Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Centrul de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor din Slobozia, fără specialiști

Centrul de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor din Slobozia, fără specialiști

Reorganizarea Agenției Naționale Antidrog a dus la desființarea Cen­trelor Locale Antidrog și transformarea acestora în Centre de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor, la nivelul fiecărui județ. În Ialomița, această entitate se află în administrarea Spitalului Județean de Urgență Slobozia și oferă servicii de monitorizare și consiliere persoanelor care se confruntă cu adicții. Este vorba atât despre adicțiile provocate de substanțele interzise sau alcool, cât și de adicțiile comportamentale. «Acti­vitatea Centrului se desfășoară cu dificultate, din cauza lipsei de personal!» susțin oficialii spitalului din Slobozia. Angajarea de cadre medicale... [citește_tot_articolul]

15 Iunie 2026, 12:25 (1772 vizualizări - 0 comentarii)

EVENIMENT

Spitalul Municipal Urziceni, fără soluții pentru problema lipsei medicilor

Spitalul Municipal Urziceni, fără soluții pentru problema lipsei medicilor

În lipsă de medici, Spitalul Municipal Urziceni nu poate asigura liniile de gardă pe 3 dintre secțiile unității medicale. Este vorba despre secțiile Pediatrie, Ginecologie și Boli Interne. Pe cale de consecință, toate cazurile sunt transferate la Spitalul Județean de Urgență Slobozia. Reprezentanții Direcției de Sănătate Publică Ialomița susțin faptul că situația trenează deja de un an.

 

Spitalul din Urziceni are nevoie de medici Unitatea medicală a organizat de mai multe ori concursuri pentru ocuparea posturilor libere de medici specialiști, dar candidații nu s-au î... [citește_tot_articolul]

21 Mai 2026, 14:10 (1717 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea cu doar trei medici!

Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița își desfășoară activitatea cu doar trei medici!

Nu doar spitalele ialomițene și rețeaua medicilor de familie au probleme din cauza lipsei medicilor specialiști, ci și Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița. Instituția trebuie să facă față solicitărilor cu doar trei medici, deși în schema de personal sunt prevăzute 20 de posturi pentru specialiști. Din cauza numărului scăzut de medici, orele de gardă sunt dificil de acoperit, iar intervențiile sunt asigurate cu ajutorul asistenților. Pentru ca pacienții să ajungă cât mai repede la spital, SJA Ialomița a făcut demersuri pentru a reduce pe cât posibil timpul de intervenție.

 

Ambulanța Ialomița are nevoie de medici... [citește_tot_articolul]

29 Octombrie 2025, 12:10 (3768 vizualizări - 5 comentarii)

EVENIMENT

Penitenciarul Slobozia a rămas fără medici

Penitenciarul Slobozia a rămas fără medici

Criza de medici specialiști nu se regăsește doar în spitale, ci și în alte instituții pu­blice. Penitenciarul Slobozia, de exemplu, așteaptă de mai bine de 5 ani să ocupe posturile disponibile, dar demersurile au eșuat de fiecare dată. Astfel, pentru acordarea îngrijirilor medicale deținuților, instituția trebuie să plătească pentru vizitele medicale.

Costuri suplimentare pentru consultații Potrivit schemei de personal, Penitenciarului Slobozia îi sunt repartizate patru posturi de medici. Instituția trebuie să aibă două posturi de medic generalist, un post de medic stomatolog și unul... [citește_tot_articolul]

3 Decembrie 2023, 11:20 (7431 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ialomița rămâne fără medici de familie

Ialomița rămâne fără medici de familie

Deși important pentru comunitățile locale, sistemul medicinei de familie din județul Ialomița se confruntă cu mari probleme în ceea ce privește resursa umană. Puținii specialiști care mai profesează astăzi apropie vârsta pensionării sau au ieșit de ani buni la pensie, iar șansele ca aceștia să fie înlocuiți sunt extrem de reduse. Astfel, zeci de mii de oameni, în special din zona de Vest a județului, trebuie să străbată kilometri întregi pentru a beneficia de consultații. «Este din ce în ce mai rău!» avertizează medicul Andreia Radu, președintele Asociației Medicilor de Familie Ialomița.

