Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Peste 35 milioane de lei, investiți în 17 localități ialomițene

Prin Administrația Fondului de Mediu

Peste 35 milioane de lei, investiți în 17 localități ialomițene

Luni, 9 februarie 2025, la sediul Consiliului Județean Ialomița, în prezența președintelui Administrației Fondului pentru Mediu, Florin Bănică, au fost semnate contractele de finanțare ale unor localități ialomițene cu AFM. «35 milioane de lei vor investiți în județul Ialomița!» a ținut să declare președintele Consiliului Județean Ialomița, Marian Pavel, cu referire la valoarea totală a proiectelor de investiții din 17 localități ialomițene. Astfel, «pentru „iluminat public“ va fi alocată suma de 24,6 mili­oane de lei, în timp ce pentru „infrastructură apă-canal“ va fi distribuită valoarea de 10,6 mi­lioane de lei» după... [citește_tot_articolul]

10 Februarie 2026, 12:20 (2521 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ialomița: Fonduri de peste 30 milioane de lei pentru implementarea Programului «Casa Verde Fotovoltaice»

Ialomița: Fonduri de peste 30 milioane de lei pentru implementarea Programului «Casa Verde Fotovoltaice»

Administrația Fondului pentru Mediu a încheiat la începutul lunii octombrie 2024 etapa de depunere a dosarelor pentru înscrierea în Programul «Casa Verde Fotovoltaice» în Regiunea Sud-Muntenia, din care și județul Ialomița face parte. Potrivit estimărilor instituției, la nivelul Ialomiței au fost depuse 1033 de dosare, iar suma care va fi «virată» viitorilor beneficiari de sisteme energetice ce utilizează tehnologia panourilor fo­tovoltaice este de peste 30 mili­oane de lei. Acest program se bucură de o mare popularitate în rândul ialomițenilor, peste 4000 de persoane fizice din ju­dețul nostru devenind prosumatori... [citește_tot_articolul]

5 Noiembrie 2024, 08:05 (4033 vizualizări - 0 comentarii)

EVENIMENT

Slobozia a accesat o investiție de 30 milioane de lei pentru sistemul de apă și apă uzată

Slobozia a accesat o investiție de 30 milioane de lei pentru sistemul de apă și apă uzată

Administrația locală din Slobozia a accesat 30 mili­oane de lei pentru extinderea și modernizarea sistemului de alimentare cu apă și canalizare. Fondurile accesate sunt puse la dispoziție de către Administrația Fondului de Mediu în cadrul Progra­mului vizând sisteme de alimentare cu apă, canalizare și epurare a apelor uzate. «Am reușit să depunem vineri (n.red.: 5 aprilie 2024), în primele 4 minute de la deschiderea apelului, cererea de finanțare pentru extinderea și modernizarea sistemului de alimentare cu apă și canalizare în va­loare de 30 milioane de lei, aplicând în cadrul Agenției Fondului de Mediu pentru valoarea... [citește_tot_articolul]

25 Aprilie 2024, 08:05 (16664 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Slobozia va reduce cheltuielile pentru iluminat public cu 40%

Investiție de 5 milioane de lei, derulată prin AFM

Slobozia va reduce cheltuielile pentru iluminat public cu 40%

Administrația din Slobozia anunță o reducere a costu­rilor pentru iluminat public cu 40%. Economia este posibilă grație unei investiții în valoare de 5 milioane de lei. Investiția este finanțată prin intermediul Programului «Iluminat Public 2022» derulat în cadrul Adminis­trației Fondului de Mediu și a devenit deja funcțională la nivelul orașului. Primele facturi diminuate vor apărea la sfârșitul lunii ianuarie 2024.

Sistem de iluminat public «la cheie» Administrația din Slobozia beneficiază de o investiție de 5 milioane de lei pentru moder­nizarea iluminatului public. Investiția este... [citește_tot_articolul]

8 Februarie 2024, 10:15 (10342 vizualizări - 10 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Administrația Fondului pentru Mediu finanțează reabilitarea energetică a Primăriei Țăndărei

Administrația Fondului pentru Mediu finanțează reabilitarea energetică a Primăriei Țăndărei

În cadrul ultimei ședințe a Consiliului Local Țăndărei, aleșii orașului au aprobat indicatorii tehnico-economici ai unui proiect ce vizează reabilitarea energetică a clădirii în care administrația locală își desfășoară activitatea. Lucrările sunt finanțate de Ad­mi­nistrația Fondului pentru Mediu și au o valoare totală de 6,9 mili­oane de lei. «Ne-am propus demult să modernizăm imobilul în care își desfășoară activitatea administrația locală... Cu ajuto­rul AFM am găsit sursa de fi­nanțare!» susține Cristian Roman, primarul orașului Țăndărei.

