventive, impusă pe numele său de procurorii Direcției Naționale Anticorupție. Decizia judecătorilor Curții de Apel București este definitivă, ea neputînd fi atacată la Curtea Supremă. Potrivit Codului de Procedură Penală, în urma acestei ședințe de judecată, Silvian Ciupercă fie va rămîne în continuare în stare de ares preventiv, fie va fi cercetat sub control judiciar sau în arest la domiciliu.

26 Februarie 2015, 12:50 (50107 vizualizări - 112 comentarii)

Citiți și:
Moarte fulgerătoare a fostului președinte al Consiliului Județean Ialomița, Silvian Ciupercă
Vasile Silvian, consilierul președintelui Pavel la Departamentul «Moaște Administrative»
Despăgubiri de 2 milioane de lei în dosarul ex-președintelui Silvian Ciupercă
Președintele Consiliului Județean Ialomița, Silvian Ciupercă, ARESTAT PREVENTIV pentru 30 de zile!

Comentariile cititorilor:


Adagio:
(2 Martie 2015, 19:40)
Pana la urma ce acuzatii i se aduc exact lui Ciuperca? E acuzat si de mita? Daca da in ce consta mita? Stie cineva?
Dan Coe :
(2 Martie 2015, 19:36)
Daca Ciuperca ramane in arest se vor tine alegeri in Ialomita?
Eusebiu :
(2 Martie 2015, 19:34)
Varu, Sorin ce va aprindeti mai asa? Lor li se rupe-n noua, iar voi va certati aiurea. Pe bune acum . V-ati aprins asa de tare de parca voi decideti. Ce mai freamat, ce mai zbucium, aiurea- n tramvai.Pentru ce? Pentru nimic.
Nicusor:
(2 Martie 2015, 19:29)
Sorine ce ai frate cu Ciuperca? Nu vezi ca se supara lumea? Varu frate daca castiga dreapta in 2016 la locale ce mai zici? Daca castiga stanga in 2016 tu ce zici Sorine?
Aurel:
(2 Martie 2015, 19:20)
S-a luat vreo decizie la curtea de apel? Ciuperca este eliberat sau ramane in arest? Dar Valcan?
Ipsilanti:
(2 Martie 2015, 19:16)
Finutule nu ai raspuns.Nu zici nimic?
Salam:
(2 Martie 2015, 19:14)
Ce decizie a luat curtea de apel? Stie cineva?
Marian :
(2 Martie 2015, 18:22)
D-le balta la baboi si sorin si verisorul nu va mai invartiti in jurul cozii pentru ca imaginea ciupercatului deja s-a reformat .Dumnezeu sa-l odihneasca . Personal l-am avertizat acum o luna ca -i mai bine sa se intoarca la catedra cat mai este timpul DAR ...
varu:
(2 Martie 2015, 18:01)
Pt abc ce spui tu paul sau cititor?
pe balta la peste:
(2 Martie 2015, 17:49)
Sorin am luat act de precizarile tale , dar in postarea anterioara nu ai explicat sensul vorbelor tale suficient de bine. Ceausescu a fost un dezaxat si un idiot tinut de securitate intr-o realitate paralela. Ciuperca nu a jefuit nimic si traieste la bloc intr- un apartament modest. Acest om , in ciuda defectelor sale care sunt slava domnului, este un intelectual si un universitar fara ghilimele. Chiar este. Tara asta au distrus-o universitarii cu ghilimele de la toate partidele.Salut
Ionita:
(2 Martie 2015, 17:05)
Catre DNA - FACETI CURATENIE MAXIMA. MULTUMESC!
SORIN:
(2 Martie 2015, 16:42)
@Varu. "Dacă ar fi dat dovadă de lipsă de infatuare .." etc. etc.. Asta ai înțeles din postarea mea?! Mai bine ai revedea logica de la începutul postării tale, fără pic de logică. Dacă și eu sunt pedelist, înseamnă că habar n-ai. Dacă tăceai, filosof rămâneai. Dar nu e nicio problemă. Este normal ca fiecare să-și exprime punctul de vedere, că doar suntem Charlie, nu? @pe baltă la pește. Chiar n-ai înțeles aprecierea mea reală referitoare la cei care au construit în țara asta și la cei care au furat?! Da, am greșit: ar fi trebuit să pun ghilimelele numai la cizmari, nu și la universitari. Ca să fiu mai explicit. România a fost construită și ridicată prin sudoarea celor mulți, chiar fără prea multă carte, precum cizmarul Ceaușescu, iar jaful fără margini a fost adus la forme inimaginabile de clanuri de intelectuali, unul mai "universitar" decât altul. La ora actuală nu mai ai loc de licențiați, masteranzi, posesori a tot felul de titluri, care mai de care mai pompos, oameni care înafara evaziunii, hoției, batjocurii la adresa cetățeanului, nu știu altceva. Asta o dovedesc și ultimele evenimente ale penalilor care au "condus" această țară. Și, când mă gândesc la faptul că e doar o mică parte din hoție, mă apucă groaza. Ei, te-ai lămurit?! Dacă da, bagă-ți râma-n ac, sau invers, ha, ha, ha!
abc:
(2 Martie 2015, 16:21)
@Varu: de ce nu mai postezi sub nick-ul Darius?
pe balta la peste:
(2 Martie 2015, 15:32)
PT DL SORN CARE OBSERV CA SE CONSIDERA SUPERIOR CELOR CARE N-AU STUDIILE PE CARE, PROBABIL , LE ARE DOMNIA SA. MAI BINE CIZMAR DECAT INFRACTOR , PT CARE TRAFICUL DE INFLUENTA E CEVA NORMAL, ABUZUL E UN DETALIU MINOR , IAR RECLAMATIILE LE FACE IN FIECARE LUNA IMPOTRIVA CELOR CARE NU-I CANTA IN STRUNA . PREFER CIZMAR. MAI BINE CIZMAR DECAT SA MA FOLOSESC DE FUNCTIA PLATITA, EVENTUAL, DIN BANI PUBLICI, PENTRU A-MI DUCE LA BUN SFARSIT VENDETELE PUR PERSONALE. PREFER CIZMAR, FARA GHILIMELE. HAI NOROC.
Movili taaa:
(2 Martie 2015, 15:11)
Observ cate ura au unii de aici. Vad ca s-a ajuns ca unii sa jubileze ca unele persoane, fac puscarie.Sunt de acord in totalitate cu ce a postat Ina.Mai va dati si crestini! Vad ca s-a ajuns ca unii sa se intrebe cum a castigat Cuupi alegerile interne in psd de acum 8 ani. Din pacate sau din fericire indiferent cate alegeri a castigat in interiorul psd , daca nu l-ar fi votat ialomitenii tot degeaba era. Sorin sa inteleg ca esti purtatorul de cuvant al tuturor votantilor ialomiteni? Daca e asa cum spui tu dc a fost votat? Oare sa fi fost hipnotizati cu ajutorul flacarei violet, pardon rosie? Oare era mai bine sa fi venit cel care s-a dovedit , printr-o sentinta care insa nu este irevocabila, ca a provocat un prejudiciu de 7 mil euro?