Ialomița rămâne fără medici de familie... [citește_tot_articolul]

3 August 2023, 10:55 (4866 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Aparat medical cumpărat cu bani europeni, nefuncțional din cauza lipsei de medici

La Spitalul Municipal «Anghel Saligny» Fetești

Aparat medical cumpărat cu bani europeni, nefuncțional din cauza lipsei de medici

Un aparat medical achiziționat de Spitalul Municipal «Anghel Saligny» din Fetești, prin intermediul unui program cu finanțare europeană, este nefuncțional pentru că singurul medic angajat să îl utilizeze și-a dat demisia, preferând să lucreze într-o altă unitate medicală, mult mai aproape de domiciliu. Situația trenează de două luni, iar acum se caută soluții pentru angajarea unui alt specialist. «Postul a fost scos la concurs!» au transmis reprezentanții unității medicale.

Criză de medici la Spitalul Fetești După doi ani și jumătate de lucrări, Ambulatoriul Spitalului Municipal «Anghel... [citește_tot_articolul]

15 Martie 2023, 13:55 (8939 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Lipsa medicilor a lăsat fără linie de gardă Secția Pediatrie

La Spitalul Județean de Urgență Slobozia

Lipsa medicilor a lăsat fără linie de gardă Secția Pediatrie

Secția Pediatrie a Spitalului Județean de Urgență Slobozia a rămas fără linie de gardă, preț de o săptămână, după ce doi dintre medici s-au îmbolnăvit. Voci din cadrul unității medicale dau vina pe managementul deficitar al Secției, în timp ce mana­gerul Liviu Patrichi susține faptul că situația este generată de lipsa specialiștilor. «În februarie vom încheia contracte cu alți doi medici pediatri!» a declarat Liviu Patrichi.

Transferuri repetate la Spitalul Călărași În cadrul Secției Pediatrie a Spitalului Județean de Urgență Slobozia își desfă­șoară activitatea trei medici titulari... [citește_tot_articolul]

29 Ianuarie 2023, 12:40 (7075 vizualizări - 2 comentarii)

EVENIMENT

Gărzi neacoperite la Ambulanța Ialomița din cauza lipsei medicilor

Gărzi neacoperite la Ambulanța Ialomița din cauza lipsei medicilor

Nu doar spitalele din Ialomița sunt afectate de lipsa medicilor, ci și Serviciul Județean de Ambulanță Ialomița. Activitatea instituției este afectată din cauza lipsei specialiștilor, în fiecare lună existând zile în care, pe timp de zi, gărzile nu pot fi acoperite. Astfel, chiar dacă situația o impune, la cazuri sunt trimiși doar asistenții, iar în cazul transferu­rilor se apelează la medicii din județele învecinate. «Avem nevoie de un singur medic pentru a putea desfășura activitatea corespunzător, doar că nimeni nu s-a arătat interesat să lucreze în Ialomița...» susține medicul Magda Ghiță, managerul Servi­ciului Județean de Ambulanță Ialomița.

Post scos la concurs de două ori... [citește_tot_articolul]

15 August 2022, 15:20 (8990 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Spitalul Județean de Urgență Slobozia, la un pas de a fi declasat

Spitalul Județean de Urgență Slobozia, la un pas de a fi declasat

bonus: 27 de posturi scoase la concurs, un singur candidat înscris

În urma ultimei proceduri de acreditare, desfășurată în anul 2019, Spitalul Județean de Urgență Slobozia a fost inclus în Categoria III, potrivit căreia a primit competențe medii în ceea ce privește asigurarea serviciilor medicale. La acest moment, există riscul ca instituția să fie declasată și inclusă în categoria IV, limitându-se astfel competențele pentru tratarea bolnavilor. Motivul care generează acest risc îl reprezintă incapacitatea Spitalului Județean de Urgență Slobozia de a oferi o linie de gardă completă pe Secția Anestezie și Terapie Intensivă. În protocoalele medicale ale Ministerului Sănătății, activitatea secțiilor ATI este importantă pentru funcțio­narea corespunzătoare a tuturor... [citește_tot_articolul]