Fonduri AFM la Țăndărei Atragerea fondurilor... [citește_tot_articolul]

23 Septembrie 2023, 13:45 (3563 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Opt primării ialomițene, înscrise în Programul «Rabla Local»

Opt primării ialomițene, înscrise în Programul «Rabla Local»

Administrația Fondului de Mediu a dat publicității informații cu privire la numărul de administrații locale și autovehicule uzate ce vor fi casate prin Programul «Rabla Local». În Ialomița, în acest program sunt încrise opt administrații locale care vor casa peste 400 de autovehicule mai vechi de 15 ani.

Buget de 864 mii de lei Programul «Rabla Local» ajută administrațiile locale să scape de mașinile vechi, abandonate pe străzi, și să creeze astfel locuri de parcare. Proprietarii acestor automobile depun o cerere către primării prin care solicită casarea mașinilor, iar în schimbul rablelor... [citește_tot_articolul]

15 August 2023, 13:20 (14314 vizualizări - 8 comentarii)

ANCHETĂ

Patronul Romoffice SRL Slobozia, acuzat de trafic cu bazele de date ale Programului Casa Verde Fotovoltaice

Ialomița, pe harta fraudelor cu bazele de date ale AFM

Patronul Romoffice SRL Slobozia, acuzat de trafic cu bazele de date ale Programului Casa Verde Fotovoltaice

bonus: Fața nevăzută a scandalului/Ionuț Popescu, angajat al ANIF și «prinț» al afacerilor cu fotovoltaice

În urmă cu două săptămâni, Ministerul Mediului a confirmat «o posibilă scurgere de informații» în cazul Programului Casa Verde Fotovoltaice. Printre firmele acuzate că folosește ilegal bazele de date ale instituției se numără și o firmă din Ilfov cu adânci rădăcini ialomițene. Patronul firmei, Ștefan Bălan, nu se află la primul scandal public legat de activitatea firmelor sale. «Este o sesizare a unei firme concurente... Nu am fraudat și nu am folosit niciodată bazele de date ale Ministerului! Este o înscenare făcută de o firmă concurentă. Am dovezi în sensul ăsta!» se apără Ștefan Bălan, patronul Romoffice SRL.

Un scandal cât toată România... [citește_tot_articolul]

1 August 2023, 17:20 (47715 vizualizări - 20 comentarii)

EVENIMENT

Parcurile de 4,7 milioane de lei din Ialomița s-au transformat în maidane

Parcurile de 4,7 milioane de lei din Ialomița s-au transformat în maidane

În perioada 2008-2018, Administrația Fondului de Mediu a oferit fonduri de 4,7 milioane de lei locali­tăților din Ialomița pentru a înființa parcuri. La 2 ani distanță de la închiderea liniilor de finanțare, în multe dintre spațiile verzi amenajate pe bani publici domnește nepăsarea. Vandalizate de localnici și tratate cu indiferență de auto­ritățile locale, toate aceste spații verzi așteaptă acum vremuri mai bune. Edilii localităților susțin faptul că proiectele, deși oportune comunităților, au fost făcute pe genunchi.

Ialomița este verde doar pe hârtie
Pentru ca România să se... [citește_tot_articolul]

5 Decembrie 2020, 12:10 (4961 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Statul are de recuperat 127 milioane de lei de la Chemgas Holding Corporation pentru neplata taxelor de mediu

Statul are de recuperat 127 milioane de lei de la Chemgas Holding Corporation pentru neplata taxelor de mediu