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Vineri 07 Aug 2026
252 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Sinești: Microbuz cu cinci pasageri, implicat într-un accident rutier

Centrul Infotrafic al Poliției Române informează că luni, 4 decembrie a.c., în zona localității Sinești, s-a produs un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme și un microbuz cu cinci ...[citește_toată_știrea]

4 Decembrie 2023, 11:00
(8334 vizualizări - 0 comentarii)


Muzeul Județean Ialomița: Expoziție-eveniment cu prilejul Zilei Naționale a României

Muzeul Județean Ialomița: Expoziție-eveniment cu prilejul Zilei Naționale a României

Muzeul Județean Ialomița organizează o expoziție dedicată împlinirii a 105 ani de la actul istoric de la 1 Decembrie 1918 de la Alba Iulia. Expoziția este găzduită de foaierul Sălii Europa a Consiliului ...[citește_toată_știrea]

30 Noiembrie 2023, 14:45
(3676 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița a fost reconectată la rețeaua de energie electrică

Ialomița a fost reconectată la rețeaua de energie electrică

E-Distribuție Dobrogea anunță că echipele de lucru mobilizate au reconectat la rețea circa 96% din numărul total de clienți care au avut alimentarea cu energie electrică întreruptă de daunele provocate ...[citește_toată_știrea]