26 Aprilie 2022, 10:50 (21333 vizualizări - 14 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Centru de pregătire profesională pentru viitorii medici, la Spitalul Județean de Urgență Slobozia

Centru de pregătire profesională pentru viitorii medici, la Spitalul Județean de Urgență Slobozia

Problema lipsei medicilor specialiști este veche la Spitalul Județean de Urgență Slobozia, iar foștii manageri pare că s-au arătat prea puțin interesați să o rezolve. Actuala conducerea a instituției are în plan să aducă medici noi la Spitalul Slobozia printr-o decizie îndrăzneață. În colaborare cu profesorii universitari din București, oficialii Spitalului Județean de Urgență Slobozia vor să transforme unitatea medicală într-un Centru de pregătire pentru medicii rezidenți. La finalul rezidențiatului, proaspeții specialiști ar putea alege să profeseze în spitalul unde s-au format. Până când această idee va prinde contur cu adevărat, Spitalul Județean de Urgență Slobozia a scos la concurs 15 posturi... [citește_tot_articolul]

27 Iunie 2021, 12:05 (7251 vizualizări - 6 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Spitalul Județean de Urgență Slobozia angajează îngrijitor pentru spațiile verzi

În locul medicilor specialiști

Spitalul Județean de Urgență Slobozia angajează îngrijitor pentru spațiile verzi

Fără un management eficient în privința resurselor umane pentru a putea umple golurile din cabinetele medicilor specialiști, Spitalul Județean de Urgență Slobozia angajează forță de muncă pentru departamente mai puțin esențiale. Așa se face că deși are nevoie de medici, cel mai mare spital din Ialomița angajează personal pentru îngrijirea spațiilor verzi. Conducerea unității medicale a motivat faptul că cele 5 hectare de spațiu verde din curtea interioară a spitalului sunt greu de întreținut de un singur angajat. În schimb, despre lipsa acută de medici cu care Spitalul Slobozia se confruntă reprezentanții instituției pare că nu au soluții.

Locuri de muncă pentru personal neesențial... [citește_tot_articolul]

3 Martie 2021, 12:20 (10584 vizualizări - 8 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Ialomița: Spitalele suport COVID-19 au nevoie de medici

Ialomița: Spitalele suport COVID-19 au nevoie de medici

În timp ce numărul cazurilor de îmbolnăvire cu SARS-CoV-2 cunoaște o creștere alarmantă la nivelul județului nostru, cele două unități medicale care acordă îngrijiri medicale bolnavilor de COVID-19, Spitalul Municipal Urziceni și Spitalul Municipal «Anghel Saligny» din Fetești, funcționează în stare de avarie. Totul din cauza faptului că unitățile medicale nu dispun de medici specialiști suficienți pentru a asigura consultații pacienților bolnavi. Situația cea mai gravă din acest punct de vedere se constată la Spitalul Municipal Urziceni acolo unde nici până la momentul de față nu a fost posibil transferul în ve­derea efecturării gărzilor a unui medic pneumolog și a unui medic infecționist. Astfel... [citește_tot_articolul]

12 Iulie 2020, 12:50 (4805 vizualizări - 4 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Spitalul Urziceni tratează bolavii de COVID-19 doar pe hârtie

Spitalul Urziceni tratează bolavii de COVID-19 doar pe hârtie

Declarat spital suport COVID-19, Spitalul Municipal Urziceni nu poate primi pacienții depistați cu această boală respiratorie. Unitatea medicală nu a rezolvat cea mai mare problemă pe care o are, respectiv lipsa medicilor specialiști care să acorde asistență medicală bolnavilor.