În urmă cu o săptămână, Slobozia a fost învăluită de un nor de culoare portocalie, emanat de instalațiile Combinatului Chimic. Comisarii Gărzii de Mediu s-au sesizat și au amendat Chemgas Holding Corporation SRL, unitatea care admi­nistrează colosul indus­trial, cu 15 mii de lei, pentru depășiri ale nivelului de oxizi de azot. În ultimii 9 ani, societatea a fost sancționată de 20 de ori pentru situații similare, dar sancțiunile aplicate nu au avut niciun efect. Din când în când, Combinatul Chimic împrăștie în aerul pe care cetățenii din Slobozia îl respiră substanțe periculoase. Fără să mai suprindă pe nimeni, mediul înconjurător pare a fi un aspect pe care oficialii Chemgas Holding Corporation... [citește_tot_articolul]

1 Iulie 2020, 10:55 (5998 vizualizări - 8 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Pe șoselele din Ialomița se circulă cu mașini învechite

Pe șoselele din Ialomița se circulă cu mașini învechite

Programele «Rabla» și «Rabla Plus» nu prezintă foarte mult interes pentru ialomițeni. O statistică oficială a Administrației Fondului pentru Mediu arată că, în primele 5 luni ale acestui an, doar 168 de persoane fizice și juridice din județ au beneficiat de vou­chere pentru a-și achiziționa o mașină nouă. În aceeași perioadă de timp, numărul mașinilor second-hand achiziționate a fost de 10 ori mai mare, spun cifrele Direcției Regim Permise și Înmatriculări Vehicule.

Ialomițenii preferă mașinile vechi
Programele «Rabla» și «Rabla Plus» au fost create cu scopul de reînnoi parcul... [citește_tot_articolul]

19 Iunie 2019, 11:05 (4506 vizualizări - 10 comentarii)

Luni 22 Iun 2026
242 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Biblioteca Județeană «Ștefan Bănulescu» Ialomița: Salonul Anual de Carte, a XXXII-a ediție

Biblioteca Județeană «Ștefan Bănulescu» din Slobozia se pregătește de inaugurarea celei de a XXXII-a ediții a «Salonului Anual de Carte». Evenimentul va debuta anul acesta luni, 2 octombrie 2023, și se ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2023, 18:10
(3987 vizualizări - 0 comentarii)


AJPIS Ialomița: A intrat în vigoare majorarea cu 50% a indemnizației de creștere a copilului pentru părinții de gemeni, tripleți sau multipleți

Peste 2100 de familii cu gemeni sau tripleți în componență vor beneficia de majorarea cu 50% a indemnizației de creștere a copilului, după publicarea în Monitorul Oficial nr. 844/19.09.2023 a normelor metodologice ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2023, 18:00
(5839 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Sâmbătă, 30 septembrie 2023, termen-limită pentru depunerea Formularului 398

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor, persoane impozabile care sunt înregistrate în România pentru utilizarea regimului special pentru vânzarea la distanță ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2023, 17:20
(3248 vizualizări - 0 comentarii)


anunț angajare

ADMET SRL
Șos. Brăilei, nr. 17 bis, Slobozia
angajează
lucrător bucătărie
-spălător vase mari

la Hotel Select
relații la telefon 0745/092.361

26 Septembrie 2023, 17:05


Anchete DIICOT în Ialomița: În vizor, traficanți de droguri și de migranți!

Anchete DIICOT în Ialomița: În vizor, traficanți de droguri și de migranți!

Marți, 26 septembrie a.c., procurorii DIICOT-Biroul Teritorial Ialomița au efectuat 3 percheziții domiciliare și au pus în executare 3 mandate de aducere, pe numele a trei suspecți acuzați că au comercializat ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2023, 16:30
(4748 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Controale în sistem integrat, desfășurate de polițiști

Ialomița: Controale în sistem integrat, desfășurate de polițiști

În ultimele 24 de ore, la nivelul județului Ialomița, s-au desfășurat controale în sistem integrat, în care au fost implicați 44 de polițiști ialomițeni, jandarmi și reprezentanți ai Ocolului Silvic și ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2023, 15:40
(2267 vizualizări - 0 comentarii)


Președintele USR, Cătălin Drulă: «Îl vom împiedica pe Ciolacu! Creșterea taxelor nu va intra în vigoare la 1 octombrie!»