29 Noiembrie 2023, 22:40
(2523 vizualizări - 0 comentarii)


Protopopiatul Slobozia: Activități educative alături de preșcolarii Grădiniței cu Program Prelungit «Piticot»

Protopopiatul Slobozia: Activități educative alături de preșcolarii Grădiniței cu Program Prelungit «Piticot»

Miercuri, 29 noiembrie 2023, Protopopiatul Slobozia în parteneriat cu Grădinița cu Program Prelungit «Piticot» din municipiu au organizat activitatea cu tema «Sfântul Apostol Andrei-ocrotitorul românilor ...[citește_toată_știrea]

29 Noiembrie 2023, 16:40
(18231 vizualizări - 0 comentarii)


A treia zi de proteste la Direcția Județeană de Statistică Ialomița

A treia zi de proteste la Direcția Județeană de Statistică Ialomița

Miercuri, 29 noiembrie 2023, salariații Direcției Județene de Statistică Ialomița au continuat protestul început pe data de 27 noiembrie 2023. Greva s-a desfășurat timp de o oră, începând cu orele 11,0 ...[citește_toată_știrea]

29 Noiembrie 2023, 15:50
(13916 vizualizări - 1 comentariu)


IPJ Ialomița: Polițiștii, la datorie în minivacanța dedicată zilei de 1 Decembrie

În contextul minivacanței dedicată Zilei Naționale a României, în perioada 30 noiembrie-3 decembrie 2023, polițiștii IPJ Ialomița intensifică activitățile pentru menținerea ordinii și liniștii publice, ...[citește_toată_știrea]

29 Noiembrie 2023, 14:40
(10836 vizualizări - 0 comentarii)


Instituția Prefectului Ialomița: Ședințe de lucru la nivel județean

Marți, 28 noiembrie 2023, prefectul județului Ialomița a prezidat Ședința Colegiului Prefectural și a Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Ialomița. Pe ordinea de zi a ședintelor au figurat informări ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 17:40
(4474 vizualizări - 0 comentarii)


Bărbați din Bordușani, surprinși la furat de lemne

Marți, 28 noiembrie 2023, polițiștii din Stelnica au depistat doi bărbați, în vârstă de 35 de ani și 52 de ani, din Bordușani, care ar fi tăiat, fără drept, mai mulți arbori dintr-o pădure ce aparține ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 16:20
(2336 vizualizări - 0 comentarii)


Programul casieriilor RAJA în perioada sărbătorilor de Sfântul Andrei și Ziua Națională a României!

RAJA Constanța aduce la cunoștința tuturor abonaților că, în intervalul 30 noiembrie-3 decembrie 2023, casieriile RAJA Constanța și compartimentele care desfășoară activități de lucru cu publicul vor fi ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 14:40
(25264 vizualizări - 0 comentarii)


Incendii la Jilavele și Albești

Luni, 27 noiembrie 2023, Detașamentul de Pompieri Urziceni a intervenit la un incendiu produs la locuința unui cetățean din localitatea Jilavele. Jarul căzut din sistemele de încălzire a condus, cel mai ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 13:45
(9342 vizualizări - 0 comentarii)


USR propune o bursa cumulată pentru studenții români de pretutindeni

Senatoarea USR Silvia Dinică a depus o inițiativă legislativă care permite cumularea bursei pentru studenții români de pretutindeni cu bursa de excelență olimpică/internațională și cu bursa de performanță ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 13:20
(3145 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Rambursări TVA în valoare de peste 78,8 milioane de lei, în perioada ianuarie-octombrie 2023

Administrația Județeană Finanțelor Publice Ialomița, prin structurile sale fiscal-teritoriale, a rambursat în perioada ianuarie-octombrie 2023, conform selecției naționale, TVA în valoare de 78,8 milioane ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 12:25
(16395 vizualizări - 0 comentarii)


Cursuri de prim ajutor dedicate jandarmilor ialomițeni

Cursuri de prim ajutor dedicate jandarmilor ialomițeni

În această perioadă, la nivel național, se derulează sesiuni de pregătire a personalului în acordarea primului ajutor de bază. Jandarmii ialomițeni participă zilele acestea la activitățile de instruire ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 12:10
(3231 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în Cartierul Buliga din Fetești!