Medicii sunt greu de găsit
După aproximativ o lună de așteptare, Spitalul Municipal din Urziceni a fost declarat, prin Ordin al Ministerului Sănătății, spital suport COVID-19. Planul autorităților sanitare din Ialomița, de a degreva de afluxul de pacienți Spitalul Județean de Urgență... [citește_tot_articolul]

12 Iunie 2020, 12:40 (4985 vizualizări - 5 comentarii)

Marți 23 Iun 2026
272 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. Se pot introduce anunțuri on-line!

26 Septembrie 2012, 17:36


Accidente la Luciu și Lilieci

Marți, 25 septembrie, în jurul orei 10,30, Poliția a fost sesizată că pe raza localității Luciu s-a produs un accident rutier. Din cercetările efectuate de polițiști s-a stabilit că în timp ce un bărbat ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:24
(11306 vizualizări - 0 comentarii)


Deputatul Neacșu sună goarna în Parlament: Mobilizare generală pentru o nouă sesiune parlamentară!

Deputatul ialomițean Marian Neacșu a declarat că «este absolut necesară o mobilizare generală pentru actuala sesiune parlamentară», care «deși este cea mai scurtă, este sesiunea pe umerii căreia fosta conducere ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:19
(8123 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Romi la expoziție

Muzeul Județean Ialomița, în parteneriat cu Asociația pentru Dezvoltare și Incluziune Socială și cu Inspectoratul Școlar Județean Ialomița organizează vineri, 28 septembrie a.c., începînd cu orele 11,0 ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:14
(25689 vizualizări - 43 comentarii)


Pocora nu minte, e parlamentar cuminte: «Am reparat încă o nedreptate făcută românilor în guvernarea PD-L!»

Printr-un comunicat de presă, parlamentarul ialomițean Cristina Ancuța Pocora anunță că, în sfîrșit, activitatea ei de parlamentar a dat roade. După 4 ani, deputatul de Fetești-Țăndărei anunță electoratul ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:08
(9257 vizualizări - 1 comentariu)


Săptămînă plină pentru pompierii ialomițeni

În urma ploilor căzute în data de 21 septembrie a.c, gospodăria unui cetățean din cartierul Bora al municipiului Slobozia a fost inundată. Un echipaj de pompieri s-a deplasat la fața locului cu o autospecială ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:06
(7288 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Arestată pentru că a furat un telefon mobil

O tînără de 27 ani, din Urziceni, a fost arestată preventiv pentru 29 de zile pentru comiterea infracțiunii de furt calificat. Fapta a fost sesizată Poliției sîmbătă, 22 septembrie a.c., de către un bărbat ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 17:05
(8022 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: 8 persoane, reținute în urma conflictului din cartierul Vlașca

În urma cercetărilor efectuate de polițiștii ialomițeni cu privire la conflictul ce a avut loc în zilele de 19 și 20 septembrie, în cartierul Vlașca din Fetești, 8 persoane au fost reținute. Potrivit datelor ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:57
(9480 vizualizări - 0 comentarii)


Vlădeni: Furt calificat în familie

Polițiștii efectuează cercetări față de trei femei, cu vîrste cuprinse între 23 și 38 ani, toate domiciliate în comuna Vlădeni, suspecte de comiterea infracțiunii de furt calificat. Sîmbătă, 22 septembrie ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:55
(9689 vizualizări - 2 comentarii)

Taguri: Vlădeni furt


IPJ Ialomița: «Săptămîna prevenirii criminalității»

În săptămîna 24-28 septembrie a.c., Inspectoratul de Poliție al Județului Ialomița desfășoară o serie de acțiuni specifice prin care marchează «Săptămâna Prevenirii Criminalității». Sub acest slogan «Săptămîna ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:54
(9781 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Fraude de milioane depistate de polițiști

Luni, 24 septembrie a.c., polițiștii Serviciului de Investigare a Fraudelor Ialomița au dispus începerea urmăririi penale față de patru bărbați, cu vîrste cuprinse între 27 și 44 ani, doi ialomițeni, un ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:50
(6738 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 4 urmăriți internațional, prinși de polițiști

Polițiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale, Birourile de Investigații Criminale Slobozia și Fetești, în colaborare cu Secțiile Rurale de Poliție Slobozia și Grivița și Serviciul de Intervenție ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:47
(8902 vizualizări - 0 comentarii)


Grivița: A furat de două ori din aceeași biserică

Polițiștii au reținut vineri, 21 septembrie a.c., un tînăr de 27 ani, din comuna Grivița, cercetat sub aspectul comiterii infracțiunii de furt calificat. Suspectul a pătruns în noaptea de 19/20 septembrie ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:46
(9390 vizualizări - 1 comentariu)


Incendiu la Amara

Incendiu la Amara

O dependință a unei gospodării din localitatea Amara a fost mistuită de flăcări în după amiaza zilei de marți, 25 septembrie. Focul a fost provocat din cauza unei pîini lăsată prea mult la cuptor... Proprietarul ...[citește_toată_știrea]

26 Septembrie 2012, 16:11
(7960 vizualizări - 2 comentarii)

Taguri: Amara incendiu


Scrimă: Iulian Teodosiu și echipa CSS Slobozia, campioni naționali de juniori la sabie

În perioada 12-16 septembrie 2012, Sala Sporturilor din Iași a găzduit Finalele Campionatului Național de Scrimă-Juniori, în organizarea FRS și DJST Iași. Pentru a doua oară consecutiv, echipa masculină ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2012, 10:11
(11632 vizualizări - 2 comentarii)


Tenis de cîmp: Sorin Iordache, în primii 70 din Europa

Începînd cu 11 septembrie 2012, Sorin Iordache, tenismenul slobozean legitimat la TenisCon Slobozia, s-a aflat la Chișinău, unde a participat la două foarte puternice turnee internaționale de tenis. Într ...[citește_toată_știrea]

25 Septembrie 2012, 10:10
(23948 vizualizări - 32 comentarii)


AJOFM Ialomița: 53 locuri de muncă vacante

Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de muncă Ialomița a făcut publică lista locurilor de muncă vacante la data de 21 septembrie 2012. Angajatorii pun la dispozție însă 53 de locuri de muncă... Cele ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2012, 18:17
(7956 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Simpozion pe teme istorice

Baza arheologică de la Orașul de Floci a fost vineri, 21 septembrie a.c., gazda celei de-a XX-a ediție a evenimentului denumit «Zilele europene ale patrimoniului». Astfel, la ruinele fostului oraș medieval ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2012, 18:17
(7257 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Jandarmii vor dona sânge

Ialomița: Jandarmii vor dona sînge

Peste 100 de jandarmi din cadrul Inspectoratului de Județean de Jandarmi Ialomița se vor alătura campaniei «Întinde o mînă-salvează o viață», în cadrul căreia aceștia vor merge la Centrul de Transfuzii ...[citește_toată_știrea]

21 Septembrie 2012, 17:18
(7913 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Se redeschide «Salonul Anual de Carte»

Lumea cărților își redeschide porțile la Slobozia. Mai sînt cel mult două săptămîni și începe «Salonul Anual de Carte». Cel mai important eveniment cultural al Ialomiței a ajuns anul acesta a la cea de ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2012, 19:00
(8522 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: «Tipografii» de bani falși, trimiși la răcoare

Falsificatorii de bani din Movilița au fost trimși la închisoare. Magistrații Judecătoriei Slobozia au admis cererea procurorilor de arestare preventivă pentru 29 de zile a trei dintre cei 10 suspecți acuzați ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2012, 17:57
(7666 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Două familii de țigani s-au luat la bătaie pentru fier vechi! 35 de persoane, audiate de polițiști!