Președintele USR, Cătălin Drulă, anunță că USR va face toate demersurile astfel încât creșterea taxelor să nu intre în vigoare de la 1 octombrie 2023. Atacul la Curtea Constituțională rămâne singura soluție ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2023, 17:25
(4214 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Rambursări de TVA de 64,93 milioane de lei, în perioada ianuarie-august 2023

Administrația Județeană Finanțelor Publice Ialomița, prin structurile sale fiscal-teritoriale, a rambursat în perioada ianuarie-august 2023, conform selecției naționale, TVA în valoare de 64,93 milioane ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2023, 16:40
(5268 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Atenție, se furnizează apă cu program în localitatea Fierbinți-Târg!

Sistemul centralizat de alimentare cu apă din localitatea Fierbinți-Târg a înregistrat în ultima perioadă o creștere considerabilă a consumului, dar și o scădere a nivelurilor hidrostatice și hidrodinamice ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2023, 15:55
(4595 vizualizări - 0 comentarii)


Garaj în flăcări la Urziceni, incendiu la o casă din Gârbovi

În perioada de referință, trei echipaje de pompieri din Urziceni, cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, au intervenit pentru lichidarea unui incendiu, produs la un garaj ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2023, 14:15
(3555 vizualizări - 0 comentarii)


Accidente la Jilavele și Fetești

Sâmbătă, 23 septembrie a.c., pompierii din Urziceni au intervenit la un accident rutier în comuna Jilavele, fiind implicat un autoturism. În urma evenimentului rutier au rezultat două victime, conștiente ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2023, 14:05
(2963 vizualizări - 0 comentarii)


Țăndărei: Bărbat rănit într-un accident rutier

Sâmbătă, 23 septembrie a.c., pompierii din Țăndărei au intervenit la un accident rutier produs între un autoturism și un camion. În urma evenimentului, un bărbat de aproximativ 35 de ani a fost rănit, rămânând ...[citește_toată_știrea]

23 Septembrie 2023, 13:00
(3198 vizualizări - 0 comentarii)


Episcopia Sloboziei și Călărașilor sărbătorește 30 de ani de la înființare

Episcopia Sloboziei și Călărașilor sărbătorește 30 de ani de la înființare

În anul 2023, Episcopia Sloboziei și Călărașilor sărbătorește 30 de ani de la înființare, Episcopia Sloboziei și Călărașilor fiind prima Eparhie înființată după Revoluția din 1989. În acest context aniversar ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 20:25
(4135 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: Controale privind prezența substanțelor interzise în produsele de origine non-animală

Autoritatea Națională Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor demarează controale ample la nivel național care vizează utilizarea sau comercializarea ilegală de substanțe psihoactive, psihotrope ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 16:40
(3823 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Dosar penal pentru că și-ar fi lovit soția

Un bărbat de 42 de ani, din Slobozia, s-a ales cu un dosar penal după ce a fost reclamat la Poliție de către soția sa, o femeie de 40 de ani, pe care ar fi agresat-o. În urma unui conflict spontan, acesta ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 16:20
(3696 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Amenzi de peste 59 mii de lei pentru încălcarea Codului Rutier

Joi, 21 septembrie a.c., polițiștii rutieri din cadrul IPJ Ialomița au continuat activitățile de combatere a indisciplinei în trafic, ca urmare a neregulilor constatate fiind aplicate 271 de sancțiuni contravenționale ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 16:00
(8115 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: La volan fără permis de conducere

Un tânăr de 33 de ani, din Fetești, a fost depistat joi, 21 septembrie a.c., conducând pe drumurile publice fără a avea permis. Mai mult, în urma testării cu aparatul din dotare au reieșit indicii cu privire ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 15:50
(2455 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Precizări privind sistemul de monitorizare a suprafețelor agricole

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură aduce clarificări importante cu privire la Controlul prin monitorizare «checks by monitoring» aplicat începând cu Campania 2023. Astfel ...[citește_toată_știrea]

22 Septembrie 2023, 13:50
(6375 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Încasări la buget de 845,7 milioane de lei, în perioada ianuarie-august 2023

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a contabilizat, de la începutul anului și până la 31 august 2023, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 845,7 milioane ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2023, 20:25
(6397 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Factura electronică protejează mediul înconjurător

RAJA Constanța: Factura electronică protejează mediul înconjurător

RAJA Constanța încurajează clienții să aleagă soluțiile digitale pentru că sunt simple și ușor accesibile. Factura electronică este o opțiune rapidă, sigură, eficientă, dar cel mai important, prietenoasă ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2023, 20:10
(6611 vizualizări - 0 comentarii)


Senatorul USR Sebastian Cernic: «Patriotismul economic al lui Ciolacu este o minciună, în condițiile în care prețul produselor tradiționale va crește!»