Marți, 28 noiembrie 2023, Stația de Pompare Buliga a înregistrat o avarie la sistemul de alimentare cu energie electrică, motiv pentru care pompele de la nivelul acesteia nu au mai putut funcționa. Astfel ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2023, 11:25
(4665 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Infracțiuni rutiere

Sâmbătă, 25 noiembrie a.c., în jurul orelor 13.30, polițiștii din Țăndărei au oprit în trafic un autoturism condus de un bărbat, în vârstă de 30 de ani, din Țăndărei. În urma testării cu aparatul din dotare ...[citește_toată_știrea]

27 Noiembrie 2023, 17:10
(2016 vizualizări - 3 comentarii)


ISU Ialomița: Toate drumurile județene și naționale au fost deschise, 22 de localități sunt afectate de lipsa energiei electrice!

ISU Ialomița: Toate drumurile județene și naționale au fost deschise, 22 de localități sunt afectate de lipsa energiei electrice!

Peste 80 de pompieri au fost la datorie la sfârșit de săptămână pentru înlăturarea efectelor negative generate de Codul Portocaliu/Roșu de ninsori și viscol în Ialomița. Misiunile pompierilor s-au desfășurat ...[citește_toată_știrea]

27 Noiembrie 2023, 15:20
(8142 vizualizări - 0 comentarii)


Sindicatul funcționarilor publici «PRO LABOR» Slobozia, în Grevă Generală. Salariații de la Statistică, protest spontan!

Sindicatul funcționarilor publici «PRO LABOR» Slobozia, în Grevă Generală. Salariații de la Statistică, protest spontan!

Salariații din cadrul Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomita, Agenției Județene pentru Plăți si Inspecție Socială, Casei Județene de Pensii și Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița ...[citește_toată_știrea]

27 Noiembrie 2023, 13:10
(13959 vizualizări - 1 comentariu)


Ialomița: 5 sectoare de drumuri naționale au fost deschise circulației

Inspectoratul pentru Situații de Urgență «Barbu Catargiu» al Județului Ialomița informează faptul că a fost reluat traficul pe următoarele sectoare de drumuri naționale din județ: DN2C Buzău-Grivița-Slobozia ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 19:30
(10484 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Peste 70 de mașini sunt blocate în zăpadă pe drumurile din județ!

Un prim bilanț al Codului Portocaliu de viscol și ninsori, emis de Administrația Națională de Meteorologie pentru județul Ialomița, arată faptul că, la acest moment, echipele de intervenție ale ISU Ialomița ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 14:40
(5153 vizualizări - 0 comentarii)


48 de localități din Ialomița sunt deconectate de la rețeaua de energie electrică. Autocar cu cetățeni ucraineni, blocat în zăpadă la Platonești!

Reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență «Barbu Catargiu» al Județului Ialomița informează cu privire la faptul că 48 de localități din județ sunt fără curent electric. Viscolul puternic ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 13:30
(13006 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 12 sectoare de drumuri naționale și județene sunt închise din cauza viscolului!

Inspectoratul pentru Situații de Urgență «Barbu Catargiu» al Județului Ialomița informează că, din cauza viscolului puternic și a ninsorii abundente, sunt închise următoarele drumuri: DN3B Făcăeni-Chirana ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 10:30
(31444 vizualizări - 0 comentarii)


Iazu: Autocar cu 40 de pasageri, răsturnat. S-a activat Planul Roșu de Intervenție!

Iazu: Autocar cu 40 de pasageri, răsturnat. S-a activat Planul Roșu de Intervenție!