Scandal de proporții în seara zilei de miercuri, 19 septembrie a.c., la Fetești. Două familii de romi din cartierul Vlașca s-au luat la bătaie din cauza mai multor componente de fier vechi pe care fiecare ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2012, 17:53
(11808 vizualizări - 0 comentarii)


Lăcusteni: Au săpat după cablu telefonic și i-a prins Poliția

Patru «vînători de comori», cu vîrste cuprinse între 17 și 58 ani, din Fetești, au fost prinși în noaptea de 19/20 septembrie a.c. pe un cîmp din apropierea localității  Lăcusteni, în timp ce săpau ...[citește_toată_știrea]

20 Septembrie 2012, 16:54
(8895 vizualizări - 2 comentarii)


Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. Se pot introduce anunțuri on-line!

19 Septembrie 2012, 18:23


Slobozia: Se redeschide «Salonul Național de Artă Plastică»

Casa de Cultură Municipală din Slobozia va găzdui vernisajul expoziției de pictură «Atitudini Contemporane», în cadrul Salonului Național de Artă Plastică. Evenimentul a devenit deja o tradiție în rîndul ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 18:11
(6571 vizualizări - 1 comentariu)


Slobozia: Descoperiți cu o bîtă și un cuțit în mașină

În noaptea de luni spre marți, 17/18 septembrie a.c., polițiștii Serviciului de Ordine Publică din cadrul Poliției Slobozia au identificat pe bulevandrul Matei Basarab doi tineri, de 21 și 27 ani, din ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 17:57
(6339 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Vecina i-a furat poarta!

Poliția a fost sesizată marți, 18 septembrie a.c., de către o femeie de 25 ani, din Fetești, cu privire la faptul că vecina sa i-a sustras poarta de la intrarea în curtea locuinței. În urma verificărilor ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 17:54
(6865 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Accident de muncă la Mînăstirea Hagieni

Marți, 18 septembrie a.c., în jurul orei 16,00, Poliția a fost sesizată despre faptul că la Mînăstirea Hagieni un perete a căzut peste trei persoane. Din cercetările efectuate de polițiștii deplasați la ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 17:52
(9982 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Perimetrul unităților de învățămînt, patrulat de jandarmi

Începînd cu data de 17 septembrie, efective din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Ialomița revin cu misiuni specifice în zona unităților școlare. Patrulările au loc în scopul prevenirii și a contracarării ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 17:50
(6660 vizualizări - 0 comentarii)


Coșereni: Tînără de 23 ani, rănită grav într-un accident

Marți, 18 septembrie, în jurul orei 16,00, în afara comunei Coșereni s-a produs un accident de circulație soldat cu rănirea unei persoane. Din cercetările efectuate de polițiștii deplasați la fața locului ...[citește_toată_știrea]

19 Septembrie 2012, 17:50
(8836 vizualizări - 3 comentarii)


Ultimele comentarii
Suporter în FC Bărăganul Ciulnița, învinsă «acasă» de Viitorul Corbeanca Alin în Ce miracol, ce minune/CNAS face concurs «pe bune» marius în CNAIR: Circulație închisă pe bretelele de intrare și ieșire ale A2 din zona Drajna, joi, 23 aprilie 2026 Toma în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! cetatean în Bărbat din Bărbulești, prins în flagrant și reținut pentru «șantaj» Anca în Ce miracol, ce minune/CNAS face concurs «pe bune» suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Vasile în Ce miracol, ce minune/CNAS face concurs «pe bune» vilă complex Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 17 iunie 2026 Any în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Alecu în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! base marinaru în Stelnica și Punctul de Acostare «Regina Maria», creștere a numărului de turiști ion negativ în A fost construită una dintre cele mai mari instalații de stocare a energiei verzi din România cioban în Dezastrul funciar de la Primăria Axintele Parinte în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! AlexDan în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Preda în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Mary în Reabilitarea Ștrandului Municipal, abandonată de administrația Potor Mary în Restanțe de 7,3 milioane de lei pentru facturile de apă și canalizare către operatorul Urban SA Slobozia NOBODY în «Candidatul 10510», în sfârșit director general adjunct la DGASPC Ialomița!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...