«Prim-ministrul Marcel Ciolacu minte atunci când vorbește în public de „patriotism economic“, în condițiile în care a decis să crească prețul produselor tradiționale românești prin renunțarea la TVA-ul ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2023, 20:05
(3056 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Plăți de peste 30,325 milioane de lei pentru renta viageră agricolă 2022

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură informează că a efectuat plata sumei de 30,325 milioane de lei cuvenită sub formă de rentă viageră agricolă aferentă anului 2022. Astfel, suma de 11,4 ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2023, 20:20
(3335 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 25 septembrie 2023, termen de depunere a unor declarații fiscale

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că luni, 25 septembrie 2023, este termenul de depunere a următoarelor declarații, pentru perioada de raportare încheiată ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2023, 14:30
(8637 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Apă oprită la Dridu pentru lucrări la stația de pompare

Miercuri, 20 septembrie 2023, echipele RAJA Constanța vor executa lucrări de cuplare a conductei de alimentare cu apă de la nivelul Stației de Pompare din localitatea Dridu/Ialomița, la sistemul centralizat ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2023, 17:10
(3926 vizualizări - 0 comentarii)


Bărbat din Sfântu Gheorghe, reținut de polițiști după ce a agresat o minoră de 15 ani

Polițiștii Secției nr. 6 Ion Roată au reținut duminică, 17 septembrie a.c., un bărbat de 53 de ani, din comuna Sfântu Gheorghe, bănuit de săvârșirea infracțiunii de «lovire sau alte violențe». În urma cercetărilor ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 17:10
(5339 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: 11 permise de conducere reținute, 18 certificate de înmatriculare retrase

În zilele de sâmbătă și dumincă, 16/17 septembrie a.c., polițiștii ialomițeni au intervenit la 212 evenimente, majoritatea sesizate prin 112. Au fost aplicate 404 de sancțiuni contravenționale, iar în urma ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 16:55
(4860 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Soluții de digitalizare

RAJA Constanța: Soluții de digitalizare

Pachetul «Cont Client RAJA» este accesibil non-stop și este sigur și ușor de utilizat prin platforma on-line «Contul meu RAJA» (accesibil de pe orice desktop) sau prin aplicația de mobil ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 15:20
(2987 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Tamponare între un autocar și un autoturism

Două echipaje de la Detașamentul de Pompieri Slobozia au intervenit la un accident rutier produs în Slobozia, în care au fost implicate un autoturism și un autocar. În urma evenimentului rutier a rezultat ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 14:20
(3439 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia accident


AJFP Ialomița: În lunile septembrie și octombrie 2023, Programul «Tezaur» continuă cu dobânzi de până la 7,10%

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii/persoane fizice că, începând de luni, 18 septembrie 2023, și până pe 13 octombrie 2023, românii pot investi în Titlurile de ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 13:50
(2239 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Cereri de acordare a unui sprijin de urgență pentru sectorul cerealelor și cel al semințelor oleaginoase

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură informează că până la data de 26 octombrie 2023 inclusiv, primește cereri de acordare a sprijinului de urgență pentru sectorul cerealelor și al semințelor ...[citește_toată_știrea]

18 Septembrie 2023, 13:25
(6034 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Parinte în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! AlexDan în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Preda în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Mary în Reabilitarea Ștrandului Municipal, abandonată de administrația Potor Mary în Restanțe de 7,3 milioane de lei pentru facturile de apă și canalizare către operatorul Urban SA Slobozia NOBODY în «Candidatul 10510», în sfârșit director general adjunct la DGASPC Ialomița! Vasi în Incidente de integritate «cu efect întârziat» în județul Ialomița Dan în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! OK dar.. în «USR are obligația morală să aplice propriile standarde de integritate!» dan în Blocuri pentru tinerii specialiști în Educație și Sănătate, la Fetești Aur în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! cetatean în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Pt Zanfir în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! ZANFIR în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! ozzy ada în Lipsa fondurilor întârzie reparația podurilor din județul Ialomița Gigel în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetățean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetatean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! patrik în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...