Din cauza viscolului puternic și a ninsorii, un autocar în care se aflau 40 de pasageri s-a răsturnat duminică, 26 noiembrie a.c., în zona localității Iazu. Autoritățile au declanșat Planul Roșu de Intervenție ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 09:40
(25704 vizualizări - 0 comentarii)


ANM: Cod Roșu de viscol în județul Ialomița

Duminică, 26 noiembrie 2023, la ora 06,00, Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare Cod Roșu de viscol pentru județele Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Tulcea și Ialomița. Avertizarea ...[citește_toată_știrea]

26 Noiembrie 2023, 09:10
(2872 vizualizări - 0 comentarii)


ANM: Cod Portocaliu de viscol în județul Ialomița

ANM: Cod Portocaliu de viscol în județul Ialomița

Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare meteo Cod Portocaliu de viscol pentru opt județe din țară, printre care și Ialomița. Avertizarea intră în vigoare duminică, 26 noiembrie 2023 ...[citește_toată_știrea]

24 Noiembrie 2023, 16:05
(4892 vizualizări - 0 comentarii)


Protopopiatul Urziceni: Sprijin pentru familiile nevoiașe

Protopopiatul Urziceni: Sprijin pentru familiile nevoiașe

Vineri, 24 noiembrie a.c., elevii Liceului Tehnologic «Sfânta Ecaterina» Urziceni, alături de reprezentanții Protopopiatului Urziceni, au organizat o acțiune umanitară în cadrul căreia șapte familii nevoiașe ...[citește_toată_știrea]

24 Noiembrie 2023, 16:00
(10915 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: A fost activat Comandamentul pentru Situații de Urgență

Administrația Națională de Meteorologie a emis atenționări de tip Cod Galben și Portocaliu pentru regiunile sudice și sud-estice, ce se vor manifesta prin precipitații însemnate cantitativ, putându-se acumula ...[citește_toată_știrea]

24 Noiembrie 2023, 15:35
(3240 vizualizări - 0 comentarii)


Percheziții la Urziceni. Trei persoane au fost reținute!

Joi, 24 noiembrie a.c., polițiștii ialomițeni au efectuat 7 percheziții pe raza municipiului Urziceni. Descinderile au fost organizate la persoane suspectate de comiterea mai multor furturi din societăți ...[citește_toată_știrea]

24 Noiembrie 2023, 15:00
(13990 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Atenție, se oprește apa la Dridu!

Echipele furnizorului de energie electrică vor executa vineri, 24 noiembrie 2023, lucrări de întreținere și reparații la nivelul rețelelor din localitatea Dridu-Snagov. Fără curent, Sursa de Alimentare ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2023, 18:50
(2549 vizualizări - 0 comentarii)


Festivalul de Crăciun din Slobozia 2023: «Crăciunul ne aduce pe toți împreună»

Festivalul de Crăciun din Slobozia 2023: «Crăciunul ne aduce pe toți împreună»

Primăria și Consiliul Local Slobozia, alături de Direcția Educație, Cultura și Tineret Slobozia și Direcția de Administrare a Domeniului Public Slobozia continuă povestea Festivalului de Crăciun ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2023, 17:50
(18321 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiuni preventive desfășurate de polițiști

IPJ Ialomița: Acțiuni preventive desfășurate de polițiști

Miercuri, 22 noiembrie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului Județean de Poliție Transporturi Ialomița au organizat activități de prevenire a victimizării persoanelor, fie prin săvârșirea de infracțiuni ...[citește_toată_știrea]

23 Noiembrie 2023, 17:10
(3216 vizualizări - 2 comentarii)


Ultimele comentarii
Rodica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere as în Curtea de Conturi a României reclamă «slaba gestionare a patrimoniului» la Direcția Județeană pentru Sport Ialomița georgica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere vasilica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Ilie Palarie în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Anonim în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere PREDA în Episcopia Sloboziei și Călărașilor reclamă, din nou, lipsa de intervenție a autorităților în problema poluării olfactive din Slobozia! gica în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Gigel în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere cetatean în Costul «ipocriziei politice» în opinia deputatului PSD Ștefan Țintă: blocarea fondurilor PNRR din rațiuni de partid! Sindicat în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere antiagatha în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă nemultumitu' în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Rodica în Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea operativă în containere Răduță Aurelian-Constantin în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Justin în Consiliul Superior al Magistraturii scoate la concurs posturi de judecător în cadrul Judecătoriei Urziceni Pavel în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă Andrei în Curtea de Conturi a României reclamă «slaba gestionare a patrimoniului» la Direcția Județeană pentru Sport Ialomița Andrei în Slobozia: Protest anti-poluare olfactivă

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...